Kdo uteče, vyhraje …
Sdílet článek:

EVA HRINDOVÁ

Obrázek to ukazuje jasně. Máte to černé na bílém. Farmaceutické firmy nejsou žádní andělé v bílých pláštích, kteří nezištně hledají cestu ke zdraví lidí. Jsou to tvrdí byznysmeni, kterým jde primárně o zisk.

Proč ne? Proto by ale státy měly přestat být jejich slouhy a měly by se posunout do pozice “pána”. Tedy toho, kdo jejich produkty kontroluje a tvrdě si vybírá to, co bude prospívat lidem. Zatím se to neděje. Co očekávat od státu, který si nechal zdravotní vzdělávání zprivatizovat těmito tvrdými podnikatelskými subjekty? Co čekat od státu, který pomáhá farmaceutickým firmám nutit lidi proti jejich vůli užívat produkty těchto podnikatelských subjektů? A když se lidé nepodvolí, stát je trestá?

Kdo má rozum v hlavě, zařídí se podle toho. Kdo se nepodvolí, vyhraje a zachrání si zdraví! Proto jsem se na stará kolena rozhodla sama přinášet na trh produkty, s kterými mám osobně extrémně dobrou zkušenost (vitamín C s jedlou sodou, Optisilid). Není to jednoduché, ale těší mě, když mi lidé volají a děkují, že se konečně zbavili bolesti nebo že se cítí lépe a nejsou tolik nemocní.

Stát je zcela v područí farmaceutických firem a svou podřízeností jen přispívá ke zhoršování zdraví především dětí a seniorů. Je mi z toho někdy až fyzicky zle. Ale jde se z toho vymanit, informací je dost, je dost i průvodců, kteří lidem na cestě ke zdraví pomáhají. Je to na každém a komu není rady, tomu není pomoci.

Zdroj: https://zpravy.aktualne.cz/ekonomika/firmy-nechteji-platit-nova-antibiot…

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (19 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

3 Comments

 1. Člověk, ve kterém se snoubí dobré srdce a čistý rozum nepotřebuje žádné léky.
  Pokud jste mladí a silní, vězte, že k životu nepotřebujete žádné farmaceutikum, a to po celou dobu vám vyměřeného života. Tělo všech bytostí, tedy nejen člověka, je naprogramováno k vyléčení všech nemocí samo. Jen po dobu oslabení (schválně zde neříkám “nemoc” = ne moc = vzdání se své moci = zásadní chyba) pěstujte trpělivost (něco může trvat den, něco týden, něco i rok nebo déle), dobré srdce a čistou mysl.
  Pokud jste již farmaceutiky otrávení, anebo jste infikováni strachem z nemocí a léky máte za nezbytnost, máte schopnost samoléčení těla dočasně trochu vychýlenou, respektive je pro vás požívání léku podpůrnou mantrou. V tom případě si vyrábějte léky sami z neškodných ingrediencí, třeba z medu, z vody, z oplatků, z ovoce, z kousků chleba nebo z čehokoli neutrálního, co požíváte nebo pijete. Těmto ingrediencím v duchu ze srdce požehnejte, vložte jim lásku, klidně do nich zaříkejte schopnost vyřešit váš problém, a užívejte.
  Takto si pomůžete, vyléčíte se a neublížíte tělu vedlejšími účinky.
  Vyzkoušeno.
  Praktikováno už čtyřicet let.
  Platí pro cokoli, od rýmy po krutobolné záněty, od kašle po infekce, od chřipky po koliky, od covidu po boreliózu, od naražení po chronické střevní krvácení.
  Život bez rad bílých plášťů napojených na systémové okovy, nebo i dalších externích radílků je příjemnější, levnější, hezčí a svobodnější. A skutečně zdravý.
  Při péči lékařů by toto svědectví nejspíš nebylo vůbec sepsáno. A pokud ano, tak relikty takové “péče” by byly viditelné. Nepohyblivost některých obratlů a kloubů, operační jizvy, doživotní užívání farmaceutik.
  Místo toho děkuji za pohyblivé tělo bez jakýchkoli omezení a za kondici jak ve dvaceti.

 2. S.S.V tom máte naprostou pravdu.Problém je v tom,že lidi vychovává systém který tvrdí lidem,že zdraví je něco co se dá koupit v lèkárně.Takže zbývá osobní statečnost a trpělivost,čehoż však lidè závislí na spoustě věcí aby vůbec přežili pracovní náročný den nejsou schopni.A sám dobře víte,komu to vyhovuje.

  • Pešku! Já s vámi musím souhlasit – asi si naleju panáčka. Teď myslím tu první větu – co se dalšího týče, já už jsem zdrhla ze systému dávno – víceméně. Ovšem pokud člověk potřebuje něco opravit, tam je záhodno se na systém obrátit, to umí skvěle. Není to ovšem jenom byznysem bigfarmy, celé tohle: jedna kamarádka s kardiostimulátorem včera říkala neskutečnou věc – že se jí prý dost vylepšily občasné arytmie. Prý u toho její lékařka vypadala dost ustaraně a jestli se prý budou dále lepšit, budou jí muset tu neposlušnou komoru “nějak zašít, nebo upálit – já to nepochopila” abych citovala kamarádku. Fascinující….místo “sláva, lepší se nám to, co bychom pro to ještě mohli udělat” tak tohle. Čili celé to myšlení je prachpodivné.

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*