Velké vyvlastnění. Jak vám chtějí vzít všechno? Už je to připravené, zbývá jen otázka kdy




Sdílet článek:

NESPOKOJENY

Nejničivější finanční krach všech dob je za rohem. Každý může velmi brzy přijít o všechno. Řízená demolice našeho finančního systému byla plánována po celá desetiletí. Zatímco lidstvo je řízeno honbou za penězi, elita si již zajistila trvalou moc – a to vším, co vlastníme.

Při příštím finančním krachu hrozí, že se veškerý soukromý majetek stane majetkem několika velkých soukromých bank. V reakci na toto totální vyvlastnění byly na národní i mezinárodní úrovni za zády veřejnosti změněny zákony. Jak k tomu mohlo dojít, vysvětluje a dokumentuje David Webb, vysoce postavený finanční insider, ve své nedávno vydané knize The Great Taking.

Postupně míříme do světa, kde nikdo nebude nic vlastnit, vše se bude sdílet a globalisté budou šťastni. To není žádná novinka, vždyť i WEF to již delší dobu přiznává. A oběhové hospodářství, které by mělo být brzy zavedeno, spolu s CBDCID a systémem sociálních kreditů, si vše pojistí. Díky tomu, že většina lidí slepě věří systému, tak jen málokdo – byť jen okrajově – tuší, co se chystá.

Zavádění digitální diktatury ve skutečnosti většina lidí nadšeně vítá, neboť je prezentováno jako něco přínosného. Přitom přínosné to bude jen pro hrstku těch, kteří vše organizují a jejich oddaných slouhů. Nicméně tento nový světový řád by nikdy nemohl být zaveden, pokud by se na to globální zločinci patřičně nepřipravili.

Jak tedy plánují všechny připravit o majetky? Jak se pojistili nejen v USA, ale například i v rámci EU?

Vysoce postavený finanční expert David Webb v současnosti bije na poplach: Soukromá kontrola centrálních bank je zdrojem všech problémů lidstva! Je načase zviditelnit skryté machinace finančních vůdců, protože stále ještě můžeme zvrátit situaci – společně!

Při příštím finančním krachu hrozí, že se veškerý soukromý majetek stane majetkem několika velkých soukromých bank. V reakci na toto totální vyvlastnění byly na národní i mezinárodní úrovni za zády veřejnosti změněny zákony.

David Webb však také vidí příležitost a nabízí schůdné východisko.

Jmenuji se David Webb. Žiji ve Stockholmu ve Švédsku. Spravoval jsem veřejné akcie a nakonec i hedgeové fondy [hedgeový fond = investiční fond pro alternativní finanční investice, které v sobě mají zvýšené riziko] v důsledku asijské finanční krize a v období před dotcom bublinou [dotcom bublina = spekulativní bublina vytvořená internetovým humbukem, která praskla v březnu 2000] a jejím splasknutím.

Jako chlapec jsem byl svědkem počátku průmyslového kolapsu Clevelandu a vyrůstal jsem s potřebou pochopit, co nás zničilo. Protože mou rodinu, která byla předtím velmi šťastná, šťastná a laskavá, to hluboce zasáhlo a doslova to zničilo místo, kde jsem vyrůstal. Proto jsem se rozhodl studovat ekonomii a finance.

Myslím, že se od ostatních lidí v tomto finančním světě liším, protože mi na penězích příliš nezáleží. Vždycky mě zajímalo, jak věcem rozumět, a to mi vlastně dává výhodu. Rozuměl jsem věcem, kterým ostatní lidé nerozuměli. V roce 2008 jsem byl svědkem prvního bankrotu brokera-dealera [Broker-dealer = osoba nebo firma, která obchoduje pro klienty na burzách, což je ústřední bod obchodování s cennými papíry a deriváty].

Co mě šokovalo, byla skutečnost, že účty zákazníků tohoto brokera-dealera byly zaúčtovány do konkurzní podstaty brokera, což by dříve nebylo možné. Po celou dobu existence cenných papírů se jednalo o osobní vlastnictví. Začal jsem tedy zjišťovat, co se mohlo změnit. Zjistil jsem, že to bylo způsobeno změnami v Jednotném obchodním zákoníku (Uniform Commercial Code) [Jednotný obchodní zákoník = standardizované obchodní právo platné pro celé USA] ve Spojených státech.

To bylo změněno ve všech 50 státech. Díky tomu mohla být prováděna v tichosti po dlouhou dobu a nemusela být prováděna na federální úrovni, aby nevzbudila pozornost. Vznikla tak nová právní konstrukce pro nárok na zajištění.

V roce 2005 došlo ve Spojených státech ke změně zákonů o úpadku, která zavedla tzv. bezpečný přístav (Safe Harbor). To také zní dobře. Bezpečný přístav však znamená, že zajištění věřitelé mají k dispozici bezpečné útočiště pro převzetí majetku zákazníků a že si mohou být naprosto jisti, že majetek zákazníků získají i v případě podvodu.

Pouze ty největší banky jsou oprávněny přijímat finanční prostředky klientů. Takže nechtějí, aby jim někdo zasahoval a něco jim bral. Pouze oni si to vezmou.

