Netanjahu: „Neexistuje možnost, že bychom nebojovali až do konce.“
Sdílet článek:

INN

Premiér se zabýval obavami, že se Izrael nevrátí k boji s Hamásem, až se všichni rukojmí vrátí.

Premiér Benjamin Netanjahu se ve středu vyjádřil k obavám, že rozšířené příměří poškodí válku proti Hamásu.

„Od začátku války jsem si stanovil tři cíle: Zlikvidovat Hamás, vrátit všechny naše rukojmí a zajistit, aby se Gaza už nikdy nestala hrozbou pro Stát Izrael. Tyto tři cíle stále platí,“ uvedl Netanjahu.

Dodal: |“V minulém týdnu jsme dosáhli velmi velkého úspěchu – návratu desítek našich rukojmích. Před týdnem se to zdálo imaginární, ale dosáhli jsme toho.“

Ale v posledních dnech jsem slyšel otázku: „Po dokončení této etapy návratu našich rukojmích se Izrael vrátí do bojů? Moje odpověď je jednoznačné ano,“ prohlásil premiér.

„Neexistuje situace, kdy bychom se nevrátili pokračovat v boji až do konce. To je moje politika. Stojí za tím celý bezpečnostní kabinet. Stojí za tím celá vláda. Stojí za tím vojáci. Stojí za tím lidé – přesně tohle uděláme,“ uzavřel.

Israel National News

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (16 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*