Nepřijatelná šikana poslance
Sdílet článek:
Poslanec německého Bundestagu českého původu Petr Bystroň, který je zahraničněpolitickým mluvčím parlamentní poslanecké frakce AFD, čelí neuvěřitelné šikaně ze strany justičních orgánů SRN. Byl zbaven poslanecké imunity, je policejně vyšetřován a hrozí mu až 3 roky vězení za údajné hajlování při projevu na demonstraci proti covidovým opatřením v březnu v Mnichově.

Obrazový záznam Bystroňova vystoupení je každému snadno dostupný na internetu, (odkaz) a tak každý může vidět, co poslanec skutečně dělal. V žádném případě nehajloval. Je-li přesto vůči opozičnímu politikovi v takto skandálně vyfabrikované kauze nasazena policejní a justiční mašinérie, je zbaven imunity a je mu vyhrožováno vězením, je to důkaz, že se s německou demokracií děje něco velmi neblahého. Zastrašování legálně zvolené parlamentní opozice ze strany státní moci je absolutně nepřijatelný exces, který v dnešní Evropě a Evropské unii nesmí mít místo. Přidáváme se proto ke všem hlasům, které požadují, aby šikana poslance Bystroně ze strany státní moci byla neprodleně zastavena.

 

JIŘÍ WEIGL

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (13 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*