EU považuje v současné krizi za nejdůležitější diskuze o LGBTQI




Sdílet článek:
Je celkem jasné, že EU, která je jen jakousi „pobočkou US Deep state“, stojí za stávající krizí, neboť je to právě EU, odkud přichází nejen zelený úděl, ale i všechny balíčky pro Evropu ničivých sankcí. EU také již dlouhé roky podporuje výměnu obyvatel, takže právě jí propagované LGBTQI budou dřív či později létat ze střech nejvyšších budov – samozřejmě bez padáku.

I přes současnou bezprecedentní krizi je nyní hlavním tématem v EU „coming out LGBTQI+“. Ostatně, proč by v Bruselu, který krizi jen přiživuje, cokoli řešili, že?

Coming out je významným okamžikem v životě každého LGBTIQ+ člověka, když se veřejně přihlásí světu a své komunitě,“ stojí v  nejnovější tiskové zprávě Evropského parlamentu.

„Na letošním ‚Coming Out Day‘ zkoumáme, co coming out znamená pro LGBTQ+ lidi v Parlamentu a dalších institucích EU. Každý případ coming outu je jedinečný a stojí za to ho oslavit “ –  jak se dále říká.

Sdělení rovněž odhalilo, že na toto téma proběhne řada prezentací, včetně prezentací předsedy Výboru pro práva žen a rovnost pohlaví.

A opět připomínám, že tento tupý aktivismus platíte i vy…

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (11 votes, average: 4,64 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

3 Comments

  1. A taky, jestli si “vodák” s pupkatou manželkou a otylými dětmi může dát jedno nebo jednoapůl piva. To jsou věci v době válečné. Fakt nám vládnou totální tupci.

  2. A určite riešia ešte aj spústu iných vecí, z ktorých drvivá väčšina sa z pohľadu vojny a energetickej krízy zdá ako podružné. To je teda naozaj objavné zistenie. Dokonca som zistil, že u nás v meste sú nejaký ľudia, ktorí iným ľuďom strihajú nechty na nohách. Pedikúra sa to volá, či čo. Že na to majú čas a chuť, keď plyn je taký drahý.

    A teraz vážne: Prestaňte tu dávať články od retardovanej Slovanky! Strašne to degraduje tento portál a robí to z neho žumpu.

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*