Skutečný příběh mnohamiliardového klimatického podvodu (video)
Sdílet článek:

SLOVANKA

Většina lidí je stále zaslepena mainstreamovou klimatickou propagandou –  a to i přes aktuální hoax o rekordním vedru v Brazílii, který se šířil korporátními médii po celém světě – a nechápe, že zde nejde o žádné klima.

Cílem je likvidace prosperity vyspělých zemí, destrukce průmyslu a zemědělství, což povede k hladomorům, zvýšené kriminalitě a lokálním konfliktům, které přerostou v občanské války.

Do toho bude samozřejmě i nedostatek energie, protože jediné povolené způsoby dopravy (elektromobily) a vytápění (tepelná čerpadla) sítě primitivních solárních a větrných elektráren neunesou.

To ovšem různí členové klimatických sekt, jejich příznivci, či nemyslící voliči různých zelených a pirátských partají, nepochopí.

Za klimatickou politikou se však skrývají ne miliardy, ale dokonce biliony – peníze, které jen tak na ulici nenajdete. Nicméně našli si je ti, kteří z tohoto podvodu neskutečně těží a budou se snažit vylhaný narativ i nadále udržet.

Film „Climate: The Movie (The Cold Truth) byl natočen s cílem upozornit široké masy na celou pravdu kolem klimatické agendy.

Tento film, který režíroval známý britský filmař Martin Durkin, slouží jako pokračování jeho dřívějšího díla „Velký podvod s globálním oteplováním.“

Tento film působil jako kontroverzní protějšek k filmu Al Gora „Nepohodlná pravda“ a způsobil značný rozruch.

Al Gorův Oscarem ověnčený film před 18 lety předpověděl apokalypsy, z nichž žádná se zatím neuskutečnila a ani ty, které by měly již brzy nadejít, se podle všeho neuskuteční.

„Climate: The Movie“ vypráví skutečný příběh, který se skrývá za miliardovým klimatickým podvodem.

„Je to opravdu důležitý film, který vysvětluje nejen to, že žádná klimatická krize neexistuje, ale také to, proč se pojem krize udržuje,“ vysvětluje Marcel Crok, spoluzakladatel nadace Clintel Foundation.

Věci jsou zde nazývány pravými jmény, šílený klimatický alarmismus je velmi tvrdě diskreditován. Film by měl vidět každý zaslepenec, který stále věří v chystanou klimatickou apokalypsu a zlý CO2 produkovaný lidskou činností.

To je samozřejmě také námět pro někoho, kdo by měl zájem film opatřit českými titulky, zde je totiž jen v anglickém originále, opatřený pouze holandskými titulky.

Přesto se zdá, že zejména v některých pasážích by jej měl pochopit i ten, kdo nevládne angličtinou.

Film potvrzuje, že klimatická agenda je největším podvodem v dějinách lidstva. Vzhledem k drtivým důsledkům, které by měla realizace této agendy, jde o mnohem větší podvod než byl ten covidový.

Žádná klimatická krize způsobená lidmi produkovaným CO2 neexistuje. To je fakt, který nyní musí bezpodmínečně pochopit většina lidí, protože jen tak bude možné tento největší podvod v dějinách lidstva zastavit.

Především je třeba se zbavit politiků, kteří jakkoli pomohli – či nadále pomáhají – tento podvod prosazovat. Zde to jde především přes EU.

Klimatická agenda ničí zemědělství i průmysl, tedy celou evropskou prosperitu. Máte-li zájem vědět, jak v některých klimatických otázkách hlasují naši europoslanci, stačí se podívat zde.

Nevolte ty, kteří hlasovali pro samotný Green Deal nebo jeho součásti. Jen tak dáte najevo, že s touto politikou nesouhlasíte, a že jste na tento podvod nenaskočili…

 

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (35 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*