Nos Vašáryové trčí moc nahoru
Sdílet článek:

MILENA DOUŠKOVÁ

Ještě jsem se nedožila nikoho, kdo by po svém zvolení své sliby splnil. Teda ty dobré sliby. Za to nás zásobují vším, co nás ožebračí a poníží, včetně názvu SPODINA  nebo LŮZA.

Luboš Xaver Veselý ve svém pořadu na internetové televizi XTV použil v souvislosti s Vašáryovou vulgární výraz a označil ji za žvanivou paničku a spodinu.

„Budeme se muset podívat, kolik procent voličů je vlastně fašistů, neofašistů, neonacistů,“ komentovala totiž Vášáryová vítězství Ficovy strany SMER. „To, že pan Robert Fico a jeho okolí, což jsou takoví už vyčichlí lidé, lidé, kteří tam jsou už dlouho, třicet let, už víme, že od nich nemůžeme nic čekat, nic, co by bylo pozitivní pro moderní Slovensko. Uvidíme, nakolik se tito lidé ztotožnili s hledáním voličů mezi těmi nesystémovými nebo dokonce vyslovenou spodinou,“ pronesla tehdy Vášáryová v rozhovoru pro server Novinky.

 

  • Šéf poslanců TOP 09 Jan Jakob v neděli na síti X uvedl, že vulgární slova nelze přejít mlčením.
  • Michálek se chce zasadit aby na nejbližším jednání výboru pro mediální záležitosti bezprecedentní a nehorázné vyjádření řešili.
  • Podle šéfa poslanců STAN Josefa Cogana nemá autor podobných výroků ve veřejné funkci co pohledávat.

To od politické sebranky sedí jak prdel na hrnec.  Odsouzenému řeporyjskému spratkovi Pavlu Novotnému, který urážel kde koho a dokonce vyzýval k násilí, vraždění či válce to toleroval Slepenec dlouhé roky. Jediné, co mu kvůli lidem nemohli prominout bylo jeho prohlášení na adresu Aničky Slováčkové. Všichni by měli zavřít hubu a neobhajovat neobhajovatelné.

Jak je možné, že dnešní „mravokárci“ se sesypali na Xavera za jeho slovo a SPODINU bývalé komediantky Vašáryové nechali bez povšimnutí. Jsou opravdu přesvědčeni o krátké paměti lidí a to jim jednou, jak doufám, zlomí vaz. Já mám paměť velmi dobou a pamatuji si na její aroganci vůči obyčejným lidem. Stejně jako nezapomenu kdo nás nazval lůzou.

Pohrdá lidmi a nálepkuje je jako fašisty, nacisty, neofašisty a vůbec je nezná. To je právě ten problém. Lidé, kteří na svůj národ kašlou mají možnost řídit zemi a určovat její politický směr bez ohledu na přání lidu. Nepomůžou volby, nepomůže nic dokud budeme mít volební systém takový jaký je. Všechny strany chtějí vládnou, všechny strany slibují a blázni se radují. Ještě jsem se nedožila nikoho, kdo by po svém zvolení své sliby splnil. Teda ty dobré sliby. Za to nás zásobují vším, co nás ožebračí a poníží, včetně názvu SPODINA  nebo LŮZA. Člověk s mozkem v hlavě a pamětí bude stát za Xaverem, protože použil jen to slovo, kterým poctila bývalá herečka vlastní národ.

politikarina.cz

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (24 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

5 Comments

  1. Je to velice prosté – kdo ponižuje jiné, je sám nízký. Lidé, kteří mají úroveň a důstojnost, by se k něčemu takovému, jako je urážení a nálepkování celých skupin lidí, o nichž nevědí nic jiného, než že volili jinak, než oni sami, nikdy nesnížili. Povýšenci, kteří se dostali na místa, kam ani svou morálkou, ani svou inteligencí nepatří, ti naopak jiné ponižují rádi – sami sebe tím přesvědčují o svém “lepšolidství”. Je hloupost cítit se uražen výroky takových lidí, nejsou hodni naší pozornosti.

  2. Vášáryová je stará vyšeptaná a řádně ojetá arogantní kravka s přetočeným tachometrem. Kdysi tak hloupá komediantka ukázala frndu a kozy a to bylo z jejího “umění” asi tak vše.

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*