Politický orloj. Jak to vidí správci systému. Nahlédnutí do kuchyně těch, kteří už prohrávají
Sdílet článek:

NESPOKOJENY

Představte si, že jste správci systému. Ano, ti, kterým se říká „elita“. Nejsou to Havlové, Klausové, Zemanové, Babišové ani Fialové. Ani ti, kteří jim dávají notičky. Ale jste těmi, kteří dávají notičky těm, kteří dávají notičky těm, kteří dávají notičky Fialům, Rakušanům a zbytku této sebranky.

Zároveň si je nutno představit, že Vaše duše není lidského původu a jste naprogramováni ke konání toho, čemu se na planetě zemi říká „čisté zlo“. Jinými slovy, jste naprosto zvrhlé pragmatické vypočítavé pedofilní zrůdy. Pro normálního člověka je to těžká, neřkuli nemožná představa, ale pokuste se o ní, nebo se nikam neposuneme.

No a teď si představte, že Vaše dynastie zrůd ovládá planetu ne třicet, ne padesát, ne sto, ne dvě stě, ale tisíce let.

K ovládnutí planety vám pomohly vaše silné stránky, které zahrnují absolutní absenci lidských emocí a vaši bezuzdnou krvelačnou psychopatickou pragmatičnost.

Představte si tedy, že nemáte žádné emoce a jediné, co vás uspokojuje, je utrpení lidí a pocit absolutní nadvlády nad nimi.

Jak už bylo zmíněno, vaše dynastie a pokrevní linie ovládají planetu Zemi už tisíce let.

Přirozená touha člověka zahrnuje touhu po svobodě a spravedlnosti. Toto je geneticky zakódovaná lidská přirozenost. Když si děti hrají na písečku a někdo někomu sebere kyblíček, nejen, že se to nelíbí tomu okradenému, ale nelíbí se to ani těm ostatním dětem na pískovišti.

Jako děti děláme věci, které se dospělým nelíbí. Dobrý rodič však nechá dítě dělat chyby a uvědomit si následky. Zasahuje jen v případě zdraví a života ohrožujících chyb. Dítě pak vyrůstá jako osobnost, které bylo umožněno se sama rozhodovat, což tvoří jeho individualitu.

Ale to nemohou správci systému dopustit. Ti nechtějí individuality, které se bouří proti bezpráví a mají ostrý smysl pro spravedlnost.

A od toho je tu školský systém, který má osobnosti dítěte nastavit pravidla a indoktrinovat ho k poslušnosti a podpoře staletími prověřeného otrokářského systému.

Ta touha po spravedlnosti v dítěti ale zůstane, výchovné pohlavky systému mu však seberou odvahu se vzepřít jako jednotlivec.

Drtivá většina lidí jsou proto ovce, neschopné vyjádřit svůj pocit nespravedlnosti, pokud nevnímají, že ho vyjadřuje většina. Ale když už se většina vzepře, pak i tito systémem zotročení poslušní jedinci naleznou odvahu pustit se do boje, aby kyblíček získali zpět.

Pokud chcete, jako správci systému, dosahovat svých cílů, bude vše nevyhnutelně podléhat cyklu. A protože jsou vaše cíle, jakožto krvelačných zrůd, vždy rozporu s lidskou přirozeností, musíte se pokaždé uchýlit ke lži a manipulaci, abyste cíle dosáhli.

Představte si, že se vám rozpadá projekt s názvem Římská říše.

Potřebujete nutně nástroj kontroly populace a sjednocení držav, jinak hrozí, že se lidstvo osvobodí a začne žít na komunitní samosprávné úrovni, jako kdysi dávno. Zároveň víte, že největší nepřítel duševního osvobození je strach.

Vaše řešení – připravíte nový projekt! Svoláte tzv. První nikajský koncil (v roce 325 n.l.), na kterém budete prezentovat novinku – centralizované náboženství. Nazvete ho křesťanství. Následně vytvoříte 10 omezení, která budou odteď platit pro všechny.

