Opravdu to nebezpečí totality v nové podobě nevidíme?
Sdílet článek:

Někteří mí klienti mi hlásí, že jejich děti jsou dnes jedny z mála, které musí mít ve škole roušku, protože odmítli očkování svých dětí i nesmyslné testování.


Jejich děti jim volají, jestli se teda nemůžou nechat otestovat, aby mohly zpívat, nebo jít na tělocvik a nebyly za “trotly”…

Tak hluboko naše společnost klesla, že se ani neumí postavit za naše děti. Učitelé a ředitelé krčí rameny, že s tím nemohou nic dělat.

To jsou jen kecy. Všichni se jen bojí, aby je někdo nepřipravil o místo nebo je necejchoval jako “popírače” atp. Chováme se k sobě, jak Islámisti k těm, co nevěří v Islám.

A já se ptám… koho tím chráníme? Kdo se bojí koronaviru, ať se naočkuje, ale ať proboha nechce po dětech druhých lidí, aby podstupovaly ať už tyto vědecké, sociologické, nebo psychologické experimenty tím, že se děti budou segregovat na očkované / neočkované, zarouškované / nezarouškované, nenakažené / nakažené.

Pro nucení dětí do nošení roušek není racionální, ani statisticky obhajitelný, nebo jinak prokazatelný důvod. Naopak tato segregace dětí jim může doživotně uškodit. Mohou se stát terčem posměchu a neúcty, nejen ze strany spolužáků, ale i učitelů, kteří slepě poslouchají nikoliv svůj rozum a úsudek, ale prolhanou, pokřivenou vládu.

Teď se ještě děti budou učit navzájem se práskat a žalovat, že si někdo z jejichž spolužáků dává roušku pod nos?

Jak jsme tohle mohli dopustit? Opravdu věříte tomu, že zase někdy budeme žít normálně, když si necháme úplně všechno líbit?

Budete za 40 let cinkat klíči na Václaváku a mlátit se obuškama?

 

MVDr. Jiří Žák

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (17 votes, average: 4,65 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

1 Comment

 1. Ale jo
  Tu nastupující (zeleno-hnědo-rudou) totalitu vidí celkem dost lidí. Bohužel s tím nezmůže nikdo z nich u/dělat nic víc, než počkat, až opět a po x-té zahubí totalita sama sebe. Ne, volit fakt nepomůže k nějaké realizovatelné nápravě. Ta už není možná (viz níže). Nanejvýš by se asi měl každý postarat o svou existenci a připravit se na to, aby až to nastane, na něj u toho nepršelo, neměl hlad a nebyla mu zima.

  Vzhledem k už zřejmě neukočírovatelné měnové expanzi prováděné (nejen) EU, díky které se ofiko měny nezvratně zhroutí á la předhitlerovské Německo.
  Vzhledem k obskurním až šíleným prováděným a připravovaným environdementálním opatřením (do 15 let zastavíme průmysl a vypneme elektrárny!), čímž se máme údajně stát (UŽ ZASE!!!) “technologickým předvojem” (fakt jsem to takhle četl).
  Vzhledem k realizovanému zestátňování hospodářství (státy nakupují na burzách akcie soukromých společností nebo rovnou majetek “demokratizují”).
  Vzhledem k porovnání současných vládců např. s komouši: Komunistům postupně stále méně fungující hospodářství dělalo vrásky na čele a snažili se to řešit tu “Souborem opatření ke zdokonalení…”, Přestavbou, … Prd platné jim to sice z podstaty řízeného/regulovaného hospodářství bylo, ale alespoň se snažili něco udělat. Tihle současní “svazáci” řeší hospodářství, jež původně celkem docela volné relativně v poho fungovalo, a které se už nějakou dobu zadrhává zjevně díky jejich všelijak kreténským blaho-opatřením/regulacím, tak ti “svazáci” to řeší tím, že ta kreténská blaho-opatření ještě víc zkretenizují naprosto proti smyslu fungování čehokoli, nejen hospodářství takovým způsobem, že i ten “Soubor opatření” byl proti tomu vědecká práce. A rozvážně (spíš rozvášněně) o tom hovoří způsobem, že pověstný projev Jakeše na Červeném Hrádku je proti tomu projev státníka (poslechněte si ho a porovnejte s vyjadřováním těch nejvrcholnějších představitelů EU).

  “Netušil jsem, že se dostanu do rukou ještě větších kreténů, než byli komunisti” (Lu Lina).

  Vzhledem k tomu, že lidi ovládají internet tím, že platí jeho provoz, ne státy tím, že ho povolují, je jeho globální vypnutí jen hypotetická nerealizovatelná pověra, a na něm je možno v reálném čase nekontrolovaně provádět značnou část jakýchkoli aktivit. Tady se sice stát střelil do nohy tím, že Džina (internet) vypustil z lahve, ale stejně bylo jen otázkou času, kdy by lidi možnost sítě sami objevili a začali využívat i bez toho státu.

  Tak vzhledem k tomu všemu už to nemusí mít zase až tak dlouhé trvání. Možná žijeme v převratné době posledního levicového karnevalu lidstva. Jen na každém z nás záleží, jestli si ho užije nebo protrpí…

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*