Nemohu jinak …
Sdílet článek:

Rakušan:

“Ten mnou nově založený protiteroristický a protiextremistický útvar má mj. i za úkol zabránit podobným excesům, jaký se stal v Brně. Je nepřípustné, aby banda proruských švábů dehonestovala symbol okupovaného státu. NCOZ ztotožní všechny účastníky a bude je nadále sledovat…”

Jana Zwyrtek Hamplová:

“Tento vámi založený útvar a vaše výroky jsou hrubou urážkou lidí, kteří narozdíl od vás nahoře jsou dnes reprezentanty národní hrdosti. Váš výrok o dalším sledování těchto lidí (!!!) a jejich hrubé urážky (!!!) podrobíme s kolegy v ProLibertate právní analýze, a poskytneme těm lidem veškerou právní pomoc v obraně proti vám.

Uvědomte si rovněž, že jste předsedou strany, jejíž významní představitelé čelí aktuálně vážnému podezření z dlouholeté korupce a organizovaného zločinu, a k tomu nám naopak vaše jasné vyjádření zcela schází. Namísto toho urážíte jiné.

Také by bylo dobré, než pronesete podobné věty, abyste se rozhlédl – nesedíte v hospodě čtvrté cenové skupiny, ale jste, probůh (!!), ministr vnitra…

Jím byste ovšem z důvodu střetu zájmů už dávno neměl být. Ale pokud jím zatím jste, dbejte toho, aby nebyly dehonestovány symboly našeho státu a nebyli diskriminováni čeští občané. Protože právě proto tam mimo jiné jste, pokud vám to prozatím nikdo neřekl.

Je neuvěřitelné, že něco podobného si vůbec dovolujete vůči občanům své země vyslovit… ODSTUPTE.”

Tento text odejde v pondělí formou osobního dopisu k rukám ministra Rakušana jako reakce na citovaný výrok. Nemohu jinak.

 

Jana Zwyrtek Hamplová

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (37 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

6 Comments

 1. Takže když odněkud sundám Ukrajinskou státní vlajku, tak mne má sledovat speciální jednotka určená na boj s teroristy. Cítím to jako vyhrožování a zastrašování ze strany ministra vnitra Rakušana. Důkazem, že to zastrašování funguje je už to, že se bojím otevřeně napsat i tento názor. Uznávám, že pan Rakušan není první, kdo zastrašuje v posledních letech vlastní občany, ale vzhledem k jeho funkci je to velmi zlé.
  Díky za ten text, co mu bude v pondělí odeslán a díky všem, co se dokážou téhle zvůli postavit.

  • A teď si představte, kdybyste spolu s vlajkou cizího státu sundal ještě duhovou vlajku bukvic. I kat Mydlář by na Vás byl hodnější ve srovnání s pomstou eurosoudruha nártouna 🙂

   • No jo, na to jsem vůbec nepomyslel, to už jsem asi zpracovanej tou woke autocenzurou. Za chvíli se i sám dobrovolně vaporizuju.?

 2. A co tak zabránit korupci, podvodům a zlodějnám na to zakládat žádné NSDAP nebudeš? To raději ne protože je to v té vaší zlodějské partaji. Lidi do kdy budete trpět takovou chátru.

 3. Je vidět, že ten “správně” ideologicky orientovaný, ale přece jenom neschopa, začíná ztrácet půdu pod nohama a začíná kolem sebe hystericky kopat. Svou moc si chce podle mého názoru zachovat vyvoláváním lítého boje proti “vnitřnímu nepříteli”. Jestli si chce zaválčit s Ruskem, může se přihlásit osobně na bojišti, ale zatahovat celou zemi do války, v době hluboké ekonmické krize, včetně vyvěšování ukrajinských vlajek pomalu na každém obecním kandelábru, to je podle mého názoru vrcholem politické nezpodpovědnosti.

  • Ještě si nemohu odpustit. Jestliže ministr vnitra vyhrožuje, že za vyjádření svého, nijak extremistického názoru nechá lidi “sledovat”, tak to považuju za ještě větší skandál než to, že odmítá se svou mafií prolezlou partají vyklidit poltickou scénu. Je to nehorázné porušení principů demokratického zřízení! Jestliže se premiér Fiala od takového projevu totalitní zvůle nedistancuje, měla by odstoupit celá vláda!

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*