P.C.Roberts: Jaká to mocná síla brání USA bránit své hranice?
Sdílet článek:

P. C. ROBERTS

Izraeli je povoleno vystěhovat Palestince z palestinských vesnic v Palestině. Malému Lotyšsku je povoleno deportovat ruské etnikum, narozené v Lotyšsku, protože se nenaučilo mluvit lotyšsky, avšak mocná Amerika nedokáže zabránit milionům přistěhovalců, aby rok co rok nelegálně vstoupily do USA – a už tam zůstali?

Jak se toto může dít? Zřejmě je americká vláda společně s nevládními organizacemi, které invazi povzbuzují a financují, účastna spiknutí, jehož konečným cílem je nahradit bílé americké obyvatelstvo obyvatelstvem cizím.

Proč americká vláda spolupracuje s protiamerickými nevládními organizacemi, které jsou rozhodnuty Ameriku ukrást?

Proč Američané sedí na zadcích a zaujatě jen pozorují, jak se jim jejich země ztrácí pod rukama?

Proč většina amerických žen volí Demokraty, kteří krádeži Ameriky napomáhají?

Když Washington mluví o amerických národních zájmech, čí zájmy to vlastně míní? Zájem vojensko-bezpečnostního komplexu? Ale jak může mít Babylonská věž národní zájem?

A proč je v národním zájmu Ameriky být převálcována cizími nájezníky? Proč se Washington obává útoku z Ruska a Číny, ale nikoli mnohem nebezpečnějšího útoku protiamerických nevládních organizací?

Má americká vláda vůbec nějakou jinou roli než chránit zisky vojensko-bezpečnostního komplexu USA?

Jak mohou být Spojené státy zemí, když nemají hranice?

Jak může něco tak nenormálního, jako je země bez hranic, existovat? Když byla nepřítelem uchvácena Západořímská říše, přestal přece Řím coby středisko moci existovat. A jak by tomu mohlo být v případě Ameriky jinak?

A proč jsou hlasy, jakým např. hovoří VDARE (americký web vyslovující se proti imigraci do USA -pozn. překl.), americkými státními orgány potlačovány?

 

Překlad: Lubomír Man

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (13 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*