Dezoláti, lůza, odpad a já
Sdílet článek:

Tož, něco málo o včerejším Václaváku II.


Na prvním jsem nebyl (byl jsem v nemocnici) a ani jsem nepředpokládal, že by to mohlo být tak akční a velké. Účel to splnilo, vyděsilo to vládu, které sice jakože zareagovala, ale kdyby neudělala nic, vyjde to na stejno. Vyděšená byla i média a naši lepší lidé…

Včerejšek byl také povedený a tím myslím, opět hodně demonstrantů a některé projevy účinkujících. Samozřejmě se opět dočítáme, co tam bylo za lůzu, dezoláty, ruské šváby, nácky, komanče, sebranku, agenty atd…Je to opravdu jedno…

Jak říkal Petr Bystroň, říkali mě nejezdi tam, víš co je to za lidi apod? No a Petr přijel, (malá sebereklama, na moje pozvání) a byl spokojený. Akce se mu líbila, byl nadšený z toho kolik je tam lidí a že taky může říct ve své rodné zemi na plném Václaváku něco, co chce a může to říct česky.

Ani Petr ani já jsme neřešili, jestli hymnu zpíval Ortel (kterého neposlouchám), je to jedno…

V zákulisí bylo hodně lidí i na pódiu, se kterými bych si asi zjevně osobně nerozuměl, nemůžete být kamarád s každým…ale je to jedno…

Ne všechny projevy považuju za povedené, ale je to jedno…

Co, ale není jedno, že se lidi ozvali a jsou schopní se na něčem domluvit!

P.S. Chválím je ve finále všechny, za to, že se nebojí, jak demonstranty, tak účinkující. Časem se to jistě protříbí, tak jak kdysi OF, ale je to jedno…důležité je, že se to děje a lidé nemlčí…to je podstata těchto akcí, aby lidi ukázali, že ne všechno establishmentu může projít…za to jim všem, co tam včera byli DĚKUJI!

 

Tomáš Měšťan 

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (30 votes, average: 4,87 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

1 Comment

  1. Demonstrace byla zdařilá…,snad to k něčemu bude. Ovšem počítejme s tím, že se u koryt fialová pětidemolice bude držet jako klíště….

    Je to totiž jejich poslední volební období, pak Top, KDU zřejmě zmizí v propadlišěti dějen….,žádná ztráta to nebude…

1 Trackback / Pingback

  1. Dezoláti, lůza, odpad a já » Oral.sk - Porno Politika

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*