Naše politická scéna je plná komediantské šmíry
Sdílet článek:

MILENA DOUŠKOVÁ

Zahraniční cesty se plánují měsíce dopředu a jsou rozfázovány skoro po minutách. Každý politik ví kdy a kam přijede, jak dlouho tam bude a o co se bude jednat.

Naše politická scéna je jako divadlo plné špatných herců. Když je mizerný herec, tak mu jeho roli neuvěříte a z divadla jdete pořádně otráveni a litujete prachy co jste dali za vstupenky. To naštve, ale ráno je zase klid a vy divadlo prostě oželíte. K životu ho nepotřebujete.

Co ale s takovými politiky kterými pohrdáte a nevěříte jim ani nos mezi očima? To tihle neumětelové za vás rozhodují a vy nemůžete jen tak napsat, že je nepotřebujete k životu. To oni vám život linkují a ovlivňují ať se vám to líbí nebo nelíbí.

Kdyby jste si mohli vybrat mezi hereckými bardy jako byl třeba Zdeněk Špánek a z dnešních herců z mýdlových seriálů koho si vyberete? Věřím, že raději zkouknete starý film a ne něco jako je seriál Eliška a Damián dáte po 5 minutách k ledu jako já. Celá ta dnešní herecká společnost nesahá té odcházející ani po kotníky. Stačí si vzpomenout na Vilmu Cibulkovou v roli čarodějnice v Marii Růžičce. Věřila jsem jí každé slovo. Byla naprosto úžasná a je taková v každé roli. Ema Smetana není herečka a nemá se cpát někam kam nepatří.

Jak si opatrně vybírám herce a filmová díla, tak si opatrně vybírám politiky. Bohužel, kde nic není ale čert nebere. Naše politická scéna je scéna komediantské šmíry, co nic neumí a my se každý den koukáme, co nového a blbého vymyslí a kde nás ještě vezmou na hůl. Není kam sáhnout a není tu nikdo, koho bych tu chtěla vidět vládnout. Přesto si budu muset vybrat, protože jinak to nejde.

Nikdy nezvednu ruku pro Fialu

Vím, je na pořadu Nuttela a zase Nuttela. Jenže daleko horší je to, jak jsme to schytali od Nigerie. Něco takového nám zostudilo víc, než jsou mnozí schopni domyslet. Že je Fiala hlupák a natočí něco takového, je jeho vizitka a je k smíchu nám i ostatním, ale přejde to, jako každý trapný okamžik. Docela by mě zajímalo který debil mu tohle navrhl a pokud to byl on sám, tak nemám slov.

Zrušená zahraniční cesta, tak je velmi velký problém. Zahraniční cesty se plánují měsíce dopředu a jsou rozfázovány skoro po minutách. Každý politik ví kdy a kam přijede, jak dlouho tam bude a o co se bude jednat. Slova, že prostě nebyl program jsou tak pitomá, jako celé naše ministerstvo zahraniční s Lipavským v čele. Bývalý prezident Zeman dobře věděl, proč nechce za ministra piráta Lipavského v tak důležitém resortu. Něco tak hloupého a neschopného vést zahraniční politiku se jen tak nevidí. Můžu s klidem napsat, že mi žádnou zahraniční politiku nemáme a spoléháme se na Německo EU, naše odvěké nepřátele a státy, co nás neustále zrazovali. Jim jsme naprosto ukradení a čím hůř se nám vede, tím více Fricové jásají.

Jak jsme mohli připustit, aby s námi nechtěli mít nic ani Nigerijci. Kdo s námi bude jednou obchodovat? Tak to je ve hvězdách. Za chvíli nás všichni pustí k vodě jako nýmandy a pitomce, protože jaký pán, takový kmán. Továrny mizí a majitelé mají recht. Kdo má platit takové vstupní náklady, když jinde to jde líp.

 

politikarina.cz

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (19 votes, average: 4,89 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*