Ústavní soude, kontrolní otázka …
Sdílet článek:

RICHARD NÁDVORNÍK

Banda aktivistů převlečená za ústavní soudce vesměs najmenovaná rozvědčíkem převlečeným za prezidenta nařídila bandě vesměs učitelů převlečených za českou vládu, aby vypracovala další lunatický text převlečený za zákon, podle něhož bude možné z muže vyrobit ženu, aniž mu ufiknou koule.

 

Naše pokročilá společnost má ve 21. století spoustu témat, na nichž krásně poznáte, kdo je kdo. Ale jednoznačně nejlepší téma je tzv. změna pohlaví a společnost lze podle přístupu k tomuto tématu rozdělit na dvě skupiny.

Členové skupiny 1 věří, že pohlaví změnit lze. Jedná se o hlupáky, s nimiž nemá cenu se bavit, protože neuznávají fakta.

Skupina 2 ví, že pohlaví změnit nelze a dále se dělí na podskupiny 2A, 2B a 2C.

Podskupina 2A nejen že ví, že pohlaví nelze změnit, ale ještě tuto skutečnost šíří do světa. Jedná se tedy také o hlupáky, protože šíření pravdy je nejspolehlivější forma sebelikvidace.

Členové podskupiny 2B rovněž ví, ale hlásají, že pravdu má skupina 1, protože se třeba chtějí stát členy Ústavního soudu.

Konečně podskupina 2C také ví, ale neříká ani tak, ani tak, protože jí nejde o koryta a už vůbec ne o pravdu, ale o klídek. Členové této skupiny každopádně ve volbách rozhodují, bude-li vládnout skupina 1, 2A nebo 2B.

V Čechách a v celé Evropské unii je moc dlouhodobě držena skupinami 1 a 2B. V podstatě neexistuje úřad, který by členové těchto skupin nekontrolovali, jen se čas od času mění, na jaké téma se nevyjadřují nebo naopak horlivě vyjadřují. Až do nedávna se zdálo, že výjimku by mohl tvořit Ústavní soud, ale po jeho posledním rozhodnutí je zřejmé, že i tato instituce podlehla. A nařídila podřízeným složkám, aby nějak zajistily, že pohlaví lze změnit nechirurgicky, protože stávající úprava nedbá důstojnosti lidí, kteří se cítí uvězněni v nesprávném těle. Důstojnost lidí, kteří myslí případně alespoň uznávají fakta, už v Evropském ráji dlouho neřešíme.

Chtěl bych v rámci své společenské sebelikvidace znovu konstatovat, že o chirurgii tady vůbec nejde. Pokud mužovi ufikneme koule, nevznikne žena, ale muž bez koulí, protože ony muže nedělají. A pokud muže deklaratorně prohlásíme ženou, k čemuž jsme nakročili, nevznikne žena, ale Absurdistán.

Není ale nutné rozhodnutí číst jenom jako špatnou zprávu. Namátkou třeba proto, že těmito tranzicemi se alespoň do té doby, než nám to dojde, změní klíčová metrika naší rovnostářské společnosti. Průměrný plat mužů poklesne a ženám naopak vzroste. Vítězství feminismu.

Je možná na čase, aby skupina 2B na Ústavním soudu vyřešila orwellovské 2 + 2. To je jedna z mála jistot, které jsme ještě neznejistili.

Co mne ale zajímá mnohem více, je, jak se zachováte, skupino 2C, v nadcházejících volbách do Europarlamentu.

blogosvet.cz

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (22 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*