V Bruselu proběhla simulace potravinové krize v Evropě




Sdílet článek:

SLOVANKA

Po simulacích pandemií nebo kybernetického útoku nyní přichází také simulace potravinové krize, kterou EU očekává. To je samozřejmě logické, pokud někdo něco způsobí, pak musí očekávat důsledky svého konání.

Přesně to je případ EU, která svým Green Dealem likviduje jak průmysl, tak zemědělství. Opět připomínám, že hlavním úkolem EU je výměna evropských obyvatel a celková devastace Evropy, což se skutečně tomuto spolku výtečně daří.

Protesty zemědělců by v kontextu očekávaného měly být mnohem razantnější, jenže zde by potřebovali podporu většina Evropanů.

Simulace potravinové krize nápadně připomíná simulaci pandemie koronaviru, která proběhla jen několik měsíců před jejím skutečným vyhlášením.

Je tedy na místě se ptát: Co asi EU očekává?

Ve dnech 1. a 2. února se v Bruselu sešlo 60 lidí z různých odvětví – vlády, průmyslu, vědy, zemědělství a sdělovacích prostředků – aby diskutovali o budoucích potravinových krizích v Evropě.

Během tohoto prvního semináře Food Alert vytvořili účastníci pracovní skupinu, která měla vedoucím představitelům EU poskytovat poradenství v případě potravinové krize.

Účastníci byli rozděleni do tří skupin, přičemž každá skupina se zaměřila na jednu část problému: řešení krize, zabezpečení produkce potravin a řízení obchodu a financí.

V Evropě prudce vzrostly ceny hnojiv a energií a zemědělství v důsledku toho trpí.

Simulace roku 2025 vykresluje trýznivý obrázek: vyrabované supermarkety, chaos ve městech, v Německu je nedostatek ryb a masa, chovatelé hospodářských zvířat krachují.

Účastníci navrhli různá opatření, jako je snížení dotací pro chovatele hospodářských zvířat a přechod na rostlinnou stravu.

Podle Chrise Hegadorna, diplomata ve výslužbě a spoluorganizátora workshopu, je důležité, aby Evropa byla připravena na budoucí krize a „zmírnila výzvy, které před námi stojí.“

Když (j)elita nacvičuje simulaci krize, obvykle víme, co se právě připravuje…

 

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (29 votes, average: 4,97 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

4 Comments

  1. A co ty miliony tun potravin , které se v EU zničí , to je potravinová krize? Viz přáslušné statistiky FAO a OSN

  2. Když jsem před léty psal, že chci CZEXIT, tak jsem dostal sodu, že by nás to ekonomicky poškodilo. A co se děje TEĎ??? :-((( Tak jsme už mohli být dál a poněkud ušetřeni “úspěchů” EU/Západu. Neříkám, že by to bylo jednoduché. Ale je rozhodně lepší být už v záchranném člunu než tančit na palubě EUtaniku a snít svůj sen o nepotopitelnosti…:-(

  3. R.D.Pokud nám tady se svým vůdcem nastíníte po zboření ekonomických vztahů s Evropou a světem (po exitu) které se budujou od roku 1989,jak a ćím tyto vztahy nahradíte když si všichni v Evropě od nás odplivnou,tak Vás a Vaší stranu půjdu volit.GB je příklad toho,ze i supervelmoc s koloniální minulostí żádnou díru do světa neudělala(to by nám pan neomylný s radostí referoval).A to jsme bez moře proti nim muší váha.Pokud spoléháte na BRICS,tak budete konkurovat ve mzdách třeba s Indií.A co kromě smrdïcích a konćícïch aut a levné pracovní síly chcete světu nabídnout?.Takže čekáme.Ale Vy zřejmě máte zadaný jiný ûkol.A ten jste splnil.

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*