Olga Richterová má jasno
Sdílet článek:

ASTON

Místopředsedkyně sněmovny za Pirátskou stranu Olga Richterová má jasno a není důvod o tom pochybovat. Na svém čerstvém příspěvku na Twitteru (nebo iksku, nebo jak se tomu bude říkat) klade rovnítko mezi manželstvím homosexuálů a příslušností k Západu. Kdo si myslí něco jiného než ona, kdo je toho názoru, že manželství je svazek muže a ženy, patří k Rusku, ujišťuje nás Olga Richterová a své tvrzení podporuje animací, v níž hraje roli ruská vlaječka.

Potíž je v tom, že právě Rusko je země, kde mají jasno. V Rusku vědí, že Ukrajina je fašistická a USA že usilují o rozbití Ruska na padrť. Mají jasno, že jejich vůdce Vladimír Putin řídí zemi správným směrem a že se speciální vojenská operace vyvíjí tak, jak moudře naplánoval. Rusko je země jasna, jenom to jasno se v čase poněkud mění. Jiné jasno tam měli za cara, jiné za generálních tajemníků a teď za prezidenta. Paní místopředsedkyně byla malá holčička, když se zhroutil režim instalovaný v roce 1948 ve jméno naprosto jasných idejí. Pamatuju spousty lidí, kteří měli jasno. Jasno bylo charakteristické pro režim, který se u nás zhroutil a v Rusku si ho udrželi, protože to mají rádi.

Síla Západu je v tom, že nemá jasno

Lidé zde žijící mají různé pohledy na problémy. Kdyby paní Richterová pracovala v ovocnářství, možná by jí mohl tento rys Západu uniknout. Ona je ale místopředsedkyní zákonodárného sboru a měla by tedy vzít v úvahu, že zde diskutují poslanci delegovaní voliči. Ano, nemají všichni názory totožné s názorem paní místopředsedkyně. Ale v tom to je, to je Západ, a dokud to tak bude, duch Západu nezmizí.

Až ale převládne jen jeden názor, až to jasno bude vynutitelné, jako ho mají v Rusku, až nositel jiného názoru než má paní Richterová nebude jen dehonestován coby „nezápaďan‟ a stoupenec ruské diktatury, ale bude rovnou vyhozen a vygumován, pak možná bude paní Richterová spokojená, ale duch Západu definitivně zmizí.

neviditelnypes.lidovky.cz

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (13 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

7 Comments

 1. richterová patří do kvinteta pekarová černochová němcová langšádlová….tedy “B” jako chytré….pozor na ni a ně!

 2. Richterová má jasno ve spoustě věcí, ale vyplývá to z toho, že nemá jasno v mozkovně.
  Tam je bohužel černočerná tma.

 3. s.D.Možna by to chtělo zavest u nás tu vlasteneckou vychovu obyvatelstva jak praktikuje pan dobyvatel.To by se tu krasně a v klidu vladám vladlo,ať by to kvinteto udělalo to nebo ono,nebo něco podobneho,nebo všechno najednou,anebo nic.

 4. V.Na Ukrajine jako v suverennim statě uznanem OSN si mohou delat co chteji a delat zakony jake chteji.A Vam a panu dobyvateli po tom zhola nic neni.Ve Vasem bytě si natřete okna,vymalujte a k manzelce se chovejte slušně.Ze mi po tom nic není?Ano máte pravdu.

 5. Proboha. To můžete vypustit z úst?
  Opravdu si mohou dělat zákony jaké chtějí, třeba upalovat Rusy za to, že mluví rusky? No potom se nedivte.
  Nikdo si nemůže dělat zákony jaké chce.

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*