Stále utrácíte peníze za to, že si najímáte někoho jiného, kdo vám pomáhá spravovat vaše finance? Proč neinvestovat a spravovat je sami?
Sdílet článek:

Mnoho investičních platforem si účtuje poplatky podle výše investic uživatelů. Standardním poplatkem, který si každá instituce interně sjednává, je 1 % z celkových investičních aktiv. [Např: USD, institucionální poradce vám naúčtuje 1% poplatek za správu, což je 10 000 USD]. Napadlo vás někdy, že těchto 10 000 USD může udělat spoustu věcí? A poměr příjmů bude o 0,5-1 % nižší než u ostatních.

Na platformě Simple Miner jsou všechny zisky veřejné a přístupné uživatelům po celém světě. Funguje 24 hodin denně bez jakýchkoli dalších poplatků, což vám umožňuje spravovat své projekty a vlastní prostředky kdykoli a kdekoli.

O službě Simple Miner

Jedná se o profesionální společnost poskytující služby v oblasti správy měn, která byla založena v roce 2019. Jedná se o společnost, která usiluje o inovace. Platforma integruje metody těžby kryptoměn a investic a správy financí, aby se zlepšil postup těžby a příjmy ze správy financí. V současné době se mohou zapojit velké i malé fondy (investice/výběr začíná od 100 USD), projektový cyklus je diverzifikovaný a výnos se pohybuje od 1,2 % do 3 %. Metody příjmů zahrnují denní příjem nebo příjem po splatnosti a možností je více;

Nenašli jste ten správný nebo nevíte, jak na to? Přijďte na Simple Miner, kde najdete plán, který bude vyhovovat vašim potřebám.

U Simple Miners závisí správa financí a těžba na výkonu, který je podobný ukládání peněz v bance. Je potřeba určitý cyklus. Čím delší je cyklus, tím vyšší je úroková sazba. Čím více prostředků uložíte, tím vyšší je míra návratnosti.

Například: projekt s 1 000 USD má krátký cyklus a výnos činí 1,2 %, což je poměrně nízký zisk. Pokud však koupíte projekt ve výši 10 000 USD a cyklus je dlouhý, může výnos dosáhnout 2,0 % + [dodatečný příjem na úrovni VIP]. Toto porovnání příjmů je relativně Vysoký znamená, že čím více prostředků a čím déle v bance spoříte, tím hodnotnější budou položky poskytnuté bankou. Platforma prošla certifikací důvěryhodnosti a bezpečnosti SSL, takže se nemusíte obávat poklesu hodnoty způsobeného expanzí/smršťováním měny. Platforma zaručuje 100% ziskovost všech projektů zobrazení.

Uživatelé, kteří se k platformě připojí, mohou nyní využívat více výhod. Podrobnosti najdete na oficiálních stránkách Simple Miners: simpleminers.com.

Přátelé, kteří mají zájem připojit se k inteligentní správě financí, si mohou stáhnout aplikaci Simple APP, která jim umožní investovat a spravovat peníze kdykoli a kdekoli a mobilizovat finanční prostředky kdykoli a kdekoli.

 

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (2 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*