Podle naší “konzervativní demokratické pravicové” vlády, potřebujeme pro boj s Ruskem cenzuru
Sdílet článek:

Podle naší “konzervativní demokratické pravicové” vlády, potřebujeme pro boj s Ruskem cenzuru. No to jistě. To bude zdrcující vítězství demokracie. Cenzuruj posílíš svobodu a demokracii! To je volební heslo Kim Čong Una.

Měl bych pro pana Fialu, Válka a Rakušana takové alternativní doporučení, co potřebujeme pro boj s Ruskem.

Cca 1000 tanků Abrams M1A2, nebo K2 Black Panther. Poláci už je mají objednané. Několik set stíhaček. Ideálně F35 Lighting II. Poláci už je mají objednané. Raketový protiletecký štít. Nejlépe Patrioty, nebo izraelský Davidův prak. Poláci už je mají. Jo a pak tu taky máme spoustu uranu a chytrých lidí. Co by s tím jen šlo dělat? Hmmm…

Bohužel posledních cca 20 let nám naši představitelé tvrdili, že konvenční koflikt v Evropě nehrozí a musíme mít specialisty na hybridní válku v Afghanistánu. Ještě že teď máme ty Dinga co mají 10 tun a výkon 160kW, takže nevyjedou do kopce.

Co se týče našich spojenců v NATO. Na Polskou vládu, která disponuje momentálně nejlepší armádou v regionu, vaše vláda a naše ministerstvo vnitra neustále útočí. Budou nás jistě nadšeně bránit, kdyby něco. Vezmou to sem po silnici okolo Turowa.

Naštěstí máme ještě Němce “stejně za pár hodin prohrajete, co bysme vám pomáhali”. Kamarád co byl teď na cvičení NATO mi vyprávěl, že Němci z Bundeswehru tam vtipkovali, že mají šest pojízdných tanků. Cítím se velmi bezpečně.

Naší zahraniční politiku dělá aktivistický ajťák, co má za náměstka ještě většího aktivistu. Co se asi tak může podělat?

Kdyby něco a naše tanková armáda se svými 30ti tanky (o kterých další kamarádi z armády vtipkují, že jich jezdí cca 10 a označení T72 je datum výroby) snad selhala, máme tu ještě cca 20 raketových systémů z Ruska z osmdesátých let, roky po záruce, na obranu našeho vzdušného prostoru. Třeba aspoň 10 raket po těch 40 letech od výroby ještě poletí a nezabije posádku už při startu. Škoda jen, že stíhačky lítají 15km vysoko a tohle má dostřel 8.

Nicméně, naše vítězství je díky zablokování několika webů zajištěno! A kdyby Rus obsadil Brno, zablokujeme i Echo24 a Parlamentní listy a zasadíme mu finální úder!

Jeden nejmenovaný člověk z armády odhaduje, že na dozbrojení AČR do bojeschopného stavu by bylo potřeba 30% ročního HDP České Republiky. Takže chápu, že blokování blogísků je snadnější.

Daniel Vávra, fb

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (3 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

11 Comments

 1. A zbrojením posílíme lásku a demokracii? Brr. Můj oblíbený citát: Protikladem války není mír, ale revoluce idejí.

  • Ideje jsou krásná věc.

   Třeba idea termonukleární nálože… Co jen tam musí být sofistikovaných nápadů! Jak jen miniaturizovat “štěpnou rozbušku”, aby se vešla do malé koule s deuteriem, jak daleko musí být beryliové odražeče neutronů, aby to bouchlo (a úsporně)…
   .
   Když půjdu temným lesem, nepořídím si lásku ani demokracii. Ale pořádný klacek.

 2. tohle nejsou demokrati a už vůbec ne konzervativní,tohle jsou komunisti-jen si jinak říkají,satan se taky proměnuje v anděla dobra a tohle je to samé-to jsou jeho loutky a sluhové.Jen si nějak neuvědomují,že zlo se jim odmění zlem,ale takovým zlem,že budou kakat maggi

 3. a tím to nekončí,podívejte se jak od pádu komunistů-kdy si předali moc-jak fungují,memylme se to komunistické podhoubí nikam nezmizelo-jen nebylo vidět za komunistů a po revoluci se z nich a jejich synů stali demokrati,ale komunistiko-fašistický myšlení v nich je,nejdří po revoluci nechali rozkrást národní majetek-prý privatizace-jo,potom se nechali koupit ruznými mocnostmi-jak na východ ,tak na západ-prachy to je jejich víra,no a ted zaprodávají lidi na kusy,nejdřív zadlužováním celého státu na několik generací do předu,nákupu nefungujícího očkování,které bylo dobrovolně nasilím cpáno do lidí-kdo ví co je to za sajrajt a ted pomáhají Ukrajině tím,že dělají cenzuru-oni ví co je pravda,vždyt oni neustále lžou,tak ví a proto mají strach,další vlna demokracie-lásky a svobody je na řadě-zavírání lidí kteří si myslí něco jiného-až nasadí páky pandemického zákona-tak přes pokuty vám vezmou všechno a nasadí sem uchyláky a teroristy-co se odpalují na náměstích,no a potom přijde Bůh a všechny-tyhle zrůdy uvrhne do pekla,což je místo tak strašné,že si to nikdo nedokáže představit a odkud není návratu,ale jak chcete naše “vládo”

  • Neargumentujte Bohem či peklem …

   Pepa 1, soudě z obsahu vašich komentářů, k Pánu Bohu máte na míle daleko, no a pekla se bojíte (zřejmě víte proč).

   Autorovi článku bych před psaním doporučil, aby si nejdříve zjistil, KDO a KDY naši armádu vytuneloval (malá nápověda, bylo to za vlády Klause a Zemana a jejich OPOSMLOUVY).

 4. Tak očekávat racionální úsudek a logické myšlení u našich politiků (i těch evropských) snad ani není možné (čest výjimkám). Po celém tom vítačském blouznění, genderové schizofrenii a greendealu s klimatickomesiášským komplexem ?!
  Civilizace, která si celé roky něco nalhává a odmítá byť jen pojmenovat věci a jevy pravým jménem, si přímo říká o katastrofu. Ztratili jsme kontakt s realitou a schopnost pravdivě vidět svět. Nedivme se tedy, že více než Putina se bojíme jiných názorů a pohledů na svět ! Což tohle nedělají i jiné diktatury? Podívejme se na Čínu, Rusko, Koreu, atd. Cenzuruje se tam a zatýká co uzurpátorské hrdlo ráčí. V rámci tzv. svobody slova děláme to samé co kritizujeme u jiných. Podívejme se na Kanadu jak tam „demokraticky“ zakročili proti lidem, kteří demonstrovali proti šílené státní zvůli. Jak překroutili význam slov a onálepkovali svého „třídního nepřítele“!
  Naivně si myslíme když porazíme Putina, že jsme zvítězili. Omyl ! Naše lži a pokrytectví nás dostihnou dříve než se nadějeme.

 5. Putin svoji ukrajinskou aktivitou spojenou z vražděním a utrpením nevinných
  Ukrajinců i Rusů,zachráníl to ředitelství zkázy Evropy v Bruselu na poslecdní chvíli před tvrdým na hubu psdnutím.
  JESTLI PO DOHODĚ,ČI OMYLEM SNAD ANI NECHCI VĚDĚT

 6. Geniální věta z předvolebních plakátů Petra Fialy: “Budeme bránit omezování svobody projevu ve veřejném i digitálním prostoru” Ptám se budeme bránit “komu čemu” nebo “koho co”?

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*