Slováci zakotvili hotovost v Ústavě!
Sdílet článek:

MATĚJ GREGOR

Zatímco česká vláda říká, že to nejde, naši sousedé už to stihli navrhnout i schválit. Pro Slovensko je to obrovský krok k ochraně osobní svobody a soukromí každého člověka.

Hotovost je svoboda! O tom snad nemusíme ani diskutovat. S rostoucím trendem digitalizace a špehování lidí na internetu je nejen podle mě zakotvení hotovosti v Ústavě naprostá nezbytnost. 🇨🇿

Mnoho obrovských firem každý rok “omylem” vypouští data o stovkách miliónů z nás do cizích rukou. Naše soukromí a svoboda jsou tím ve velkém ohrožení. Ruku v ruce například s kamerami na rozpoznávání obličejů, které chtěla schválit EU.

Proti podobným zásahům je třeba vždy hlasitě vystupovat a hlavně z nich dělat prioritu pro programy do dalších voleb. Abychom věděli, kdo to s námi jak myslí.

 

FB

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (10 votes, average: 4,90 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*