Petr Fiala a jeho proslov
Sdílet článek:

ALEŠ SVOBODA

“Nechci žít v zemi, která se sklání před Moskvou”.

Tak se odstěhuj na Ukrajinu a to co nejrychleji. Péťo, ty se sice neskláníš před Moskvou, ale zato se plazíš po zemi před Bruselem a Washingtonem.

“Vím, že nemám protikandidáta, to znamená jediné. Vedu svou stranu správným směrem.”

Tak pokud myslíš Péťo do záhuby, tak máš pravdu. Bohužel do té záhuby vedeš i celou ČR.

“Pod mým vedením jsme dokázali ovládnout PS, Senát, Ústavní soud i prezidenta, to je jasný signál, že to prostě děláme dobře.”

No tak proč ten světový unikát a to 2% podpora? Jestli to Peťo děláš dobře, tak jen pro sebe a Ukrajinu. A opět (a to už je klišé, to opakuje pořád)

“Nikdy, i kdybychom byli posledním státem na světě nepřestaneme posílat zbraně a peníze na Ukrajinu. Přijmeme všechny uprchlíky a postaráme se o ně i kdyby jich měly být miliony”.

Tak to ty Ukrajinský troubo víme, no neboj oni jsou Češi sice splachovací, ale jednou ten kotel bouchne, neboj. A nebo se spíš boj.

“Chtěl bych i podpořit paní Nerudovou a popřát jí hodně štěstí ve volbách do EP, při svých debatách nejen že zazářila esteticky, ale především svou chytrostí, intelektem a vynikajícími názory”.

Péťo, Péťo … Ty jsi na to asi nekoukal, že? neboť pokud je Nerudová ztělesněním toho nejlepšího co nabízíte z 5K, tak to klobouk dolů.

 

FB

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (31 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

5 Comments

  1. “Nechci žít v zemi, která se sklání před Moskvou”. Ve stejné době, kdy francouzský prezident Emmanuel Macron vyhrožuje, že vyšle vojáky na Ukrajinu, aby bojovali proti Rusku, jeho země podporuje ruské válečné úsilí tím, že v prvních třech měsících roku 2024 nakoupí od Moskvy zemní plyn v hodnotě 600 milionů eur.

    • DONĚCK, 15. dubna – RIA Novosti. Ruské ozbrojené síly zasáhly místo francouzských žoldáků ve Slavjansku, kontrolovaném ozbrojenými silami Ukrajiny, řekl RIA Novosti koordinátor nikolajevského podzemí Sergej Lebeděv s odvoláním na kolegy…

  2. Tak nám tady pánové svobodně sdělili,že naše představitele moc nemusí.V jiných zemích třeba v RF takové starosti ti představitelé nemají.Ti se mají.Zbrojí jak o život,všichni jdou s úsměvem umírat dobývat cizí území,hory mrtvol a všichni jsou spokojeni.

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*