Bílá je černá?
Sdílet článek:

EVA HRINDOVÁ

Takže přepisování knih není cenzura? Ahá – a pták je letadlo. Co ještě se nám budou snažit namluvit?

Ona vzývaná vstřícnost ke čtenářům je znakem jejich absolutního podceňování a je to vstřícnost k idiotům. Protože idiot fanaticky podléhá ideologiím a uráží ho cokoliv, co zavání odklonem od jeho vidění světa. Nízká IQ fanatiků jim brání používat mozek a neumí si dát věci do kontextu. Potřebují vše naservírovat tak, aby nic nenarušovalo jejich pohled na svět. Takoví pitomci budou přikyvovat i tomu, že přepisování knih a historie není cenzura.

Cenzura je i zamlčování faktů, cenzura je boření pomníků, cenzura je zesměšňování lidí s jiným názorem, cenzura je i urážení osob s jiným názorem, CENZURA je TOTALITA.

Bože, s těmi mladými a progresivními bude ještě hodně mrzení.

 

evahrindova.cz

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (14 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

1 Comment

  1. A nemohl by být někdo vstřícný ke čtenářům a zavřít pusinku Leničce Kabrhelové? Zajímalo by mě, jestli je to potomky ně slavné Marie kabrhelové, vypadá to tak.

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*