P.C.Roberts: Spiknutí proti normalitě
Sdílet článek:

LUBOMÍR MAN

Američané! Prokažte své zemi laskavost a zeptejte se sami sebe, proč se americký korporátní a fonanční svět zformoval s cílem přimět vás k tomu, abyste jeden měsíc v roce oslavovali sexuální abnormalitu? Zeptejte se,též, proč si ředitelé a správní rady amerických společností myslí, že bychom na tuto sexuální abnormalitu měli být hrdí? Zeptejte se, kdo tuto kampaň na oslavu sexuální abnormality zorganizoval? Proč ředitelé a správní rady korporací upředostňovali a upřednostňují sobecké zájmy lidí sexuálně odlišných před zájmy svých akcionářů a dokonce je staví i nad své vlastní výkonnostní odměny?

A proč namísto toho všeho neoslavujeme normalitu? Zde předkládám zprávu o obrovských škodách, které správní rada a vedoucí pracovníci největší americké nadnárodní pivovarnické společnosti Anheuser-Busch způsobili svým akcionářům tím, že do propagace svých výrobků zařadili propagaci a oslavu sexuální abnormality. Prodej piva Bud Light klesl o 28,5 procent, tržní kapitalizace Anheuser-Bush klesla o 18 miliard dolarů a akcionáři zaznamenali pokles každé akcie uvedené společnosti o 9,46 dolaru.

Američané! Zeptejte se sami sebe: jak se mohlo stát, že velká mezinárodní korporace byla dotlačena k tomu, aby sama sobě a svým investorům přivodila tak obrovské ztráty – a to ve prospěch jen nepatrné menšiny lidí?

A nebyl a není to jen Anheuser-Busch. Jedná se se o velké množství podniků. Podpora korporací pro Pride Month (Měsíc hrdosti), staví ekonomickou teorii, podle níž korporace slouží zájmům svých akcionářů, na hlavu. Předpokládejme, že jste měl 1000 akcií Anheuser-Busch. Idioti, kteří tuto společnost řídí, vás svým fanděním abnormalitě okradli o 9460 dolarů. Předpokládejme, že jste americká investiční společnost a správce finančních fondů Black Rock se 100 000 akciemi – a tímtéž fanděním jste přišel o 946 000 dolarů.

Proč tedy Black Rock sponzoruje Měsíc hrdosti?

Je zřejmé, že v západním světě existuje skvěle zorganizované spiknutí proti normalitě. Spiknutí cílené ke zbudování Sodomy a Gomory. A kdo za ním stojí? Proč se přední korporace účastní tohoto tažení za svržení tradiční rodiny, tradiční rodičovské autority, tradiční morálky a tradiční společnosti? Kdo z této idiocie tyje? A proč západní národy tolerují spiknutí namířené proti nim? Proč pijí pivo Anheuser-Busch a proč vedou své účty u bank, propagujících abnormalitu? Jsou západní národy tak slepé, že nevidí, co se děje? Anebo to, co se děje, je nezajímá?

Překlad: Lubomír Man

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (8 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*