Rusko a Západ si jen hrají na nepřátele. Není mezi nimi žádný rozdíl, plní stejné agendy
Sdílet článek:

NESPOKOJENY

Hra na to, že je tady Rusko jako protipól Západu, je absolutní šaškárna. V těch nejdůležitějších agendách hrají naprosto stejné housle. Covidový teror v Rusku byl ještě horší než u nás, brutální očkovací agenda, lockdowny s hrozbou kriminálu. Zelená agenda, klimatická agenda jsou tam naprosto stejné. Zavádění digitální měny, systém kontroly obličejů a další dobře známé chuťovky.

V Moskvě je kancelář Centra čtvrté průmyslové revoluce coby součásti Great Resetu Klause Schwaba. Šéf Sberbanky, které reálně ekonomicky patří Rusko, Hermann Gräf je členem vedení Světového ekonomického fóra (WEF).

Proč by to dělali? Rozděl a panuj. Tak jako byl kapitalismus proti komunismu, ale měly stejnou agendu: všichni lidé jsou si rovni, celý svět se musí sjednotit. Navenek se pereme a věnujeme se nesmyslům na té spodní úrovni, a na té horní úrovni se jede generální agenda se shodnými parametry. Lidé mají pocit, jako že nějak soupeří, ale ta agenda je společná.

Aby si každý vybral v obchodě lží a blábolů to svoje, co mu sedí, ale v jádru vždycky ctil základní parametry toho nadřazeného systému.

Lidé se nějakým způsobem probouzí, statisíce lidí v Evropě si začínají klást nepohodlné otázky, které si ještě před pěti lety nepokládali. Ten systém to sleduje a reaguje na to. Nabízí jim pseudoopozici, nabízí jim pseudoalternativu, nabízí jim jakoby útěk. Aby se nezabývali skutečnou podstatou problému. Světový vládnoucí systém má shodné parametry a je jenom otázka, jestli ho chrání ta takzvané západní strana nebo ta takzvaná východní. V tom společném jmenovateli jsou stejné.

Pavel Kamas v původním rozhovoru pro Zákony bohatství Tomáše Lukavce z března 2024, video už dnes na kanálu není. Jako vždy bez servítek, pro někoho kontroverzně, ale vždy stojí za pozornost a zamyšlení. Úvodní část videa je věnovaná zveřejnění českého překladu Hitlerových projevů, za který je mimo jiné Pavel Kamas stále trestně stíhaný, dojde i na téma holokaustu, skutečného programu NSDAP atd.

Koho zajímá jen vyjádření k falešnému souboji mezi Západem a Ruskem, může sledovat od 30 minuty.

Rusko a Great Reset

Internacionální globální elity potřebují pro realizaci agendy 2030 Rusko. Rusko a Čína v tom hrají klíčovou roli. Jsou společnými tahouny pro další významné státy, jako jsou Indie, Brazílie, Jižní Afrika, dnes už i Saúdská Arábie a Argentina. A další se hlásí.

Rozsáhlý projev Vladimíra Putina na Mezinárodním petrohradském ekonomickém fóru potvrdil, že Rusko plně naskočilo do vlaku projektu Klause Schwaba. Přes pravdivou a fundovanou analýzu vývoje kapitalismu, jeho destruktivního finančního Armageddonu, kterou Putin sice nastavuje zrcadlo zkorumpovaným a neschopným západním elitám, ze kterého musí mít v Bruselu a USA jistě osypky, se člověk nemůže zbavit husí kůže, která mu běhá po zádech, když od něj slyší rétoriku, kterou již zná dobře z dob minulých. Opět mají ruští občané nahlížet na budoucnost optimisticky, nemohu si odpustit Kunderu (Optimismus je přeci opiem lidstva a zdravý duch páchne blbostí, ať žije Trockij!). Rodiny s dětmi budou podporovány, budou vytvořeny nejlepší podmínky i pro malé a střední podnikatele, to všechno za využití nových možností, které nabízí čtvrtá průmyslová revoluce a digitalizace nabízející Rusku nové, nepřeberné šance.

Přihlášení se k Novému světovému řádu dle Agendy 2030 OSN, podpora farmaceutické mafie, která ovládá i mohutnou pátou kolonu uvnitř Ruska, to není cesta k nové humanitě lidstva. Válka na Ukrajině je nejenom chtěná, ale slouží nikoliv primárně kvůli banderovským teroristům na Ukrajině, nýbrž k urychlení energetické a potravinové krize jako dalších naplánovaných kroků ve stylu „pádu říše západořímské,“ tedy zničení Evropy a USA.

