Veselý internet 40.
Sdílet článek:

A i Michal David, vědom si ohromného úspěchu svých posledních hitů Kompot a Máme slevy, vyřadil píseň Ruská Máša a nahradil ji svým novým textem: Hilda geht bei Penny Einkaufen, a dostal pochvalu od Evropského parlamentu za podporu a rozvoj evropské kultury a jasně se tak kvalifikoval na příští ročník Eurosongu. Gratulujeme!

 

Co to píšete, Čechove?
Píšu Tři prezidenty…
A není to málo, Antone Pavloviči?

 

Přijde Roubíček za Kohnem:
„Kohn, poslouchaj, voni spali s mojí ženou!“
„Momentík, kouknu se do diáře … ano, spal.“
„Ale to se mi vůbec nelíbí!!“
„Momentík, kouknu do diáře … ani mně se to nelíbilo!“

Po vyhlášení výsledků komunálních voleb to vypadalo, že všichni vyhráli. Každá strana vyjma komunistů výsledky voleb veřejně interpretovala tak, že to je vlastně úspěch. Před druhým kolem senátních voleb do toho samozřejmě nejvíc bušil Andrej Babiš, který vyhlásil drtivou výhru na všech frontách a jasně deklaroval, že občané se vyslovili v komunálních volbách proti vládě Petra Fialy.

Když Andrej Babiš zjistil, že ostatní strany výsledky voleb považují za „docela úspěch“, začal vztekle rozhazovat ručičkama, rozhořčeně chodit v kruhu a vykřikovat, že to tak nenechá.

„Je to nehorázná drzost. ANO jasně vyhrálo a já nedovolím, aby si výsledky voleb pochvalovaly ty pochybné existence ze SPOLU a jim podobní. Takhle to nenechám. Lidé se musí dozvědět pravdu. Musí vědět, že já jsem vyhrál,“ zuřil Andrej Babiš.

Jak to už u něho bývá zvykem, nespokojil se pouze s obyčejným vztekáním a místo toho se vrhl do práce. Vyšel mezi lidi.

„Vůbec nevím, co to mělo znamenat. V pondělí brzo ráno nám někdo bušil na vchodové dveře. Celý rozespalý jsem vstal z postele, otevřel a za dveřmi stál Andrej Babiš s několika fotografy. Ani nepozdravil a hned mi začal vysvětlovat, že ANO vyhrálo komunální volby. Říkal jsem mu, jestli se neposral, že jsou dvě hodiny ráno a že chci spát. On ale trval na tom, že volby vyhrálo ANO a nechť si to všici zapamatujů,“ tvrdí pan Antonín Bláha z Prahy, za kterým přišel Andrej Babiš osobně, aby ho přesvědčil, že právě on je vítězem voleb.

„Potom se mě Babiš ptal, jestli žiju sám, anebo s rodinou a jestli s rodinou, jestli je můžu zavolat, aby jim vysvětlil, že vyhrál volby. To už jsem mu zabouchl před nosem. Ráno jsem našel na dveřích fixou psaný nápis, že Andrej Babiš vyhrál volby,“ dodal pan Bláha.

Antonín Bláha není jediný, ke komu přišel Andrej Babiš přímo domů, aby mu vysvětlil, jak je to s výsledky voleb.

„Přišel někdy po obědě. Zazvonil, a když jsem otevřel, vešel bez pozdravení do bytu. Pořád na mě naléhal, abych si uvědomil, že on vyhrál volby. Potom mu nějaký pohůnek přinesl koťátko a Babiš se s koťátkem vyfotil u mě v obýváku na gauči. Vůbec nevím proč. Když jsem začal křičet, aby šel Babiš do hajzlu, že na něho nějsem zvědavej, označil to za kampaň, řekl, že jsem v kartelu spolu s Kollerem, a šel otravovat k sousedům přes chodbu,“ vzpomíná na nepříjemnou návštěvu pan Kratochvíl z Kolína.

„Ano, je to tak. Aktuálně rozjíždím další kontaktní kampaň. Chodím k lidem domů a tam si s nimi povídám o volbách a o tom, jaký jsem báječný člověk. Lidé to mají rádi. Tleskají mi, objímají mě nebo si mě hladí,“ tvrdí Andrej Babiš.

A pár tweetů od Dojnice:

  • Furt slyším ze všech stran o tom polistopadovým kartelu. Prosím vás, kde se podepisujou přihlášky? 
  • Musí být deprimující se dívat, jak se rozplývá nejen vaše prezidentská kandidatura, ale kandidatura všech, které tam případně nastrčíte.
  • Voliči na Jihlavsku jsou pěkný svině. Guláš a klobásky pojedli, štangli Vysočiny si domů odnesli a pak to hodili Vystrčilovi.
  • Andrej Babiš skutečně umí spojovat lidi. Proti sobě.
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (5 votes, average: 4,40 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*