Poslední důrazné varování před podzimem
Sdílet článek:

Nemám z toho, že jdu neustále proti zdi žádné benefity – naopak, mám z toho jen problémy, stejně jako všichni ostatní, kteří nemlčí.

To je opravdu tak těžké pochopit, že kdyby mi šlo o zvýšení vlastní popularity, tak se nechám posadit do některého televizního studia a začnu také chválit vakcíny, říkat se starostlivou vráskou na čele „zůstaň doma a důvěřuj zdravotníkům”, nebo cokoli, co je zrovna v kurzu a co média chtějí?

To co nyní píšu, píšu za sebe, jako poučený laik a jako táta, který zkrátka dva roky nemlčí a který už ví o pozadí toho, co se kolem děje docela dost. Neznám sice odpovědi na všechny otázky, ale myslím, že už jich znám docela dost. A mohu s klidným svědomím říct, že ten zápach, který se z celé té hry šíří, je čím dál větší.

A tady je mé důrazné varování, které bych rád adresoval i lidem, kteří mě znali léta před covidem a kteří si z nějakého důvodu myslí, že jsem se zbláznil a mám na rukou krev babiček – to mi alespoň psali před dvěma roky, kdy covid začal. Nevím, co si myslí teď, ale třeba už někteří začínají vidět a na vlastní kůži a svém zdraví pociťovat, že třeba takový blázen nejsem…

Když jsem přesně před rokem před očkováním varoval, věděli jsme jen, že je vakcína nevyzkoušená a pro mnohé zbytečná. Nyní už víme i to, že kromě toho, že téměř nefunguje, je skutečně nebezpečná a její rizika mnohonásobně převyšují benefity.

Mluvil jsem s váženými lékaři imunology, kteří vidí jak lidem, které vyšetřují, po každé další dávce očkování ubývá přirozená imunita a člověk se stává samozřejmě náchylnější na každé i banální onemocnění – podobně jako když je člověk nakažen HIV.
Mluvil jsem s lékaři, kteří mají plné ordinace myokarditid, rozjetých autoimunitních onemocnění a rakovin – a to bohužel i mezi dětskými lékaři. To dříve zkrátka v takové míře nebylo a oni to dobře vědí.
Znám se s epidemiology, kteří v dobré víře na začátku vakcínu doporučovali starším a nemocným, ale nyní před ní doslova varují.

To, že nemáte po očkování ještě zdravotní problémy může být štěstí, nebo možná už máte oslabenou imunitu a ani o tom nevíte a jen se to ještě neprojevilo. A nebyli jste teď v létě třeba nemocní? To totiž není vůbec běžné.
A toto se s každou další dávkou bude jen zhoršovat.

Očkování proti covidu je nebezpečná a hlavně naprosto zbytečná hra a pro děti, pro které není covid vůbec nebezpečný, je to doslova zločin.

Opravdu neznám všechny odpovědi, ale vím, že díky téhle zbytečné šmakuládě jste se stali jen kanónenfuterem pro skvělý byznys zainteresovaných skupin a že o žádnou nemoc tu dávno nejde – pokud kdy vůbec šlo.

Rozumím tomu, že strach o život váš a vašich dětí, dokáže člověka zaslepit a donutí ho chovat se iracionálně a snaží se upínat na falešné berličky – ale teď je nejvyšší čas se probudit.
Podzim se blíží a teď máte jednu z posledních možností zahodit zbytečné respirátory, které zdraví vůbec neprospívají a zdravým životním stylem nastartovat přirozenou imunitu a začít normálně žít – bez nebezpečných vakcín a zmanipulovaného zpravodajství rozsévajícího záměrně strach a lži.
A hlavně si konečně připustit, že ta „snažší” tečkovaná cesta, je pouze líbivý klam a podvod.

Není vám divné, že nejvíce proočkované Portugalsko má v současné době nejvíce nemocných?
Že JIPy se plní očkovanými?
Že je mnohem více nemocných v bývalém Západním Německu, než Východním, kde je proočkovanost daleko nižší?

Počet nemocných v Německu a porovnání s proočkovaností.

A jen tak si vzpomeňte, kdy to nějaký stát, ve kterém bujela cenzura, naposledy myslel se svým lidem dobře…?

Já napsal, co jsem cítil, že ještě musím říct – už jen kvůli dětem. Mám svědomí čisté a dál už je rozhodnutí opravdu jen na vás.

blog.tomanek.cz

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (26 votes, average: 4,69 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*