Rusko a 4. průmyslová revoluce

Každý, kdo vidí obraz Ruska a V. Putina jako oponenta NWO, by měl odpovědět na tyto tři otázky:

1. Proč se Ruská federace připojila k establishmentu Světového ekonomického fóra a k Centru pro 4. průmyslovou revoluci WEF 13. 10. 2021, tedy 7 let po euromajdanu na Ukrajině?

2. Proč se Ruská federace připojila synchronizovaně ke stejným opatřením v boji proti „pandemii“ ve všech oblastech Ruska a byl proveden

  • genetický experiment vakcínou Sputnik;
  • byly přijaty zákony k povinnosti očkování určitých skupin a vnucování očkování pod pohrůžkami ztráty zaměstnání stejně jako všude na Západě;
  • byla nastolena agenda QR kódů;
  • byly zavedeny očkovací pasy
  • byly učiněny kroky směrem k zavedení CBDC, tj. digitální měny centrální banky a jejich testování.

3. Jaká je role Ruské centrální banky při zavádění 4. průmyslové revoluce v Rusku a role nejmocnější ruské banky Sberbank?

Rusko jede plnou parou vpřed a bude dle Olgy Skorobogatovové mezi prvními třemi světovými inovátory v platebním systému a finančním sektoru a dodala, že Bank of Russia (Ruská centrální banka, RCB) už vypracovala implementaci digitálních kontraktů pro systém CBDC. V březnu 2022 vydala Sberbank licenci na emisi a výměnu digitálních aktiv.

Systém Face-pay a boj proti covidu

U nás s digitalizací ještě nejsme tak daleko jako v Rusku. V metru v Moskvě existuje „robotický hlídací pes“ starosty Sergeje Semjonoviče Sobjanina. Tuto přezdívku dostal podle tancujícího bostonského robota. Můžete zde platit skrze identifikaci obličejem. Je k tomu ovšem zapotřebí i smartphone, podobně jako u smart-bankingu.

Boj proti koronavirové „pandemii“ bude v Rusku pokračovat, to řekl na petrohradském fóru Vladimír Putin. I Rusko má svého Fauciho a další kádry, kterým ruská alternativa dala dostojevskou přezdívku „koronaběsi“. První dámou koronavirové pandemie v Rusku je profesorka Veronika Skvorcovová, bývalá ministryně zdravotnictví Ruské federace a šéfka FMBA, anglická zkratka pro Federal Medical and Biological Agency. Skvorcovová figuruje vedle Anthony Fauciho jako členka představenstva Výboru pro prevenci pandemií, která byla založena v roce 2018 v Ženevě, který financuje Světová banka a také Bill Gates. V květnu 2018 se zúčastnila zasedání v Ženevě, kde byl tento výbor při WHO ustanoven pod názvem Global Preparedness Monitoring Board. Dne 18. 6. 2022 vydala Veronika Skvorcovová pro TASS prohlášení, že na konci léta 2022 bude zahájena třetí fáze testování nové vakcíny proti koronaviru CONVACELL, který bude efektivní i proti novému kmeni Covidu – Kentauru – a bude k dispozici od podzimu letošního roku ve formě nosního spraye. Třetí fáze klinických testů bude probíhat i v těch zemích, které země daly Rusku právo na svých občanech tyto studie provádět. O které země se jedná, to ovšem neuvedla. Výroba vakcíny již byla zahájena v dubnu letošního roku a měly by být vyrobeny 2 miliony kusů měsíčně.

Zdroje a další informace:
Rusko a „Great Reset“ (1. díl)
Rusko a „Great Reset“ (2. díl)

 

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (13 votes, average: 3,54 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

2 Comments

  1. Diktatury jediného vůdce voleného na věčnost mají obrovskou výhodu v drilu svých občanů proti demkraciím.Určí se nepřítel který za všechny jejich problémy prý můże a jde se vesele do války.Nikdo neodmlouvá,hromadí se hory mrtvol a nikomu se to nezdá divné.Jsou tak vychování od mala.Demokracie nevychovala lidí k válce a proto jejich občané vše kritizují a slovo válka jim nahání při obraně své země hrůzu.Brutalita,agrese a bezohlednost je to,co diktátoři potřebují pro své dobyvačné plány.Nenávidí svobodu jednotlivce,úspěch druhých.Vždy hledají nepřítele za všech okolností.

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*