Proč nosit raději nano respirátory?
Sdílet článek:

V současné době jsou respirátory naprosto běžné, přičemž se používají především v uzavřených prostorech, aby se zpomalilo šíření koronaviru. Sice se na počátku pandemie používaly pouze bavlněné, respektive chirurgické roušky, ovšem postupně se přešlo na respirátory, protože jsou mnohem účinnější. V posledních měsících se do popředí prodírají ještě takzvané nano respirátory, na které se zaměříme právě v následujících řádcích.

Co se týče účinnosti, nano respirátor dokáže odfiltrovat více než 95 % částic a škodlivin v ovzduší. V porovnání s klasickými respirátory jsou odlišné v tom, že se s nimi mnohem lépe dýchá, což ocení třeba astmatici.

Nano respirátor je lehký a tenký

Speciální nano technologie zajišťuje, že respirátor je lehký a velice tenký, takže se nosí docela dobře. Používat ho můžete kdekoliv, tedy v kostele, vlaku, letadle i na jakémkoliv jiném místě, kde je vyšší koncentrace lidí, a tím pádem i větší riziko nákazy. Velkou výhodou je, že nano respirátor snesete i v horkém letním dni, a tak nebudete porušovat pravidla ani během prázdninových dnů.

V neposlední řadě vás nadchne ekologičnost, neboť nano respirátory nezatěžují tak životní prostředí, protože se používá méně materiálu. Odpadu je tak mnohem menší množství.

Proč koupit nano respirátor GOOD MASK?

V případě nano respirátoru platí jedno pravidlo. Vlhkost nesnižuje filtrační účinnost, jako je tomu u klasických respirátorů a roušek. Pokud tedy hledáte dodavatele těchto pomůcek, nejlevnější nano respirátory má v nabídce značka GOOD MASK. Jedná se o ryze českého výrobce, který používá pouze české materiály. Investujte rovnou do balení po více kusech, protože vás vyjde cenově nejvýhodněji.

GOOD MASK se stane vašim partnerem v těchto těžkých dobách, protože se postará o dodávku kvalitních ochranných pomůcek.

(PR)

Sdílet článek: