Pokrytectví a faleš
Sdílet článek:

Už v podstatě nemám slov. Každým dnem vlády Petra Fialy jsme konfrontování s nekonečnou nabubřelostí, pokrytectvím a falší, kterou tento panák vypouští do světa. Jeho drzost, jak se zdá, nemá mezí.

Chtěl bych být slušný, chtěl bych být chápavý k signálům, které nám Fiala dnem i nocí vysílá. Leč, to opravdu nelze. Posuďte sami … Včera vypotil příspěvek k příležitosti Světového dne svobody tisku:

Dnes si připomínáme Světový den svobody tisku. Chci při této příležitosti poděkovat všem novinářům, kteří v naší zemi denně profesionálně přispívají k informovanosti společnosti. Naše vláda je přesvědčena, že prosperující demokratická společnost nemůže fungovat bez nezávislých novinářů a svobodných médií, a chceme usilovat o to, aby v naší zemi byla média co nejsvobodnější a co nejprofesionálnější. Vím, že mnoho novinářů pracuje v obtížných ekonomických podmínkách, a přesto neslevují ze standardů své práce.

Jsem si vědom toho, že mnozí zástupci svobodných a nezávislých medií neměli v minulém volebním období jednoduchou situaci, přesto se nevzdali svého novinářského poslání.

Rád bych poděkoval všem, kteří v minulosti vyjadřovali obavy ze svobody tisku u nás. Jsem přesvědčen, že jejich úsilí pomohlo zabránit zničení svobodných a nezávislých médií v naší zemi. Praktiky omezování účasti na tiskových konferencích, omezování přístupu k informacím a selektivního umísťování státní inzerce jsou mi bytostně cizí. Žádná média nebudeme omezovat v jejich činnosti a žádným novinářům nebudeme bránit v jejich práci. Pevně proto věřím, že v období fungování naší vlády nebude situace, která by v tomto smyslu vyvolávala znepokojení.

V neposlední řadě chci také poděkovat všem, kteří v naší zemi v minulosti finančně i jinak podporovali nezávislá média a podporují je i nadále. To, že se u nás nezávislá média v obtížných podmínkách udržela a udržují, je významnou měrou i jejich zásluha.

Petr Fiala, předseda vlády ČR

Už jen to, že člověk prosazující u nás bolševickou cenzuru, napíše zdravici o svobodě slova je chucpe. Pokud se sám ze sebe nepoblije, není mu asi pomoci. Ale co si dovolí vysílat za signály směrem k občanům je opravdu na pováženou.

To přece nemůže myslet vážně. Premiér, který na základě dehonestačních a zákeřných lží nechal svojí vládou vypnout nepohodlné jí weby tu bude kázat o svobodě slova? Kde to jsme, kam jsme až na naší cestě od pádu bolševiků došli? To si z občanů může předseda vlády jen tak beztrestně dělat pr..legraci? To může jen tak beztrestně znovu a znovu pokrytecky lhát?

Můžeme se zlobit, můžeme na to poukazovat, můžeme se ptát, ale … dokud se sama jeho neomarxistická partaj neprobudí a bude jej jen neustále adorovat jak to všechno dělá lépe a radostněji než Babiš, nic se nezmění. Mám toho plné zuby a se mnou mnoho dalších občanů, i třeba voličů ODS (dost již dnes bývalých). Kotel prostě začíná přetékat a Fiala tomu každým svým projevem přidává kapky. Jednou bude jeho pseudodemokratická vláda zhodnocena. Nebude to pěkné rozhřešení. Pravda je dnes taková, že každý další den, kdy Fiala vládne je pro tuto zemi utrpením.

Karel Kříž

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (49 votes, average: 4,88 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

14 Comments

 1. Dobře premiér vyhodnotil přínos médií, která nešíří KREMELSKOU propagandu a DEZINFORMACE … ✌️

  • PP byl bohužel po masivním DDOS útoku vyřazen z provozu na hostingu. Řeší se to migrací na samostatný server, ale bude to ještě asi několik dní trvat. Držte PP palce.

   • Děkuju! Prosím vás, až se uskuteční ta migrace PP na samostatný server, oznamte to zprávou ve Svobodném světě. Jako dlouholetá čtenářka PP doufám, že se to brzy povede a velice se těším…

 2. Já bych ho nepodezříval z falše. On to myslí upřímně, a to v tom smyslu, že chránit je třeba tu jedině spravnou demokracii, čímž myslí to, čemu já říkám kavárenský bolševismus.

 3. Hácha v tom byl taky zčásti nevinně.

  Možná je Fiala ve stejném postavení. Jen ten Protektor nemluví německy…
  Hácha do toho šel, aby chránil národ. Nedopadlo to. A Fiala si taky pravděpodobně začal s ďáblem, že to bude ve prospěch, nebo alespoň k menší škodě. No a teď sedí na tygru a ten cválá směrem, který děsí i jeho.
  Sláma u kravína. Válka v Evropě musí bejt. Když už se do toho tolik investovalo.
  .
  Nicméně (i když mne ho může být líto), tak tím “Světovým dnem svovody tisku” a dalším útokem na PP mne nakrknul nepředstavitelně.

  • Na tygru (tentokrát skutečně) sedí válečný zločinec a despota LILIPUTIN.
   Každý, kdo na Ukrajině nevidí vraždění dětí, žen, seniorů, ničení obytných domů, nemocnic, el. centrál atd., ruským agresorem, je člověk hodný opovržení.

  • Myslím si, že to je jinak. Fiala se na to premiérství třásl už dlouho. Možná dostal nabídku, že mu pomůžou s volbama, a něco za něco. Kdyby po tom nešel jak slepice po flusu, tak to nebere.

 4. Pokrytectví, dvojí metr a jalové sliby se stali součástí charakteru většiny dnešních politiků (jak na levém tak pravém spektru stran). Člověk jim to snad ani nemůže zazlívat, jelikož právě takové tam občanský elektorát převážnou většinou zvolí.
  Dokážete si představit, že by lidi volili politiky co jim říkají pravdu ? Kdo by je volil :)))
  Ne, politici pochopili, že ke své funkci potřebují stát na správné straně a HLAVNĚ musí říkat to co voliči a ti co platí jejich kampaně chtějí slyšet.

1 Trackback / Pingback

 1. Pokrytectví a faleš » Oral.sk - Porno Politika

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*