Rekvalifikačním kurzem účetnictví v Praze nastartujete novou pracovní kariéru
Sdílet článek:

Máte-li pocit, že vám už dosavadní zaměstnání nevyhovuje, případně se v oboru dlouhodoběji nemůžete uplatnit tak, jak byste si představovali, je možná na čase se poohlédnout po změně. Přispět k tomu může absolvování rekvalifikačního kurzu. Aktuálně je možné projít kurzem účetnictví v Praze.

Účetních je málo, kvalitní absolvent kurzu se nemusí bát, že bude bez práce

Pakliže úspěšně absolvujete rekvalifikační kurz účetnictví Praha, obdržíte certifikát, díky němuž se vám otevřou dveře k získání pracovní pozice v tomto oboru. Firmy dnes mají o účetní velký zájem, poptávka rozhodně převyšuje počet uchazečů, takže je toto zaměstnání stále lépe finančně hodnoceno.

V rámci kurzu pro začátečníky se naučíte vše potřebné, co vám bude na startu nové kariéry užitečné. Osvojíte si nejen odborné pojmy, akreditované lektorky vás naučí rovněž to, jakým způsobem například dělat mzdové účetnictví, účetní uzávěrku, pochopíte vše z oblasti daní a mnoho dalších záležitostí. Učení je koncipováno tak, aby lidé, kteří rekvalifikačním kurzem účetnictví v Praze projdou, mohli bez problémů pracovat pro menší a středně velké firmy.

Na kolik vás kurz účetnictví vyjde?

Na daný rekvalifikační kurz s certifikátem se mohou hlásit všichni zájemci. Ti z vás, které dlouhodoběji eviduje úřad práce, pak za kurz nemusejí platit, pro ostatní se cena pohybuje v rozumné výši tak, aby byl kurz dostupný i pro méně movité občany.

Absolvování rekvalifikace se zaměřením na účetnictví trvá přibližně 3 měsíce, což jistě není dlouhá doba, vezmete-li v potaz, že jde přeci jen o poměrně složitý obor, jehož studiem byste jinak v řádné škole strávili mnohem více času. Je dobré mít vizi, že již za pouhé tři měsíce budete moci změnit svoji profesi a zvýšit šanci k uplatnění se na trhu práce.

(PR)

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (No Ratings Yet)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek: