Novináři bez morálního kreditu
Sdílet článek:

EVA HRINDOVÁ

Čím dál tím víc jsem přesvědčená, že zdrojem všeho zla je jedno velké lhaní v médiích. To je příčinou toho, že máme špatné politiky, že mají lidi vymyté mozky. To, že mohou politici klidně krást a lhát, je jen proto, že to kryjí média. I politici se tomu přizpůsobili a místo práce na spravování veřejných věcí, organizují reklamní kampaně.

Kvůli zaprodaným médiím a hloupým novinářům bez jakýchkoliv profesních a etických pravidel, tu mohou rejdit zločinci, globální kapitál si může dělat co chce a nemusí se bát, že by se lidi bránili.

Všimněte si, větší spravedlnost je tam, kde se podařilo zlomit moc médií. Ne politiky, ale tupé a zaprodané novináře máme házet do Vltavy!

Vždyť je to absurdní, ještě před pár lety byla Ukrajina na černém listu. Vědělo se o korupci, o nacistických zvěrstvech z 2. světové války, vědělo se, že odporný nacionalismu tam přetrvává a posiluje. Dnes, kdy se ty známe a špatné procesy jen posílily, je Ukrajina svatou krávou, která se nesmí za žádných okolností kritizovat. Média nám ukazují jen to, co nenarušuje nový pohled na Ukrajinu. Fakt se divím, že novináři se sami ze sebe nepozvrací…

evahrindova.cz

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (21 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

3 Comments

  1. Z těch fotografií je mi opravdu šoufl. Přehlídka neobolševických fanatiků s paranoidním černobílým viděním světa, arogantů pohrdajících věcnou diskuzí, nenávidějících a pronásledujících všechny, kteří nejsou ochotni se jejich paranoidnímu myšlení přizpůsobit, agresivních vymývačů mozků neštítících se za tím účelem zneužít jakoukoliv lež a pokřivenou polopravdu. Snad jen Zárubu bych tam nezařadil. Nezachytil jsem, že se by někdy uchyloval k prorežimní propagandě jako ti ostatní. A za svou manželku v tomto směru asi moc nemůže. Jemné předivo partnerských vztahů bývá někdy celkem složité… 🙂

  2. Je zajimave,proc porad nekdo musi věřit nějakym mediim,konspiračnim teoriim,fantazijím nudicich se lidí,zpravam z leva,zprava,uprostřed atd.Je prece jasne,ze byl RF napaden suverenni stat Ukrajina coz odsoudilo 141 statu OSN,Evropa je zavalena uprchliku,Ukrajina je bombardovana jak za druhe svetove valky,vznikl nedostatek obili v Africe blokadou Cerneho more lodemi RF a zmatek ve svetě,a presto porad lidi si myslí ze to je to normalni věc.Pro ně samozřejmě z pohodli své kukaně.Ale ze tam agresor nema co delat je jaksi mimo uvahu všech pisálků placenych kdoví kým.

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*