Nová platforma pro kybernetické sportovce
Sdílet článek:

Kybersport je nový trend, který každým dnem přitahuje stále více pozornosti. Hráči kyberšportů pokračují v různých disciplínách, které spojují příjemné s užitečným. A jejich úspěchy můžete sledovat na speciálních platformách. Mnoho fanoušků kyberšportu má otázku: Kde se dozvíte o nových zápasech, výsledcích a dalších užitečných informacích? Odpověď je jednoduchá, protože před nedávnem byla otevřena nová online platforma pro hráče CS2 – Profilerr. Vznikla nová online platforma pro české hráče CS2 – https://profilerr.net/cs/, jejímž autorem je společnost eZstah. Uživatel si může zaregistrovat osobní účet pomocí e-mailu nebo Steam účtu. Registrace je rychlá a její hlavní sekce jsou následující: CS2 zápasy, CS2 Pro týmy, CS2 Pro hráči, CS2 Pro nastavení, generátor pohledů a vyhledávač Steam ID, náklady na inventář, statistiky, kde se uživatelé dozvědí všechny potřebné informace. V následujícím materiálu se na každou z těchto sekcí podíváme blíže a pochopíme, jaké užitečné věci zde každý může najít.

Sekce Zápasy CS2

Zde najdete hodnocení vysoce profesionálních týmů a jejich zápasů. Kromě přímých přenosů se zde dozvíte také výsledky již odehraných zápasů. Uživatelé tak mají rozsáhlý přístup ke všem zápasům, a to jak k nadcházejícím, tak k aktuálním i minulým. Zobrazují se všechny důležité informace, od výsledků až po to, které týmy hrály a co nakonec získaly.

Sekce CS2 Pro Teams

Tato stránka obsahuje informace o nejlepších profesionálních týmech Counter-Strike 2. Najdete zde podrobné údaje o všech týmech CS2, které se zúčastnily soutěže. Informační tabulka obsahuje celkové umístění týmů v žebříčku HLTV a také úroveň vítězných zápasů. Uvedeny jsou také poměry počtu zabití a proher, celkové finanční výhry a mapy, na kterých si jednotlivé týmy vedly nejlépe.

Sekce Hráči CS2 Pro

Chcete se podrobněji seznámit s konkrétním hráčem? Pak se podívejte na malé shrnutí údajů uvedených v sekci nejlepších hráčů.

 • ZywOoM: 23 let. Míra headshotů je 33 %, ADR je 85,05 a K/D je 1,38.
 • S1mple: 26 let. Míra headshotů je 34 %, ADR je 85,21 a K/D je 1,38.
 • Sh1ro: 22 let. Míra headshotu – 22 %, ADR – 78,12, K/D – 1,45.
 • Deko: 22 let. Počet headshotů – 30 %, ADR – 79,95, K/D – 1,35.
 • m0NESY: 18 let – věk. Počet headshotů – 30 %, ADR – 79,52, K/D – 1,32.

Údaje jsou průběžně aktualizovány, a abychom pochopili sílu jednotlivých cyberspotsmanů, uvedeme ke každé z definic malé vysvětlení. Průměrné poškození na kolo (ADR) je důležitý ukazatel, který hodnotí výkon hráče. Odráží průměrné množství poškození, které hráč způsobí soupeřům během jednoho kola. ADR také ukazuje poměr mezi zabitími a úmrtími hráče. Počet headshotů je poměr headshotů k celkovému počtu střel a K/D znamená Kills/Deaths – poměr zabití a úmrtí kybernetického sportovce.

Nastavení CS2 Pro

Touha hrát na vysoké úrovni a stát se opravdovým profesionálem zasáhla srdce každého fanouška kybernetického sportu. Tato část obsahuje užitečné informace o nastavení hráče, které vám pomohou dosáhnout požadovaného výsledku. Najdete zde nejen informace o nastaveních, ale také o vybavení, které kyberšportovci používají. Seznam nejlepších hráčů je uveden od nejlepších po méně známé, ale můžete si ho seřadit podle svého přání. Můžete například použít filtry podle země, týmu nebo jednoduše zadat jméno konkrétního hráče a dozvědět se o něm více.

Například nastavení pro hráče torzsi je následující:

 • DPI800
 • Hz1000
 • Zrychlení myši0
 • Raw Input1
 • Citlivost1.00
 • Citlivost systému Windows6
 • Citlivost zoomu1.00
 • eDPI800
 • Poměr stran4:3
 • Poměr stran s režimem škálování4:3 Roztažené
 • ZOWIE XL2566K
 • Razer BlackShark V2
 • VAXEE OUTSET AX
 • Razer BlackWidow V3 TKL

Sight Generator

Mnoho hráčů dává přednost přizpůsobení svého zaměřovače pomocí konzolových příkazů. Tento proces je však časově náročný, drahý a vyžaduje určité speciální znalosti o potřebných parametrech k dosažení požadovaného výsledku. Proto se stále více hráčů obrací na online služby pro úpravu zaměřovače ve hře CS:GO, jako dobrý příklad může posloužit nová platforma. Podstata takových služeb je následující: vpravo je panel nastavení a vlevo – okno herního simulátoru, které umožňuje sledovat změny v reálném čase a v případě potřeby a potřeby je změnit. Rozsah můžete přizpůsobit pomocí následujících nastavení:

 • styl: výchozí, klasický, dynamický;
 • průhlednost, tloušťka, velikost, rozestupy, obrys – tyto kategorie se nastavují ručně pomocí číselných hodnot;
 • barva: odstín můžete vybrat ručně pomocí klasické palety;
 • přítomnost tečky uprostřed;
 • tvar: ve tvaru kříže, ve tvaru T.

Vyhledávač ID služby Steam

Pokud se rozhodnete zakoupit účet ve službě Steam, pak vám tato služba může docela dobře pomoci. Podle speciálního identifikátoru platforma zjistí, kolik účet stojí, kolik má her, zda došlo k zákazům a další důležité informace. Pro vyhledání účtu stačí zadat speciální kód, podle kterého bude účet nalezen. K dispozici je také horní část, kde jsou shromážděny všechny informace o účtech.

Náklady na inventuru

Každý zkušený hráč, který nakupuje hry ve službě Steam, si určitě položil otázku: Kolik stojí účet ve službě Steam? Tato sekce obsahuje top od nejlepšího po nejhorší, kde je řazení podle ceny účtu, čísla, nejdražšího účtu a top pro položky od 1 tisíce dolarů.

Statistiky

Údaje o platformě ukazují, která zařízení jsou mezi hráči kybernetických sportů nejoblíbenější. V rámci topu jsou preference klávesnic, náhlavních souprav, myší a monitorů. Kromě toho jsou zde recenze týkající se herních nastavení, včetně rozlišení obrazovky a jejich poměru.

 

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (2 votes, average: 3,00 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*