Váš předchozí projekt můžete nechat padnout, lid odteď budete kontrolovat skrze jejich nesvobodu ducha.

A postupně začnete ztracené državy získávat zpět za pomoci křížových výprav, protože vaše populace bude natolik indoktrinovaná vašimi dogmatickými bláboly, že bude bojovat, na život a na smrt, proti komukoli, kdo vaše bláboly neuznává.

Vládnete metodou rozděl a panuj. Rozděl lidi, abys tyto rozdělené skupinky mohl lépe ovládnout. Vytvoříte další náboženství a zfanatizujte tato proti sobě. Čas od času vyvoláte válku, zredukujete tím populaci, posílíte državy a následně zvýšíte vděčnost otroků za to, že jste jim opět darovali mír a ti se přestanou zabývat váš systém ohrožujícími „nesmysly“.

Díky vaší tisícileté strategií vlastníte vy a vaše pokrevní linie téměř veškeré zdroje.

Když začne selhávat náboženství, nahradíte ho materialismem. Přeci jen, věřící otrok je nebezpečný v tom, že se nebojí zemřít. A co kdyby to, nedej Bože, bylo za osvobození se od vaší nadvlády.

S populací materialistů vám však nic takového nehrozí. Materialsita válčit nebude, protože se bojí zemřít. Materialista nevěří v nesmrtelnost duše, proto se snaží, za každou cenu, zachovat si nesmrtelnost těla. A to i za tu cenu, že mu to tělo přestane patřit. Materialismus je často chybně definován jako akumulace věcí a majetku. Toto je však chybné vnímání.

Správci systému indoktrinovaný materialismus je totiž zejména definován obavou ze ztráty toho, co už máme.

Příklad: Když otrokovi řeknete, že přijde o něco, co předtím měl, nebo nebude moci dělat něco, co předtím dělat mohl, pokud vám nepovolí provést „nevinný“ zásah do jeho těla, dá vám „informovaný“ souhlas, abyste tak učinili. Neudělá to pro své zdraví, ale pro svou obavu ze ztráty. To, že tím riskuje ztrátu všeho, si neuvědomí, protože jste ho přesvědčili, že tak činí všichni, takže to nemůže být nic zlého.

A teď si představte, že jsou devadesátá léta 20. stolení a vy máte stroj, který vám umožňuje vidět do budoucnosti. Ne za pomocí čar a kouzel, ale za pomoci přísně tajného matematického modelu, který má stamilióny proměnných. Nazvete ho „Zrcadlo“ (Looking Glass).

No a jednoho dne se zeptáte „Zrcadlo, zrcadlo, kdo je na světě nejmocnější?“

A odpověď zní: „Ty, ale už dlouho nebudeš, zrůdičko. Lidé se plně probudí a nabudou plného vědomí. Do roku 2011 ještě můžeš manipulovat to, jak lidé zareagují na ty tvoje lži a manipulace, ale po roce 2012 už budeš kontrolovat jen to, co uděláš ty. Na reakci lidí už to nebude mít vliv.“

Zpanikaříte. Rok 2012 je za rohem. Co uděláte?

Pokusíte se oddálit nevyhnutelné tím, že vyhodíte do povětří tři mrakodrapy a vyhlásíte novou formu křížových výprav – nazvete ji „boj s terorismem“. Jde o novou, ještě ideologičtější, formu „exportu demokracie“, kterou jste si už vyzkoušeli zabíjením srbských dětí v Jugoslávii.

Střih. Vaření žáby, stylem sebereme otrokům tři „lidská práva“ a vrátíme jim dvě, selhává. Lidé si to právo, které jste jim nevrátili, začínají pamatovat.

Jste pod tlakem. Připravili jste si tedy nouzový záchranný projekt s ohromně ambiciózním cílem. Tím je zotročení ducha i těla zároveň.

Abyste byli úspěšní, musíte vypnout jejich myšlení. Vytvoříte materialistickým otrokům nové náboženství, které je založeno na jejich obavě o své zdraví a jejich strachu ze smrti. K tomu vám už po staletí slouží indoktrinovaná víra v létající neviditelné částice, kterým se říká viry.

