Zachraňte indiány! Ne, zachraňte Čechy
Sdílet článek:
DOKTOR Z HOR

Dostal jsem od jedné osoby, která je vcelku v obraze, výzvu k šíření pomoci jakýmsi Jihoamerickým indiánům. Šlo o ochranu pralesa před těžaři. Neodpustil jsem si na tuto výzvu odpovědět.

Výzva byla tato:

Prosím o šíření a zvážení podpory. Aktuální info z dnešního dne – na 2 hektary se během posledního týdne vybraly peníze, zbývají ještě 4 hektary. „Naléhavá situace v Ruku Samay. V posledních dnech dochází v pralese poblíž komunity Agustína k zásadním událostem, které rozhodují o budoucnosti pralesa a jeho obyvatel. Rozšiřování těžebních operací zaznamenalo výrazný nárůst napříč celým regionem, přičemž místní vládní instituce neposkytují komunitám v podstatě žádnou podporu.“

Odpověď na výzvu:

Já bych neřešil následky prapříčin, ale šel k jádru problému. To zejména u nás v ČR, neboť ještě pár let a bude to tu jako v Jižní Americe. Například taková Paraguay na tom byla ekonomicky, společensky a co do všeobecné vzdělanosti veškerých obyvatel v polovině 19. století podobně jako Evropa. Tedy v té době stejně plně rozvinutá a bohatá jako území Rakouska – Uherska, tedy i Čech a Moravy. To ale do doby, než už tenkrát specialisti na rozeštvávání států zevnitř, což jsou zejména Britové a aktuálně jejich souputníci USA neobsadili postupnými zákulisními hrami veškeré paraguayské instituce a spolu s vnucením války se sousední Argentinou a Brazílií ji nejprve nesrazili na kolena, pak v prospěch Britských oligarchů nezprivatizovali veškeré Paraguayské přírodní zdroje a průmysl. Ten v něco málo případech zachovali, zbytek postupně poslali do kytek, neb šlo jen o to zničit konkurenci. No a nyní po 150 letech je Paraguay dle údajů OSN druhou nejchudší zemičkou Jižní Ameriky s převážnou většinou negramotných obyvatel odsouzených k živoření.

Tak přesně to se aktuálně již 30 let děje i u nás. Aktuálně mají západní oligarchové z USA a Británie již plně proškolené kádry na všech významných pozicích ČR, a ti nyní šlapou na plyn jen co to jde, a to ve všech oblastech! Daně, příprava války s Ruskem, neb to se jim rozložit díky Putinovi nepodařilo, buziagenda, Green deal se svými v podstatě daněmi za dýchání (daň z CO2) a prdění (daň z metanu), včetně rušení atomovek a nahrazování nestabilními zdroji energie, islámská invaze těch nejhorších živlů, kterých se muslimské země původu velmi rády zbavily. Nejhorší je likvidace našeho školství – snižování nároků na výuku a inkluze, co do každé třídy nasadila alespoň jednoho rušivého elementa s IQ tykve, co patří do zvláštní školy, a to včetně nástupu vymejvaček hlav dětem, že pohlaví je jen sociální konstrukt a že si jej mohou určit jak chtějí bez ohledu, zdali se narodili jako kluk nebo holka.

Aktuální vláda je složena jen z aktivistů již plně proškolených v k tomu specializovaných institucích. Klíčovou, která vyškolila naše aktuální vládce je Aspen Institut. Oni tam byli vyškoleni takřka všichni ale již i za Babiše (Plaga, Vojtěch, Hamáček, Havlíček, Maláčová, …).

Vyškolením ale prošli i důležití soudci, prokurátoři (např. Bradáčová), redaktoři (např Farna), vysokoškolští učitelé, ale i ředitelé základních škol. Též herci (např. Mádl), zpěváci, atd. a mraky státních úředníků včetně různých vůdců vypečených rozvratných neziskovek. Zde si poslechněte reportáž o Aspen Institutu, co jej primárně platí nechvalně známý Soroš od paní Bobošíkové. „Mladí vůdci z Aspenu: Rakušan, Pekarová, Farský. Elektrošoky vyvolených k testování poslušnosti„.

Reportáž je ne jen o proškoleném Rakušanovi a Pekarové, ale i o tom jak tato instituce vznikla a co a jakou formou se tam mladí vůdci vlastně školí. Velmi zajímavé informace jak z původně dobrého úmyslu, při jeho vzniku, byl institut plně obsazen megaboháči, zejména právě z USA a Británie, kdy jej aktuálně využívají výhradně pro proškolování svých kádrů pro obsazení jimi ekonomicky dobývaných států.

Toto bych řešil primárně. Jinak skončíme jako ti indiáni, co nemaj ani vindru a prodávají své lesy těžebním společnostem. Takto to zatím směruje i u nás. Nezateplíš dům, topíš dřevem nebo plynem – tak to tam nesmíš bydlet – prodej ho, jinak tě daně z nemovitosti sežerou. Pěstuješ na svém poli plodiny? Řetězce ti za tvé produkty nezaplatí ani to, co tě stála sklizeň – prodej pole. Atd, atd.

Takže ne, že by mi nebylo líto těch indiánů, ale víte, co je první heslo záchranáře u horské služby, když přijede ke zraněnému, a to i kdyby tepenně krvácel?

NEJPRVE ZABEZPEČI SÁM SEBE (například, aby tě nesrazil někdo jiný, co jede po sjezdovce a nevidí, že se za horizontem skláníš nad zraněným) A TEPRVE POTOM ŘEŠ ZRANĚNÉHO! Protože pokud se jako záchranář nejprve nezabezpečíš, tak na té sjezdovce zraněný nebude ležet jen ten, co tam již ležel, ale budeš tam ležet i ty, případně někdo další.

Tedy primárně je nutno vyřešit, aby u nás nemohla vládnout z ciziny proškolená svoloč, která nekope za naše území a naše domorodé občany, ale za zájmy jejich školitelů, kdy řada z nich je tak vymytá, že jsou z hloubi duše přesvědčení, že to co dělají je nějaké nejvyšší dobro a jen my dezoláti to tak nějak nechápem. Prvotně je třeba zajistit nemožnost na našem území ty agenty cizích mocností u nás vůbec školit!

O tom, že rozvratníky států zevnitř neproškolují ekonomičtí loupežníci jen u nás, ale po celém světě může napovědět článek o tom, jak prakticky stejné instituce pracují na svých kádrech pro obsazení rozhodujících vládních a společenských pozic například v Kazachstánu, a to včetně dalších metod, které vymývají hlavy celým populacím, zejména dětem, a to od útlého věku.

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (25 votes, average: 4,76 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

1 Comment

  1. To je ten samý Mádl Aspen Institute, co burcoval, aby bába a děda hlasovali tak, jak si jeho progresivní 3 závity přejí? :-))) Nyní má další video, kde burcuje pro změnu osnov ve školství. Je to stejně úchylné, jakoby Pažout s Horačkem chtěli provádět reformu školství :-)))

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*