Světové ekonomické fórum, založené na počátku 70. let 20. století německým ekonomem a sociálním inženýrem Klausem Schwabem, se vyvinulo v hlavu hada v liberálním světovém řádu. Nyní se skládá z 1000 mocných členských společností a globálních elit, které se každoročně setkávají ve švýcarském Davosu, aby prodiskutovaly své dystopické plány na „globální redesign“.
Seznam partnerských organizací a politických spojenců WEF by zabral hodiny. Zde je tedy krátké shrnutí. Téměř každý prosystémový politický vůdce, každá vlivná korporace, každá společnost a každá instituce je součástí WEF.
WEF neustále šíří strašidelné a dystopické zprávy, které obhajují budoucnost, kde nikdo nic nevlastní a vše se sdílí. Společnost, v níž se všichni přizpůsobíme jejich globalistickým ideálům. Je tu jen jeden problém. Budoucnost, kterou propagují, je vize pekla. Faktem je, že oni nenávidí normální lidi a chtějí, abychom odešli.
Jak jinak si vysvětlit lidskou bídu, kterou propagují ve jménu záchrany země? Nenechte se mýlit, Klaus Schwab a elity nebudou spokojeni, dokud nesníme všechny brouky a plevel.
A to není přehánění. Světové ekonomické fórum propagovalo cvrčky a štěnice v nespočtu videí a článků. Chtějí plebs donutit, aby se vzdal masa a jedl jen brouky, plevel a maso umělé.
Ještě vás dostatečně nepřesvědčili, abyste si pochutnávali na červech a kobylkách? Nebojte se, Světové ekonomické fórum si je vědomo, že vás ještě tak docela nepřesvědčilo. Minulý týden proto Schwabovi poskoci najali hollywoodskou hvězdu Nicole Kidman, aby propagovala jejich věc:
Pokud stále ještě nemáte chuť na nějakého toho červa či kobylku, počkejte, je toho víc. Podle Světového ekonomického fóra si brzy budete moci užívat jako přílohu k nabízenému hmyzu plevel. Dobrou chuť!!
WEF vám tak nyní dává hned 5 důvodů k tomu, proč jíst plevel.
-
Snadno se pěstuje
-
Může být bohatý na živiny
-
Zpestří jídelníček
- Ví více o půdě než my
- Chutná skvěle
WEF také zdůrazňuje, že plevel nám údajně může pomoci se vypořádat se změnou klimatu a tedy bojovat proti onomu „zlému“ CO2.
Tolik ve stručnosti k článku, který by nám tedy nabídl do pestrého jídelníčku WEF například kobylky na pampeliškách nebo moučné červy se šťovíkem….
Budou šťastní jen tehdy, když my budeme nešťastní. Pamatujete si, když nám řekli, že nebudeme nic vlastnit a budeme šťastní? Nyní z rovnice odstranili „a budeš šťastný“. Je to tak, podle Světového ekonomického fóra byste o tom, že budete v budoucnu šťastní, neměli ani odvažovat.
A ani nepřemýšlejte o tom, dát najevo svůj nesouhlas. Když elity promluvily, myšlení již skončilo. Alespoň takový je svět, který se snaží vytvořit. Ostatně, jeden z dystopických nohsledů Klause Schwaba prohlašuje, že je čas na „rekalibraci“ svobody slova.
Podle Klause Schwaba a jeho přisluhovačů by měl být svět plný lidí, kteří nic nevlastní, jedí brouky a plevel a s radostí přijímají svoji vlastní bídu.
Pokud si myslíte, že zrušení svobody projevu je chmurný scénář, tak ve skutečnosti je to ještě horší. Světové ekonomické fórum plánuje používat zvukové vlny k ovládání vaší mysli. Zní to přehnaně? No, sami se tím chlubili.
A například Albert Bourla, generální ředitel společnosti Pfizer, se objevil v Davosu a pochlubil se „elektronickou pilulkou“, která obsahuje biologický mikročip, který vysílá signál, jakmile si pilulku vezmete.
Moment, nebyla to „konspirační teorie“? Nyní jsou to fakta.
Mainstreamová média se nás snaží přesvědčit, že Světové ekonomické fórum je instituce pracující pro lepší svět.
Klaus Schwab věří, že má právo „přemýšlet a utvářet svět“.
Ale to není svět, ve kterém chce většina lidí žít. Autoritářské dystopii Klause Schwaba je třeba vzdorovat za každou cenu.
Klaus Schwab v návalu sebeuvědomění nedávno řekl, že globální elity se musí přizpůsobit „rozhněvanějšímu světu“.
Je třeba, aby se spící většina probudila a uvědomila si, oč se tu hraje. Stále je čas tyto psychopaty zastavit. Ostatně, oni ví, že nějaký odpor tu proti nim již existuje. A to je dobře…
Jsou stejně zabednění jako dvořané Ludvíka XVI. Už přes 200 let tu žádná velká revoluce nebyla, bude se to muset zopakovat.
Někdo by měl Švábovi vysvětlit, že taková pšenice je taky původně plevel.
Chtěl jsem napsat něco podobného. Co je to “plevel”? Rostlina, kterou nepěstujeme záměrně, která si roste sama, proti našim zájmům. Ale většina těch rostlin je jedlá. Nebo je lze (snadno) vyšlechtit, aby nevhodné látky ztratily. Příkladem je třebas řepka olejná. “Plevel” také není šlechtitelskými zásahy degenerován, proto lépe roste, dokáže lépe využívat vodu a živiny oproti tzv. kulturním plodinám. Čili ve využití “plevele” k lidské výživě máme ještě velké rezervy.
Obdobné je to u zvířat. Hospodářsky se chová jen několik druhů a nikdo neusiluje, aby byly zdomestikovány i druhy jiné. Příkladem může být nutrie, která má vynikající maso, navíc kvalitní kožešinu, a je v krmení méně náročná než králík. Jenže její chov je v EU zakázán.
Něco úplně jiného ale je pojídání hmyzu. Podíváme-li se, v kterých zemích má tradici, tak vidíme, že v těch, kde historicky byla veliká nouze o potraviny a kde se nepodařilo ji rozumově odstranit. A tak tam tradice pojídání hmyzu přetrvává, třebaže jsou nyní schopni si potravin vyrobit dostatek.
Demonstruji to sám na sobě. Jako chudá rodina jsme z drůbeže použili i běháky k vyvaření do polévky. Jako děti jsme je pak s chutí okusovali. To u mě přetrvává i ve stáří. Pravda, na slepičích není co okusovat, ale kachní a husí, to je pochoutka. Navíc jsme od kachen a hus využili i tenká střeva – rozřízly se, vypraly, namotaly na ty packy a uvařily v polévce. A pak to byla lahůdka. A což takový pajšl, čili plíčka na smetaně či dršťková polévka.
Naopak třebas na Novém Zélandě jsem se setkal s tím, že “domorodci” speciálně tedy běloši a Maorové, téměř nejedí vnitřnosti ani skotu ani prasat.