Glosa MM: I ty montovny přestanou fungovat …
Sdílet článek:

Německo nevidí žádný problém v plánech EU nakupovat zemní plyn v Ázerbájdžánu, přestože může být ruského původu.
Prostě „vypraný dočista do čista“…

Václav Klaus:
Základním úkolem je bojovat s inflací. A hledat cestu vratné pomoci, nikoli nevratné. Vydávat dotace, na to naše země doplatí. Je to líbivé a tato vláda ty líbivé věci dělá. Ke všemu je tato vláda chaotická. Síkela v pondělí řekne to, a v pátek něco jiného. Je to bezprecedentní chování ministra průmyslu, nikdy jsem nic takového za třicet let v politice nezažil. Je to naprostý skandál a důkaz, že vláda nemá ekonomické, finanční myšlení a vidění světa.“

„Tyto uměle vyšponované ceny, které se mnohdy nesmyslně zdůvodňují tou válkou, jsou neudržitelné. Pokud má česká ekonomika, český průmysl přežít. Vždyť si vezměte, že dochází k deindustrializaci. Byli jsme průmyslová velmoc a za chvilku budeme úplní žebráci, kde bude pár skladů. I ty montovny přestanou fungovat. Co se tady bude dělat? Je potřeba, aby se Česká republika začala chovat jako plnohodnotný suverénní stát, který se nebojí obchodovat v zájmu českých občanů a nebojí se zachovat si ekonomiku a průmysl. Tato likvidace je něco šíleného,“ konstatoval Ivan Noveský, bývalý první místopředseda ERÚ.

Bývaloý diplomat Petr Kolář:
„21. 11. začal v Kyjevě Euromajdan. Teď toto výročí slaví Ukrajina jako Den důstojnosti a svobody. Mají co slavit. Ukazují to celému světu. Slavme s nimi, ale při tom je nezapomínejme podporovat. Každý, jak může a umí. Naše budoucnost je s tou jejich osudově spjata. Musíme zvítězit.

 

MACEK Miroslav

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (13 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

2 Comments

  1. Koláři podporuj si koho chceš, ale na slušné lidi se klidně vyser. Myslím že jim to vadit nebude.

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*