Již přes sto let se vám daří z tohoto strachu profitovat skrze vakcíny a ohromné množství chemických preparátů, které otroci ochotně polykají, protože jste si indoktrinovali svou vlastní skupinu nemyslících biorobotů v bílých pláštích, kterým však otroci bezmezně věří.

Za těch více než sto let se vám podařilo dokonale zatajit, že se vám, při vašich experimentech, nikdy v historii nepodařilo nikoho nakazit. Ani španělskou chřipkou, ani vzteklinou, ani tetanem, ani spalničkami, ani neštovicemi, ani tuberkulózou, ani boreliózou, ani meningitidou, ani HIV..ani..ani..ani…

Ani chřipkou.

Genialita vašeho nástroje strachu tkví v tom, že žádný patogen ani nepotřebujete. Stačí vám jen otroky trochu otrávit z ovzduší, elektromagnetickými vlnami a skrze jejich potravu a když na ně pak přijde detox organismu (říká se mu chřipka), který se děje u všech živočichů a rostlin zásadně na podzim a v zimě, můžete spustit akci.

K tomu, abyste mohli zcela kontrolovat životy otroků i jejich dětí a užívat si jejich utrpení v přímém přenosu – protože jste úchylné pedofilní zrůdy – postačí zavést povinný test, který z tělesných tekutin detekuje zbytky mrtvých buněk z procesu očisty těla.

Při určitém počtu cyklů tohoto testu tak chytnete do své pasti téměř každého, koho testu podrobíte. Tak můžete regulovat množství zachycených otroků, které je přímo úměrné množství v jejich populaci vyvolaného strachu.

Zbývá přejmenované detoxikační chřipce dát nějaké záhadné jméno. Třeba COVID-19. V tom strachu ani nepřijdou na to, že jste v názvu skryli cíl vašeho projektu. Certificate Of Vaccination ID – AI (Artificial Intelligence). Tedy Vakcinační identifikační certifikát umělé inteligence. Jak chytré.

A teď už si můžete jen sednout a užívat si strach a hloupost panikařících otroků. Vaše média a politické loutky zařídí zbytek.

Jenže, i tento projekt má omezenou dobu trvanlivosti. A to velmi. Protože tím, že jste postupovali extrémně rychle – aby, v záplavě vašich zvrhlých nesmyslných opatření, otroci neměli čas začít přemýšlet – namísto obvyklého pozvolného vaření žáby, tak se staly cíle vašich kroků viditelnými i pro ty nejhloupější materialistické otroky, kteří po léta zastávali vámi pečlivě indoktrinovaný žebříček hodnot a plně důvěřovali vašemu systému.

Ale nic jiného vám nezbývalo. Vaření žáby by v tomto případě nemělo efekt – otroky bylo zapotřebí vystrašit a nastolit tyranská drakonická opatření, spočívající v jejich odloučení, aby spolu nemluvili a nesdíleli spolu zkušenosti s tím, že jimi pozorovaná realita je diametrálně odlišná od toho, co jim prezentujete vy a co chcete, aby si mysleli.

A přišel čas, kdy se vám probouzejí i ti nejtupější otroci a vy potřebujete odvést pozornost od svých zvrhlých zločinů na něco jiného. Ostatně, váš projekt byl relativně úspěšný, svá tři dračí vejce jste již zaseli ve většině světových populací.

Takže vám přijde vhod, že váš nepřítel, na jehož državy máte již po staletí zálusk, napadne jednu z bašt vaší říše zla. Konečně! Osm let jste se ho snažili vyprovokovat k akci vražděním jeho lidí a dětí a konečně přichází vaše chvíle.

