Novinky

Zaměstnanci vyhození z farmaceutické firmy vysvětlují, proč se nenechali očkovat proti covidu-19
Sdílet článek:

Společnost J & J sice zaměstnává farmaceutické zástupce, ale zároveň uzavírá smlouvy se společností Syneos Health, která jí poskytuje další farmaceutické zástupce. