V Německu se fašismus naplno rozkrývá, opozice musí být zlikvidována
Sdílet článek:

SLOVANKA

V Německu, kde AfD každým dnem roste, stoupá také nervozita „zavedených stran,“ jimž podpora razantně klesá. Ve východním Německu dokonce až natolik, že ve většině zemí již AfD jasně vede, zatímco němečtí socani mají pod 4% preferencí, tedy zřejmě by se již ani nedostali do zemských vlád.

Poslední průzkumy ukazují, že AfD má v rámci celého Německa dokonce 24% a ve východoněmeckých zemích má preference blížící se 40% (37 – 39%). To je nyní dalším impulsem pro pokusy o likvidaci strany.

K pokusům o zákaz AfD došlo již několikrát, ale soud nikdy nebyl schopen najít nic, na základě čeho by bylo možné AfD zakázat. Mainstreamový politický kartel tak hledá další cesty, jak to zařídit, by byla AfD zcela vyřazena z politické soutěže.

Zoufalství odpůrců z řad systémových politiků již zašlo tak daleko, že nyní přišli s velmi bizarním zdůvodněním proč AfD zakázat. V zemi totiž razantně narostl antisemitismus.

Tento stav se svádí na „ultrapravici,“ i když ve skutečnosti těmi, kdo jej v zemi rozdmýchávají, jsou muslimové (volící nejčastěji socany a Zelené), případně ultralevicová Antifa.

A protože AfD je prezentována jako ultrapravice (což je nyní nálepka všech protibruselských stran napříč Evropou), tak se tento stav ve společnosti svádí právě na AfD.

A právě vzestup antisemitismu je tedy sveden na AfD, kterou nežaluje nikdo jiný než člověk od Merkelové, tedy od osoby, která za vzestupem antisemitismu stojí víc než kdokoli jiný.

Šéf německého Úřadu pro ochranu ústavy Thomas Haldenwang se opět osvědčil jako představitel červeno-zeleno-žluté politiky. Jak moc je ochoten to udělat, už dokázal v souvislosti s Poslední generací.

Páchají zločiny a přestupky, aby prosadili své politické názory. To je v pořádku, říká Haldenwang. Poslední generace jen chtěla přimět politiky, aby jednali. Pokud nebezpečí přichází zleva, muž Merkelové v Úřadu pro ochranu ústavy stojí na straně pachatelů a omlouvá je.

Pokud nebezpečí přichází zprava, Haldenwang to má rád dramatické. Nyní předseda Úřadu pro ochranu ústavy udeřil znovu. V časopise ARD Kontraste prohlásil, že připravil žalobu proti AfD.

AfD už dávno předstihla SPD a Zelené v průzkumech veřejného mínění – o FDP ani nemluvě.

Haldenwangova argumentace je nesmyslná. Prý má legitimní obavy, aby upozornil na rostoucí antisemitismus v zemi – od 7. října bylo spácháno 1 200 antisemitských trestných činů. Mísí to ale s debatou o vzestupu „jistých stran.“

Odkazuje přitom na statistiky kriminality. Naznačuje, že velká část antisemitských trestných činů je motivována pravicovým extremismem. Ani slovo o islámu.

Přesně tak. To je to, co říkají statistiky. Pouze výsledky statistik jsou politicky promyšlené a systematické: v zásadě je každý antisemitský čin  klasifikován jako motivovaný pravicovým extremismem. A to i v případě, že je ve skutečnosti motivován islámem.

Takže pokud antisemitismus skutečně zesílí, pak německý pravicový extremismus bude také statisticky silnější. Strany, které se staví proti islámské imigraci, tak mohou být činěny odpovědnými za zločiny spáchané muslimy.

Šílené, že? Tedy pokud si to rozebereme, tak AfD má být zakázána na základě toho, že je na vzestupu antisemitismus. To, že za ním stojí muslimové, které si pozvala bývalá Haldenwangova šéfka, se již neřeší. Jednoduše antisemitismus je spojen s pravicovým extremismem a tím to končí.

Ti, kteří tedy roky trvají na zastavení dovozu muslimů, od nichž antisemitismus přichází, mají být zakázáni na základě vzestupu antisemitismu.

A žalobu na ně podává člověk, který po boku Merkelové plně podporoval její politiku otevřených hranic a dovozu oněch antisemitů ve velkém – konkrétně šlo o 2 miliony muslimů.

Žalobu samozřejmě plně podporuje i stávající vláda, která pokračuje v politice otevřených hranic a letos dokonce počtem přijatých žádostí o azyl předčila i Merkelovou.

Korporátní média samozřejmě s Haldenwangem plně souhlasí a jeho rozhodnutí zakázat stranu na základě vzestupu antisemitismu plně podporují.

Otázka je, zda jsou skutečně Němci již natolik hloupí, že jim nesmyslnost této žaloby nedojde. Tedy minimálně voliči AfD mají jasno, neboť moc dobře ví, kdo je skutečným nositelem antisemitismu. Tedy spíš by měli být žalováni Merkelová a Scholz, jejichž zásluha na dovozu muslimů je nezpochybnitelná.

Žaloba bude samozřejmě především řádnou prověrkou německého soudního systému. Pokud skutečně sezná, že za vzestupem antisemitismu stojí AfD, jak stojí v žalobě, pak to bude jasná ukázka justiční zvůle.

Lze předpokládat, že k podobným žalobám dojde všude, kde se do popředí odstanou skutečně antisystémové síly, tedy reálná opozice, ne ta řízená.

V několika západoevropských zemích se již k podobnému scénáři schyluje, tak uvidíme, zda si vezmou Německo za vzor. Pokud skutečně ke zrušení AfD dojde, lze očekávat vlnu podobných soudů po celé Evropě.

U nás však nic podobného nehrozí, protože žádné antisystémové síly zatím na preferencích podobným způsobem nenabírají. Naši voliči jsou totiž skalními příznivci Aspenu a jen tak se volby jeho loutek nevzdají…

 

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (19 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*