Server SlevovyKupon.net vám ušetří za nákupy tisíce korun
Sdílet článek:

Nakupování na slevových portálech je pro řadu z nás stále oblíbenější, neboť se s jejich pomocí dají uspořit nemalé částky. Nemusíte hlídat slevy a akční nabídky jednotlivých obchodů, nýbrž stačí, když navštívíte slevový server, jenž je všechny sdružuje.

Co zde naleznete?

Slevové kupóny tu nabízí více jak 15 600 obchodů, takže je skutečně z čeho vybírat. A tím to zdaleka nekončí. Využít můžete přes 34 tis. akčních nabídek, v nichž uplatníte slevové kódy. Zapojit se můžete do různých soutěží, jichž server čítá okolo 130. Rovněž si lze nechat poslat až 200 vzorků produktů zcela zdarma. Všechny nabídky se denně aktualizují, takže toto nejsou konečná čísla. Aby vám nic neuniklo, je nejlepší se zaregistrovat. Jen pro registrované platí další nabídka, a to že v bonusovém programu vyhrávají vždy 3 nejaktivnější uživatelé. Kromě toho získáte další prémiové kupony navíc.

Vše, na co si vzpomenete

Na slevovém portálu naleznete zboží a služby ze všech možných oblastí. Ty jsou přehledně rozděleny do kategorií, v nichž nechybí cestování, auto, hobby, dárkové zboží, dům, zahrada, elektro, počítače, finance, podnikání, jídlo, nápoje, kouření, knihy, hudba, film, oblečení, obuv, doplňky, šperky, hodinky, sport, zábava, péče o děti, zdraví, krása atd. Slevový kupon v těchto kategoriích získáte ve formě % slevy nebo poukázky na určitou částku, jež bude odečtena z nákupu. Dále je možné uplatnit slevu na dopravu, nebo budete mít nad určitou hodnotu dopravu zcela zdarma.

Oblečení vede

Velmi oblíbené je nakupování v unikátním obchodě s oblečením ZooT.cz. V rámci aktuálních akčních nabídek získáte 20% slevu na TOP kousky nebo na první nákup, dopravu zdarma nad 1 599 Kč, 100 kreditů za každých 1 000 Kč útraty, 90 dnů na vrácení zboží včetně dopravy zdarma, 100 Kč za doporučení zákazníka. Stačí si vygenerovat Zoot slevový kód.

(PR)

Sdílet článek: