Proroctví o třetí světové válce
Sdílet článek:
O tom jak je ve Finsku původní sámské obyvatelstvo dodnes utlačované informoval Tuomas Aslak Juus. Že  dříve Finové  nutili sámské děti žít v finských internátech kde je trestali, pokud promluvili sámsky se celkem ví, ale málokdo ví, že i když dnes jsou školy s finským jazykem financované státem, tak na většině míst kde žijí sámové Finové sámské školy finančně nepodpoří, zato daně od Sámů vybírají, kterými  drze financují jen ty finské školy. Soudní spor J. Lansman versus Finsko ukazuje jak vykácení stromů a silnice v sámských oblastech co Sámům stěžují chov sobů je něco  k čemu jsou  Finové také bezcitně lhostejní.

Mnohem horší věc ovšem Finové spáchali nyní kdy byla obžalována poslankyně parlamentu  Päivi Räsänenová za to že se opovážila citovat bibli a to co říká o homosexualitě v bibli Bůh. Chápal bych to pokud to bylo jakési finské státní tajemství co takhle drze vyzradila, ale obávám se, že to je jen výraz lhostejnosti vůči svobodě slova a vůči náboženské svobodě.
.
Podle mne je to výraz blížící se  celosvětové diktatury a 3 svět. války kterou předpověděl Ježíš v poslední části bible Zjevení svatého Jana kapitola 13 verš 11 – 18, kde nás také Ježíš velmi varuje abychom se nikdy neklaněli tomu světovému diktátorovi který povstane v dobách globalizace a nikdy nebrali na pravou ruku nebo čelo cejch bez kterého nepůjde ani kupovat ani prodávat a kdo by to přijal, bude navěky trpět někde v pekle (Zjevení kap.14 verš 9 – 12)
.
A světe div se, ve Švédsku už se volá po zrušení fyzických peněz a jsou tam již pilotní zkoušky mikročipů pod kůži pravé ruky nebo čela (také v USA) – přesně tak, jak to stojí v bibli, které se mají používat i místo platebních karet.
.
Europoslankyně Helena Dalliová přikazuje že EU byrokraté nesmějí používat slova Vánoce, pohlaví nebo výraz „křestní” jména.
Takže vidíte, že EU papalášové jsou již ochotni hodit křesťanské tradice, morálku a s zákazem citování bible i samotné křesťanství do odpadkového koše, takže  ta v bibli předpovězená pár let trvající světová diktatura antikirista a i 3 sv. válka nemusí být zas až tak daleko.
 .
Možná se vám to zdá jako nějaké konspirační teorie, ale tohle jsou biblická proroctví, která se jedno za druhým  do puntíku přesně vyplňují století za stoletím. Nejsou to nějaké přihlouplé bláboly které někdo odvodil od Nostradama, Sybily nebo mayského kalendáře, vždyť i znovu vzniknutí státu  Izraele tam bylo přesně předpovězeno jako počátek těch hrozných válek a katastrof i epidemií.
.
Když jsem pracoval v Norsku tak jsem se tam setkal s pastorem který se jmenoval Emmanuel Minos a proroctví o třetí světové válce s nukleárními zbraněmi které dostal od Ježíše a které se shoduje s proroctvím ve zjevení sv. Jana z bible ( že 1/4 země bude zničena zj. kap. 6 verš 4 – 8),  je tak mrazivé proto, že v roce 1968 kdy ho obdržel, tak sám nechtěl věřit, že by přívaly imigrantů do Norska a další  věci, které se měly podle proroctví stát ještě před tou 3 svět. válkou by vůbec byly v Norsku možné a tak ho strčil do šuplíku. Až později, když viděl jak se jedna věc za druhou dějí, přesně podle toho proroctví, to teprve zveřejnil a na internetu to najdete, když si zadáte Emmanuel Minos proroctví.
.
Nyní, když ruská vojska stojí na hranici Ukrajiny je to velmi aktuální, tím spíše, že Ježíš tam říká že to hned nezačne jako atomová válka, ale jako menší bezvýznamný konflikt s konvenčními zbraněmi, který se až později rozšíří a přeroste v atomovou válku.
Pokud bude Päivi Räsänenová 30.3. 2022 skutečně odsouzena, tak to znamená že se již Finsko stalo odpornou diktaturou, kde svoboda slova i náboženská svoboda je potlačena tak jak to bible prorokuje o budoucnosti těsně před příchodem Ježíše..
.
Patrik Popp
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (10 votes, average: 4,10 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

1 Comment

  1. Pche, tenhle Emmanuel Minos. Ježíš také hovořil o falešných prorocích, kterých je bohužel vždycky dost, tenhle Minos mezi ně bezesporu patří. Tak vykutálený Minos prý dostal od Ježíše proroctví o 3.sv.válce :))) No a co udělal?! Založil ho do šuplíku. Jak úžasné a moudré!! :)))) Určitě to udělá zbožný muž když dostane takovou informaci od Ježíše (ironie). A náhle když se mu zdá, že lidé jsou nakloněni věřit tomuto druhu informací tak prozře! :)))).
    Všichni ti dnešní apokalyptici mají jedno shodné, touží po pozornosti a slávě ! Hlupáčci jim na to skočí, protože sami nemají dostatek trpělivosti a víry.

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*