Omlouváme se za výpadek pandemie. Hned jak se vyřeší situace na Ukrajině, přineseme vám nové varianty viru
Sdílet článek:

Co všechno se skrývá pod kouřovou clonou dříve covidismu a nyní války? Stoprocentně kontrolovaný QR světoobčan bez národnosti, majetku, práv, mobility a soukromí.

Strejda Válek už zbrojí na podzim. Sice neví čím a jak se bude očkovat, ale to už za něj vymyslí EU nebo WHO. Další „vlna“ koronaviru prostě bude, tak je to dáno a psáno. A nesmí se samozřejmě zapomenout na to, že budou umírat neočkovaní lidé. To už se všechno předem ví, nemusíte mít obavy, že bychom si dostatečně neužili plandemie. Jenom dočasně se pozornost obrátila jinam, a Putin zafungoval jako stoprocentní lék na covid.

Omlouváme se za výpadek pandemie. Hned jak se vyřeší situace na Ukrajině, přineseme vám nové a čerstvé varianty viru.

Proč nám pořád lžou? Válek v ČT: Současná situace se nevyvíjí dobře, čísla pozitivních rychle stoupají, ale Ukrajinci za to nemohou. Ukrajina patří k zemím s nejvyšší proočkovaností. Ovšem server ourworldindata.org řadí UA až do druhé stovky. Kde je Kubek, Flégr a další covidoví mediální „odborníci“, aby kritizovali vládu za to, že k nám přijíždí utečenci bez testů a očkování? Ještě před Ukrajinou naprosto nemyslitelná věc. Kde je najednou ta jejich propaganda?

Neočkujte se, pokud vám nevadí, že zemřete.
Vlastimil Válek, ministr zdravotnictví ČR

Tak tomu říkám slovo do pranice!

Ale já bych asi vzal pana ministra za slovo. Vzhledem k tomu, ze jednou umřeme všichni, tak mi to zase tolik nevadí, a tudíž se nemusím očkovat.

Takže komu vadí, že umře, tak hurá na injekci. Pevně doufám, že ty ostatní, kteří se nebojí smrti na každém svém kroku, už konečně necháte na pokoji.

Jen takové malé memento pro ty, kteří by si mohli myslet, že frontální atak na naše práva a svobody pod záminkou covidu už je u konce.

Na podzim jedeme další kolo. Tentokrát pod taktovkou EU.

Nicméně po vítězství nás všech, kdy jsme je donutili zrušit vyhlášku o povinném očkování, už jsem spíše optimistou. Už víme, že je dokážeme porazit, a proto je porazíme znovu. I s celou slavnou EU za zády.

I toto je důvod, proč je nutné říci jasné “NE” aktuální snaze EU o prodloužení platnosti evropských covid-pasů. Vyjádřit se můžete do 8.4.2022. Digitální EU Covid certifikáty jsou nástrojem diskriminace, omezování našich svobod. Minulost nám ukázala, že právě covid-pasy jsou nejlepším nástrojem vydírání dospělých i dětí k očkování proti covid-19.

Kdyby to náhodou nevyšlo v EU, tak za stejným cílem míří Světová zdravotnická organizace WHO, která si v případě pandemie a přírodních katastrof chce přivlastnit světovou vládu s rozhodovací pravomocí nad jednotlivými státy.

nespokojeny.cz

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (4 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

4 Comments

 1. Vlákno z PL

  FFERRYNNA
  Napřed nás násilně naočkovali, teď nám všechno zdraží a komu nás ještě nutí nastěhovat si do bytu uprchlíky. A to nejhorší je, že určují, co si mám myslet a co mám číst. Ale mám pocit, že většině národa to nevadí. Nerozumím tomu.

  50 OdpovězBře 19, 2022 15:30
  Emílie
  Návštěvník
  Emílie
  Většina národa nečte, nemyslí. Vždycky mám škodolibou radost, že ještě nemají schopnost vidět co se mi honí hlavou, co si myslím.

  14OdpovězBře 19, 2022 20:07
  Ondrej R.
  Návštěvník
  Ondrej R.
  Degenerace a mediální výplach mozků.

  10OdpovězBře 19, 2022 22:34
  takto nelze
  Návštěvník
  takto nelze
  Zprimitivnění, kartička pohyblivých obrázků a s ní rozum v ruce. Jednoduché a zničující podle záběru zájmovců a oni to zrovna nejsou lumeni co rozdávají ale berou. Za pohodlí bezmozků mít vše srovnané jejich “tyjátrem se podiví úrodě a co budou sklízet. Můžete hádat třikrát. Bezprávné automany / roboty bez poznatků i vědomí co a proč se činí, smutné deformace.

  0OdpovězUpravBře 20, 2022 9:39

 2. Neschopná vláda dělá jen zmatek a řídí se ideologickými poučkami. Nic jiného bych za tím nehledal. Nemůžete po lemplovi z Ústředního Výboru strany chtít, aby za rýsovacím prknem vypracoval výkres např. spalovacího motoru, nebo nedej bože reaktoru. Rozumní politici došli. Nejsou lidi. Na kandidátky stran se vecpou vždy pometla s velkou hubou, které si zve teplouš Moravec do své masochistické debaty na ČT. Tímto smutným procesem se pak řídí voliči. A ti erudovaní odborníci tiše sledují z dálky, jak primitivové vrtají do jejich oboru. Vezměte třeba husu Langšádlovou. Ta dokonce řídí vědecké kapacity v zemi jako ministr. Těžko stravitelné, ale je to tak. Co pak chcete očekávat od šprta Fialy, který se k titulu profesor našprtal tisíce politologických pouček? Národ, který je obelháván od samého začátku samolibými kariéristy na kandidátkách, si nedokáže zvolit nikdy smysluplnou vládu.

 3. Je vidět, jací hnusáci v té EU jsou, bylo by načase, aby vlády zemí v EU jasně ukázaly EU, že už příliš sahá do kompetencí států. V případě WHO by měly státy dát najevo, že se jedná o zkorumpovanou organizaci.

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*