Síla ideologie
Sdílet článek:

Síla ideologie je nesena silou konfliktu na němž je založena, ideologie potřebuje oběť a utlačovatele. V Hitlerově pojetí byl obětí celý německý národ, v marxismu to byla dělnická třída, jistou dobu v západní Evropě to byla žena, dnešní perverzní západní ideologie našly oběť v abstraktní feminní podstatě ve všech možných formách, sem spadá i muslimský imigrant a černoch, od genderu až po queer. Opresorem je maskulinismus, patriarchální, židovsko-křesťanská morálka, heterosexuální, normální a přirozené. Liberální ideologie (včetně evropskounijní) invertuje tzv. opresívní schema, oběť se musí osvobodit i za cenu negace platných mravních norem.

Němci jsou největšími inovátory ideologických perverzí, i bolševismus měl kořeny v německém světě. Douglas Murray píše, že německý „Drang nach dem Absoluten“ je kořenem všeho zla, nekonečné pitvání a bádání v ideji vede tak akorát k nacismu. Německá pavědecká univerzitní vivisekce zničila metafyzický základ Evropy, Edward Pusey napsal v roce 1825, když v Goettingen studoval závěry Eichhornova bádání nad Starým zákonem: „necitlivým způsobem úplně zničil fundamentální mýtus evropského kontinentu“, podobně Strauss s Novým zákonem. Němci aplikovali triviální racionální metody na principy vyšší podstaty, výsledky své trivializace vsugerovali jako vědecké celému světu. Murray se domnívá, že společenská neurastenie, tedy i odrůdy různých bolševismů, mají původ v německé filozofii. Heidegger v období svého okouzlení vůdcem tvrdil, že „klíčové rozhodnutí pro Německo (a tedy i pro svět) bylo učiněno”. César překročil Rubikon a otevřel dějinám císařskou epochu, Heideggerův Rubikon překročil Adolf Hitler. Němci nahradili v osvícenské epoše boha kulturou a filozofií, ale nakonec to vždycky skončí u perverze. Dnešní doba už nevěří v sílu myšlenky a tedy se může zdát absurdním, že by filozofie mohla způsobit takovou devastaci, ale tyto ideje formovaly systém, v kterém žijeme a který nás ovládá. Dnešní doba už nevěří ani ve vědu, ani v osvíceneckou racionalitu, lidé se dnes domnívají, že existuje někdo, kdo zná pravdu, resp. ukáže, kam dál, důvěřuje se umělcům v televizních show nebo přizvaným expertům na okraji TV zpráv, populárním kněžím apod. V okamžiku, kdy se ukáže, že jejich výpovědi nikam nevedou, přizvou se jiní experti a umělci.

Německé ideje velkých napájely nacismus, píše Murray, intelektuální a politické zamoření v Evropě německou perverzí se Evropskou unií silně upevnilo. Síly, které způsobily nacismus, jsou stále živé a pervertují evropský svět. Jedině přirozené koncepty národního státu a přirozený patriotismus tomu mohou čelit. V současné době, kdy jde o zablokování postupu všestravující perverze, nejsou relevantní argumenty o omezeném a zpátečnickém národním charakteru, o malých kulturních poměrech a ekonomických možnostech malého státu. Víra v „primitivní“ národ je nosnější než víra v perverzní evropskounijní ideologii, které propadlo velké procento lidí, liberální konzumní post-osvícenecký sen má charakter fanatického náboženství.
Totalitární ideologie mají evropské a hlavně německé kořeny, odnoží totalitarismu je genderová ideologie, s kterou se čím dál víc ztotožňuje oficiální Evropská unie, tato ideologie se pomalu nastoluje unijními zákony a předpisy. Členské země nemají moc šancí se bránit, Maďarsko je ojedinělým světlým příkladem. Leyenová spustila nehorázné baterie protimaďarských instrumentů, aby zemi srazila na kolena, Maďarsko v evropskounijní perverzní politice nemá právo na své děti. Jaký typ propagandy chce Leyenová vnutit Maďarům? Tušit to dávají německé standardy, v těchto dnech vydala spolková centrála pro zdravou osvětu (Bundeszentrale für gesundheitliche Aufklärung BZgA) oběžník s následující informací:
Doporučení o standardech sexuální výchovy a o prohloubení následných témat:
Věk do 4 let: masturbace v raném dětství;
od 4 do 6 let: autoerotika, homosexualita;    
od 6 do 9 let: změna pohlaví, prevence, chtíč;
od 9 do 12 let: genderové nasměrování;
od 12 do 15 let: všechno o tématu „sex“;
Evropskounijní výchovné standardy jsou vývojově daleko nebezpečnější než byly komunistické výchovně normy v roce 1989. Srp a kladivo, které všichni ignorovali, nahradila kastrace, kterou všichni povinně musí projít. Směs fanatické víry a pseudovědy, která s biologií nemá nic společného. Edmond Burke napsal „aby triumfovalo zlo, stačí když ti dobří nic neudělají“.
Libor Číhal
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (8 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*