Systém byl změněn tak, že vlastnictví je převedeno na vyšší úroveň a drženo ve formě balíčků, zejména v krizi, aby byly uspokojeny nároky systému zajištěných věřitelů. A až se tak stane, lidé, kteří si mysleli, že jsou chráněni, včetně nejsofistikovanějších institucí a penzijních fondů, už nemají žádnou ochranu.

A zajištění věřitelé se zmocní všech podkladových akcií a dluhopisů, čímž získají kontrolu nad všemi veřejnými společnostmi. Zkonstruovali to tak, aby si mohli vzít věci pro sebe. Můžete si vzít jako zástavu všechny cenné papíry od lidí a firem, které proti sobě nemají žádné úvěry, ale vše jasně a jednoznačně vlastní.

Dovolte mi, abych vám jako analogii uvedl příklad, který ilustruje hrůzu tohoto procesu: Takže jste si koupili vůz a zaplatili za něj v hotovosti. Myslíte si, že jste velmi konzervativní. Za auto nemáte žádné dluhy. Ale aniž byste to věděli, prodejce stále kontroluje vaše auto jako záruku. To vám nikdo neřekne. Prodejce používá váš vůz a všechny ostatní vozy, které prodává, jako zajištění pro své úvěry a své podnikání. Nyní je prodejce v úpadku. A pouze někteří zajištění věřitelé jsou oprávněni okamžitě odebrat vaše auto a všechna auta, která kdy prodejce prodal, bez jakéhokoli soudního přezkumu.

Když to lidem popisuji, bojí se o svá auta. Tady nejde o vaše auto. To je analogie toho, co se stalo. Je to mnohem horší, než kdyby šlo jen o vaše auto, protože jde doslova o celý komplex cenných papírů na celém světě. Ztrátu majetku tedy nezpůsobuje vaše neschopnost platit. Jedná se o platební neschopnost osob, které tajně použily váš kolaterál jako svůj majetek, aniž by vás o tom informovaly nebo to zveřejnily.

Je to propracovaný příběh. Takže ano, změnili zákon. Změnili jednotný obchodní zákoník. K tomu docházelo od roku 1994. Existoval tedy plán, který byl realizován po desetiletí, aby se toho dosáhlo. Následně byl zahájen proces harmonizace s cílem zakotvit tento model do právních předpisů na celém světě. A to prostřednictvím EU. Poprvé se o tom v dokumentech EU hovořilo již v roce 2002.

Tehdy byl proces zahájen v souvislosti s bankrotem dotcom. EU vytvořila skupinu, kterou nazývá Skupina pro právní jistotu. A to také zní jako dobrá věc. Jde však o právní zajištění zajištěných věřitelů, kteří mohou zabavit majetek zákazníků.

Je to jako hra Monopoly, kde se všechny peníze ze všech figurek na hrací ploše vracejí zpět do banky. A pak řeknou, pojďme začít novou hru. Začínáme od základu, abychom my měli všechno a vy nic. Chcete si něco půjčit? A právě to bude CBDC [CBDC = digitální měna centrální banky]. Pro lidi bude velmi obtížné odolat používání CBDC, protože doslova nebudou moci jíst.

Proto je tak důležité, abychom o tom informovali předem, aby lidé pochopili, co se děje. A aby se lidé mohli zapojit až do nejvyšších pater systému. Má potenciál aktivizovat velmi schopné lidi až na špičku systému. Má potenciál sjednotit lidi proti tomuto systému.

Had má tedy hlavu, ale ta sama o sobě nic nedokáže, spoléhá se na svaly pod hlavou, které vše udělají za ni. Součástí úkolu je toto uvědomění posunout až nahoru k tomuto svalu.

Takže se s tím musí vypořádat každý, včetně lidí, kteří věří, že mají moc a mohou něco změnit. A to musí být provedeno legálně. Je třeba proti němu bojovat zákonnými prostředky. Představte si, co by se stalo, kdyby se o tom dozvěděli soudci na důležitých pozicích. Státní zástupce. Nikdy nebylo skutečně prozkoumáno, jak lze tento systém podvodů zrušit. A budou existovat způsoby, jak to udělat, protože je to jen konstrukt. Knihu The Great Taking od Davida Webba a delší dokumentární film najdete na TheGreatTaking.com.

The Great Taking.

Film
David Webb odhaluje systém, který mají centrální bankéři zavedený, aby všem vzali všechno:

The Great Taking – Documentary

Kniha

Zveme vás, abyste si přečetli nebo stáhli The Great Taking, knihu napsanou o plánu centrálních bankéřů na podrobení lidstva převzetím všech cenných papírů, bankovních vkladů a majetku financovaného dluhem. Kniha je ke stažení zde.

 

Zdroje a další informace:

Velké vyvlastnění: JAK vám chtějí vzít VŠECHNO!
The Great Taking / Die große Enteignung
https://childrenshealthdefense.org/defender/great-taking-documentary-global-securities-assets-david-webb/
https://www.youtube.com/watch?v=-FyETQS1uQY

 

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (11 votes, average: 4,27 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

2 Comments

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*