Pomsta našeho moudrého prezidenta všem soudcům
Sdílet článek:
Vy jste mě odsoudili za lež? Donutili jste kvůli mně někoho vyslovit omluvu za Peroutku? Teď Vám to osladím. A šéf Lesní správy Lány Miloš Balák bude volný. A všichni mi můžete, víte co?

Prezident Zeman omilostnil pravomocně odsouzeného šéfa Lesní správy Lány Miloše Baláka, který byl odsouzen za ovlivňování veřejné zakázky v Lánské oboře. Zdůvodnění? Myslíte si že zdravotní stav? Nebo složité rodinné poměry, například nutnost péče o nemocného příbuzného? Omyl.

Pan prezident zohlednil jeho bezúhonnost i pracovitost. Podle Zemana nebyla zřejmě pro odsouzení Baláka rozhodná povaha činu, ale to, kde pracuje, jak se vyjádřil jeho mluvčí.

Pan prezident nám teď už řekl, že kromě již mnoha dříve jmenovaných (nebudu vyjmenovávat všechny od BIS, přes ODS, novináře, neziskovky … a mnoho dalších) svou práci nezvládají ani soudy. Nejsou nestranné a nejsou fundované. Vždyť ho přeci také odsoudili, náš hradní etalon čestnosti, poctivosti a pravdomluvnosti.

A všichni kdo pracují pro Hrad a jeho okolí mohou být teď už klidní. Kdyby něco, pan prezident je omilostní. Možná by stálo za to, kdyby nám Hrad sdělil všechny spřízněné organizace, kde se vyplatí pracovat, protože beztrestnost je zaručena.

A tak pan Balák nemusí dostat výpověď, nemusí se loučit s platem a ani nemusí opustit rodinný domek ve státním vlastnictví. A dokonce může zase zašantročit nějakých pár set melounů. Když se na to přijde, tak se přeci zohlední jeho pracovitost.

Obávám se, ale že toto je jen slabý čajíček toho, co by nastalo kdyby se stal prezidentem Andrej Babiš. Další úroveň je totiž udělit milost sám sobě.

 

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (2 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

2 Comments

  1. Smutným faktem zůstává trvalý bezprávní stav, kdy ani tento rozsudek stejně nebyl nikdy platným právním aktem, ale pouhým cárem papíru, ato z důvodu neexistence právního státu a tedy nelegitimní a nezákonný výkon soudní moci zločinci, kteří dlouhé roky kryjou zločiny kolegů státních zástupců a policistů, úředníků, a kamarádíčků, a tedy nejsou kompetentní osoby pro vykonávání funkce soudce, neboť tu může vykonávat pouze bezůhonná osoba, kdy samozřejmě při obecně známém faktu existence výše uvedené mafie a jejího dlouholetého nezákonného zametání zločinů pod koberec a ochrany zločinců před trestním stíháním, není možné jakožto určující podmínku bezúhonosti v žádném případě zohledňovat jakýsi rejstřík trestů, který si nezákonně vytvořili zločinci pro dehonestaci nevinných nepohodlnných osob, či pro falešné prokazování údajné jejich bezúhonosti, nikoliv pro cokliv jiného. I každý zaměstnavatel, který požaduje výpis z rejstříku trestů pro uchazeče o zaměstnání, je ubožák, který podporuje výše uvedený zločin, neboť osoba podnikající, která měla dostatek času a intelektu si vyřídit podnikání, měla taktéž možnost tyto obecně známá fakta a skutečnosti vstřebat a dle těchto se k takové zločinné databázi provozované zločinci a devinaty také postavit …resp ji nebrat vůbec v potaz (Má snad někdo pocit že policajt co nezákonně mlátil pokojného demoškáře ohledně demošky na soudem označená nezákonná opatření i když věděl že je jeho povinností zasáhnout proti strůjcům apartheidu a zneužívačům pravomocí je stále policajtem a bezúhonou osobou, protože nebyl právem doposud potrestán jak praví platné zákony?)

    Co se vyjádření žalobců týče k odůvodnění milosti, tak jejich každodenní nicneříkající zvratky, které oni považují za usnesení nebo odpovědi na podání nebo stížnosti, to je čtení, které by nevytvořil retardovaný žáček první třídy základky, natož svéprváný vyskoškolsky a právně vzdělaný člověk … jako zdrcadlo nastavené těmto zmetkům, kteří nás daňové poplatníky stojí už 150 tisíc měsíčně kus, a kteří si myslí že za spáchání jakkoliv podlého zločinu spácheném při nzeužití pravomocí nenesou nikdy žádnou osobní odpovědnost, si myslím že to je dokonalé …. k tomu výhrad opravdu nemám … protože tohle dělali a děljí justiční mafie celé roky, až v době, kdy se takto začala chovat vláda prezidentská kancelář a další úřady si toho co se tu celé roky děje ve státní správě teprve lidi začali všímat .. do té doby jim to nepřišlo divné a nepřemejšleli o tom …

  2. A není to pomsta toho zapšklého staříka celému národu?
    Prostě nemohu pochopit co se s ním stalo, ale určitě v tom budou jen a pouze peníze. Prostě to je důkaz, proč neměla nikdy být justice tzv nezávislá, neb lidský faktor je na penězích závislí už od přírody.

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*