Výzva všem, co chtějí na setkání s Rakušanem
Sdílet článek:

MILENA DOUŠKOVÁ

Sledovala jsem Rakušana na výjezdu do Karviné a zacloumal se mnou vztek. Na před jsem musela vychládnout a teprve dnes jsem se odhodlala k této výzvě.

Milí spoluobčané vůbec vás nepodceňuji, ale jít do debaty s tímto tvorem je jako když vleze myš do terária s hadem. Vůbec nejlepší by bylo nechodit poslouchat ty jeho kecy. To by byla pořádná ráno do jeho velkého mínění a vlastní osobě. On je velmi tvrdý řečník a hlavě chlap bez emocí který chce ty emoce vyvolat ve vás. Jakmile se rozzlobíte, má vás na lopatě. Šanci proti němu má buď stejný politický žralok nebo velmi chytrý politolog. Obyčejnému člověku se zvednou zlobou emoce a pak už nedokáže rozumně argumentovat. Je třeba si uvědomit kde se pohybujete vy a kde on. Kdo z vás by ustál Dozimetr? Kolem něho padaly hlavy a on dál sedí ve svém ministerském křesle.

Můžete ho nenávidět a nesnášet. Můžete chtít jeho sesazení či zmizení z politiky. Můžete chtít jeho politický pád. To všechno můžete, ale když se dáte do řeči s hadem, nesmíte být myškou, ale musíte se posunout na studeného plaza. Teď si klidně namazal na chleba premiéra a co na to on? Vůbec nic. Přešel to mlčením. Tak jakou moc má Fiala a jakou Rakušan? Proto vám říkám ještě jednou. Jezdí mezi vás, jitří vaše emoce a pak s úsměvem honí body do příštích voleb. Klidně si hraje s vašimi city a dělá to sakra dobře. Nejspíš by se mu líbilo kdyby mu přestála i nějaká přes hubu, aby mohl ukazovat jaký je hrdina co se nebojí té lidské spodiny a klidně mezi přijde. To je fakt hnus.

Dovolte mi malou radu …

Když už chcete jít na jeho přednášku o vaší hlouposti, tak to udělejte s chytrostí Honzy, co si jde za drakem pro princeznu. Vezměte si sebou pytel na mrtvoly, vlezete si do ně a zavažte až ke krku. Až začne metat ty svoje kydy, mlčte. Prosím vydržte to a mlčte. Klidně si neste na ceduli, aby zmizel a nekazil vzduch, ale prosím, mlčte a nezkoušejte s ním diskutovat. Porazíte ho na hlavu svým pohrdavým, tichým klidem. Všem přeji klid a mír v duši. Rakušan ho nemá a proto budete mít šanci uspět tam, kde to Karviná projela na celé čáře,

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (30 votes, average: 4,70 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

3 Comments

  1. Nesmysl. Gregor tam argumentoval věcně a inteligentně, Rakušan na to neměl odpověď. Nejspíš jste sledovala to jeho videjko, pěkně propagandisticky sestříhané. Proč by tam někdo lezl jen aby ho poslouchal? Přišli mu vynadat. Že mu slouží jako křoví, bylo jasné od začátku: copak on by opravdu chtěl naslouchat lidem, nota bene v Karviné. Je jasné, že mu nejde o opo hlasy, ale o hlasy pětikolky, že je to další sarajevský atentát, o přetažení Fialových voličů. Možná pokud o vyšoupnutí a nahrazení Fialy už teď. ALE: je otázka, jestli mu to nevybouchne do ksichtu. Schválně jsem pročítal diskuse na prorežimních serverech jako Seznam. Nenarazil jsem na jediný komentář typu: !to je chlap s gulama, to by byl premiér!” Ne: samé spílání a nadávky. Rakušan je VELMI neoblíbený, a tímhle šatnovým podrazem pověst křiváka zacementoval.

    • Ano, ale jako jediný. Kdo nechce tohoto chlapa, at tam vůbec nechodí. Těžko bude žvanit u prázdného sálu.

  2. Tenhle článek je ale pékně hloupý a hraje Ropušanovi do karet. Nebo snad je paní Doušková Ropušanova agentka a dělá to schválně?

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*