Žádná pochvala pro spisovatele Cintulu?
Sdílet článek:

IVAN HOFFMAN

Když se šéf slovenských progresivců nechal po prohraných volbách slyšet, že je třeba udělat cokoli, aby Fico nevládl, nevyloučil z toho všeho nic. Tedy ani vraždu. Spisovatel Cintula se domácího úkolu učinit „cokoli“ profesionálně zhostil. Vystřílel do nenáviděného Fica pět kulek a prohlásil, že je na svůj čin hrdý. Nepochybně očekával, že se mu od progresivního Šimečky dostane pochvaly, a k té že se připojí celá liberální a snad i konzervativní opozice. Potlesk se ovšem jaksi nekonal.

Místo chvály se nejen od slovenské vládní koalice, ale také od těch svých, tedy od opozičních antificovců, dočkal jednohlasného odsouzení. Nevděk zkrátka světem vládne a politikům nelze věřit. Hodí mouřenína přes palubu, a ani u toho nehnou brvou.

Spisovatele Cintulu neocenili ani novináři, provozující liberální politický aktivismus, pro které je Fico zosobněním ďábla na zemi. Všichni otočili! Přejí Ficovi dlouhý život, a aby se brzy vrátil do práce. Ke všemu pak ještě rusofobovi Cintulovi zkoušejí přišít ponižující nálepku rusofila rozmazáváním jeho staré záliby v jakési domobraně.

Co se na Slovensku stalo Robertu Ficovi, je samozřejmě příležitost k zamyšlení i pro ostatní premiéry, kteří unisono vyjadřují Ficovi solidaritu. Nikdo neví, zda se teď ze střílení na premiéry nestane škaredý zlozvyk. Náš Petr Fiala řekl, že se nebojí. Ani se bát nemusí, protože politické atentáty jsou páchány pouze na státníky. A Fiala, na rozdíl od Roberta Fica státníkem není, nebyl a ani nikdy nebude.

IVAN HOFFMAN

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (62 votes, average: 4,94 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

4 Comments

  1. Autore, těch posledních pár vět je skutečnš na místě, palec nahoru. Ale Fialenko nemůže vědět kde se může oběvit takové stvoření jako je slovenský vrah. A tzv ochranka není neprůstřelná.

  2. Oni by chválili, ale bojí se, naši gaučoví hrdinové jsou připosraní strachy.

    P.S. Líbilo se mi když jim Klára Samková oznámila, že bude dělat print screeny jejich vyjádření a podávat na ně trestní oznámení. Přesně ta samá hovada, ještě den před tím chválící každého udavače (vzpomeňte, co si s těmi sviněmi užila např. paní Bednářová),
    najednou ječí o nemorálnosti udávání. Každá liberál fašounská kurva by měla čas od času ochutnat vlastní medicínu…

  3. Opravdu někdo věří v upřímná slova Pávka, Fialenka a dalších zmrdů, kteří přeji Ficovi brzké uzdravení?

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*