Glosa MM: Záruka Elektromobilita – I. výzva
Sdílet článek:

MIROSLAV MACEK

Na udržení a rozvoj českého nadzvukového letectva bude do roku 2036 vyčleněno 215,8 miliardy korun, schválila ve středu vláda. Částka zahrnuje jak peníze na stíhačky F-35, tak například i finance na pronájem nyní používaných gripenů.
Nebude vyčleněno, budou nám různými způsoby vytaženy z kapes, protože zblblá a vystrašená veřejnost si to nechá bohužel líbit, dodávám.

S pokračováním výcviku ukrajinských vojáků souhlasilo 129 ze 150 přítomných poslanců. Návrh podpořili také zákonodárci opozičního hnutí ANO.
To jen, abyste nežili v iluzích. Babiš přece nemůže naštvat věrchušku z EU, jde o dotace.

Vláda Petra Fialy spouští od prosince výzvu na podporu nákupu aut s elektrickým nebo vodíkovým pohonem a také na pořízení a výstavbu dobíjecích stanic. Firmám nabídne dotace, celkem budou moci podnikatelé získat až 1,95 miliardy korun. Program ministerstva průmyslu a obchodu nazvaný „Záruka Elektromobilita – I. výzva“ je financován z Národního plánu obnovy, tedy z fondů Evropské unie.
Tolik zpráva o tom, že nemoc eudebilitis je vysoce nakažlivá.

Philip Ingram, plukovník britské armády ve výslužbě a expert zpravodajské služby:
„Pokud podpora Ukrajiny pomine dřív, než Ukrajina porazí Rusko, pak byly promrhány miliardy dolarů ve vojenské pomoci. Jakákoliv západní vláda, včetně té americké, která se rozhodne promrhat všechny ty peníze, spáchá politickou sebevraždu.“
Jako prognostik je skvělý, přesně k tomu časem dojde.

Časopis Politico letos udělil ukrajinskému prezidentovi Zelenskému cenu Hlavní snílek roku.
Snil o porážce Ruska, obsazení Krymu, dosažení hranic z roku 1991 a vstupu do EU a NATO.

Slova k zapamatování mluvčího Kremlu Peskova:
„Hypoteticky se Evropa může obejít bez Ruska, ale tehdy bude muset stejné zboží, ať zdroje energie, anebo ještě něco jiného, kupovat jinde, ale za přemrštěné ceny. Pak se ukáže, že evropský průmysl, konkrétní výrobci, jsou před bankrotem, a bude to mít velice vážné následky,“ řekl Peskov.

Pokud jste v poslední době slyšeli ve sdělovacích prostředcích mluvit některé pedagogy, určitě uznáte, že nejméně výuka českého jazyka je v krizi.

 

MACEK Miroslav

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (29 votes, average: 4,97 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*