Vezmete si nové mediální mýdlo a těm poslušným onáhubkovaným ovcím, kterým z hypoxie klesl intelekt na hraniční hodnoty přežití, znovu řádně umyjete mozky dvoubarevnou propagandou, jako by jim šlo o život – tuto signální už znají, naučili jste je to už před dvěma lety. Jak snadné. Většina těchto tupých entit si pak ostentativně vyvěsí vlajky v barvách jednoho z vašich nejmocnějších pokrevních rodů, přičemž úplně zapomenou, že se mají stále bát smrtícího viru. Ty, které se rády bojí, však na svůj předchozí strach nezapomenou a hrdě nosí dvoubarevné náhubky v barvách vaší rodiny Rothschild.

Celou vámi vyvolanou krizi využijete k prohloubení závislosti otroků na vás tím, že je vaše loutky, které jim formálně vládnou, přesvědčí o tom, že zmrznout pro ideologii je dobrý nápad.

Loutce přikážete šířit lži o tom, že problém – který může ona sama řešit okamžitě tím, že nebude levně prodávat její zemí vyprodukovanou surovinu jejímu bohatému sousedovi, aby jí tento pak, čtyřicetkrát předraženou, její zemi prodával zpět a kvůli kteréžto ceně otroci v chudé zemi budou přicházet o práci – není jí přímo řešitelný, protože by tím naštvala onoho bohatého souseda a on by pak jejím otrokům neposílal čtyřikrát předraženou jinou surovinu, kterou kupuje přímo od vašeho nepřítele. Od něj loutce surovinu kupovat zakážete, protože jen ten bohatý soused ji dokáže dokonale ideologicky očistit.

Když už však populaci otroků, po pár měsících, vaše dvoubarevná propaganda omrzí a lži vaší loutky mají stále kratší trvanlivost, pokusíte se vrátit k původnímu zdroji strachu otroků – k chorobám. Proto si, ve své zlomyslné škodolibé aroganci, vymyslíte další nové a nové neexistující zdravotní hrozby. Ti nejslabomyslnější opět okamžitě naskočí do nového vlaku, ale je jich už povážlivě méně.

Situace začíná být neudržitelná. A tak vám nezbývá než opět vyměnit figury na orloji. Už jste to udělali před třiceti lety, máte na to již zavedený funkční systém.

Stačí vám jen nalézt skupinu povolných a ke kompromisu ochotných loutek, které zajistí zachování vámi řízeného systému a zločiny vašich předchozích loutek zametou pod koberec, protože ty vy plánujete použít k páchání vašich zvrhlostí na jiném stanovišti.

Své loutky hledáte mezi ambiciózními narcistními servilními bezcharakterními zbabělci. Ideální vlastností je alkoholismus, bezdětnost a strach z fyzické bolesti. To kdybyste jim někdy něco museli vysvětlit po zlém. Loutky si musí být ostře vědomy toho, kdo je jejich pánem a musí být ochotny prezentovat vaše lži jako svatou a jedinou pravdu.

Ideálně by loutky měly být dostatečně charismatické, aby jim otroci věřili a dostatečně hloupé, aby vámi tlačené propagandě věřily i ony samy.

Vaším ohromným štěstím dosud bylo, že vaši otroci mají takovou schopnost odpuštění; jinak byste, po každém vašem projektu, museli hledat zcela nové loutky, protože ty předchozí by byly bez milosti popraveny.

Navíc, pak by se vám nové absolutně poslušné loutky hledalo jen těžko. Hrozilo by totiž, že by se více bály probuzených otroků, nežli vás.

A to by byl váš konec. [zdroj]

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (15 votes, average: 3,20 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

4 Comments

  1. Přirozená touha člověka zahrnuje touhu po svobodě a spravedlnosti. Toto je geneticky zakódovaná lidská přirozenost.
    Tohle je naprostá kravina, a všechna východiska založené na této premise budou z principu chybná.

  2. Kdyby pan Nespokojený nesledoval všelijaké co kde kdy a jak ten svět je špatný a sledoval chodník pŕed sebou,tak zjistí źe ho nikdo v demokratické společnosti(pokud teda v ní źije) neohrożuje,a pokud ukočíruje lidské libůstky a touhy mìt všechno co kde vidí,tak by s úżasem zjistil,że můże být klidně pan Spokojený.

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*