Glosa MM: Nižší desítky tisíc
Sdílet článek:

„Nižší desítky tisíc“ lidí na Václavském náměstí jistě mají na některé věci rozdílné názory, ale spojuje je několik podstatných věcí: vláda by se prvotně měla starat o naše občany, neskákat, jak Brusel, Berlín a Washington pískají a namísto podpory války podporovat mírové úsilí.

Šéf unijní diplomacie Josep Borrell prohlásil k sabotáži Nord Streamu 1 a 2, že jakékoli záměrné narušení energetické infrastruktury v Evropě vyústí v masivní reakci.
Takže je vlastně v Bruselu předem rozhodnuto, kdo to provedl, protože EU by těžko masivně zareagovala proti Ukrajině nebo USA.

Kateřina Dostálová o Petru Fialovi:
Člověk plný ambicí, který chce vládnout a ve svém životě nevytvořil jedinou hodnotu, se cítí být předurčen přerozdělovat hodnoty druhých.

 

MACEK Miroslav

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (18 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

5 Comments

  1. Stejně jako s válkou na Ukrajině je třeba i v případě mezinárodně teroristického útoku na Nord Stream hledat viníka podle odpovědi na otázku, kommu to prospělo. Rusům, kteří tím přišli o jedinečný strategický nátlakový geopolitický nástroj, to neprospělo určitě. Simpatizanti novodobé pětistranné Národní fronty mají plná ústa “demokratických hodnot”, ale tomu, kdo má jiný názor, by nejraději pěkně po bolševicku zakroutili krkem. Fialova vláda by lidem této země měla vysvětlit, jaký má pro ně přínos angažmá ve válce, kterou na administrativním území Ukrajiny vedou mezi sebou Rusko, Ukrajina a Spojené státy. Rovněž by lidem měli vysvětlit, proč mají milovat zkorumpovaný ukrajinský stát a jeho režim, který jako národního hrdninu uctívá prokazatelného nacistu Banderu a který potlačuje práva národnostních menšin. Bez těchto vysvětlení se nemohou divit “nižším desítkám tisíc” demonstrantů scházejících se na Václavském náměstí.

  2. Správně píšete administrativní část Ukrajiny,což znamená,že tam cizí stát nemá co dělat.A jestli jsou zkorumpovaní,je věc toho státu,nikoliv cizího státu.Je vidět,že jste lidumil.Tipnul bych si,že pouze ale svoji osobu.

  3. Osočování a nálepkování z důvodu argumentčního deficitu je typickým projevem části zdejšího politického spektra.

  4. Ne pane Tomasi,je projevem soucitu z trpicimi,ktery vy evidentne postradate.Neni v tom vubec zadna politika,jenom vysvetlovani obhajcum valky,ze zabijet lidi je jeden velky hnus.

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*