Vítězný únor 2022
Sdílet článek:

Jestliže kdokoli z vás žil ještě v ilusi, že žije stále ještě v jakž takž svobodné “západní” zemi, pak 25. únor 2022 jej nutně musel probudit z jeho omylu!

Odpojení některých českých informačních serverů z pouhého úradku soudruhů v politbyru ve Strakovce, je definitivní tečkou za těmi ubohými zbytky relativní “svobody”, jež tu ještě zbývaly z té krátké doby několika prvních úžasných let po listopadu 1989.

Aby totiž bylo jasno: Režim, který hrubou silou zakazuje lidem přístup k informacím, tím přiznává, že sám ve skutečnosti lže, jako když jím ovládané noviny tisknou! 

Svobodných informací se bojí všichni vládci a všude na světě. To je přirozené. Ale v demokratických zemích s tím nic moc udělat nemohou.

Nicméně ti z nich, kteří ve své vlastní zemi nakonec silou začnou brutálně znemožňovat obyvatelstvu číst cokoli jiného, než vydá jimi censurovaný tisk, jsou zločinci, kteří odstraňují základní rysy demokratického státu. Což máme v ústavě výslovně zmíněno.

Tito lidé se tak včerejškem zařadili do jedné partaje s Klementem Gottwaldem, bez ohledu na názvy jejich stran.

A vy, kteří provozujete informační weby?

Rychle pryč, včera bylo pozdě. A jak se ukazuje dnes ráno v případě Protiproudu pana Hájka, obyčejná změna domény nestačí.

Český provozovatel hostingu vám zarazí bez skrupulí i doménu info.

Musíte odejít do okolních a ještě stále demokratických zemí z české diktatury i s chlupy. Tedy i se svým hostingem – a nejlépe raději i s celým svým podnikáním! (Dnes vám totiž zakážou psát, zítra vám seberou vše, co máte – a pozítří vás tady možná rovnou pověsí?)

Nebudu dnes vinšovat, přátelé, příjemnou sobotu. Bylo by to totiž jako na pohřbu přát pozůstalým “hodně štěstí”!

Leo Švančara

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (39 votes, average: 4,85 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

10 Comments

  1. V mnoha diskuzích jsem si po podzimních volbách kladl otázku, jak to nová vláda zařídí, když chce vše dělat lépe a jinak, ale má naprosto stejné noty. Že se budou pohrobci staré dobré ODS snažit až tak, to jsem nepředpokládal.

    • Dlouho jsem se domníval, že nic horšího, než vláda Babiše s oranžovými a rudými, už nás potkat nemůže. A ejhle, je tu pětikolka…

  2. No nával štěstí a optimismu, tato stránka je ( zatím ) dostupná a doonce mi prošel i komentář. Bude to dobré!

  3. Možná je načase si začít klást otázku, jestli za Putina nakonec nebude líp.
    A ještě bych doporučil všem voličům kokotialice, neprodleně spáchat harakiri.

  4. Trochu mi vrtá hlavou, že to neblokli už i tady. Dost možná jeden dva opoziční weby nechaj běžet s tím, že se tam lidi nakoncentrujou a budou to snadněji fízlovat. Každopádně něco málo ještě běží, ale je to ted smutně prázdný. Komentáře chytrejch lidí jako Robejsek mi budou chybět.

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*