Trump svým ‚Amerika v první řadě‘ inspiroval Maďarsko, aby porazilo Nový světový řád, tvrdí Viktor Orbán
Sdílet článek:

Maďarský ministerský předseda Viktor Orbán ve čtvrtek řekl Tuckeru Carlsonovi, že ho prezident Trump svou politikou ‚Amerika v první řadě‘ inspiroval, aby vzdoroval Novému světovému řádu.

Orbán v tomto interview vysvětloval, proč jej elity Nového světového řádu (New World Order – NWO) nenávidí, když odpovídal na nepodložená tvrzení Joe Bidena, že je „totalitní grázl“, sdělil také, co z Maďarska učinilo úspěšnou zemi, a nastínil, co musí ostatní Západní země udělat, aby si urvaly zpět kontrolu uchvácenou elitami.

Bigleaguepolitics.com hlásí:

Ministerský předseda si myslí, že je levičáky a globalisty démonizován, protože ti jsou natvrdo odhodláni zavést „post-křesťanskou“ a „post-národní“ společnost, tedy něco, proti čemu se on rezolutně staví. Později v tomto interview Orbán rovněž citoval úspěchy své země při udržování společenského pořádku, v jehož těžišti jsou křesťanské hodnoty a maďarské národovectví.

„To, co se rozbíhá ve Střední Evropě, je pro liberální myslitele skutečný problém. To je budování společnosti, která je velice úspěšná ekonomicky, politicky i kulturně. I v demografii jsme už dosáhli určitých úspěchů rodinnou politikou,“ vysvětloval. „Ale základy toho úspěchu jsou úplně odlišné od toho, jak se na to pohlíží a jak se to vede a vytváří v mnoha dalších Západních zemích.“

„A tak se Západní liberálové nemohou smířit s tím, že uvnitř Západní civilizace existuje konzervativní národní alternativa, která je v každodenním životě daleko úspěšnější než ta liberální. Proto nás kritizují,“ dodal ministerský předseda.

Orbán před koncem tohoto interview o prezidentu DonalduTrumpovi prohlásil, že Maďarskému národu i samotnému Orbánovi „velice pomáhal“ a byl dobrým přítelem.

„Amerika v první řadě je tady ve Střední Evropě velice pozitivní poselství. Když je pro Donalda Trumpa ‚Amerika v první řadě‘, tak i pro nás může být Maďarsko v první řadě,“ řekl.

Tucker byl tento týden na návštěvě v Maďarsku a své show vysílal z Budapešti. Ve středu vystavil Big Legue Politics jeden z jeho monologů vysvětlujících, jak se mohou Spojené státy od Maďarska poučit, jak spravovat svou vlastní jižní hranici.

Podívejte se na to interview na YouTube. Existuje i plná verze jako součást dokumentárního filmu, který bude vysílat „Tucker Carlson Originals“, který je možno vidět na Fox Nation (vyžaduje se zapsání).

Sean Adl-Tabatabai

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (6 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*