P.C.Roberts: Trump je poslední nadějí Ameriky
Sdílet článek:

LUBOMÍR MAN

Dnes už není možné, aby kterýkoli Američan, byť byl jakkoli hloupý či naivní, věřil, že žije ve svobodné zemi, kde se ctí pravda a vykonává spravedlnost. A je taktéž nemožné dál důvěřovat jakékoli americké instituci, veřejné či soukromé.

Šílenství života v Americe je nad všechno jiné demonstrováno obžalobou Donalda Trumpa a jeho falešným i jakoukoli legitimitu postrádajícím obviněním, které proti němu vznesl zkorumpovaný gang zločinců Demokratické strany v New Yorku, a za něž bývalému prezidentu USA, desítkami milionů Američanů stále považovnému za svého skutečného prezidenta, hrozí 136 let vězení.

Gang zločinců Demokratické strany v New Yorku zlikvidoval jakékoli zdání jednoty, potupil Spojené státy a ponížil ji na úroveň banánové republiky, kde právo není víc než politická zbraň. Prokázal též naprostou neúctu vůči pracujícím mužům a ženám naší země, kteří Donalda Trumpa považují za svou poslední naději v boji proti zločinecké nenasytné elitě, jež je utlačuje a bere jim jejich svobodu.

Republikánský establishment i jeho prezidentští kandidáti ničí Republikánskou stranu tím, že se vzdalují od voličů řečmi o tom, že Trump je příliš kontroverzní a že je třeba pokročit dál.

Ano, strana pokročí dál do zapomnění.

Viz: https://secure.winred.com/save-america-joint-fundraising-committee/emd1fbe88f1edffe74?utm_campaign=20230406&utm_medium=email&utm_source=CI_B&utm_content_0aemcodem_content_3a-vedbus&term_0a-vedbus&term_0a-vedbus&term_0a-s-07

​Překlad: Lubomír Man

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (9 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*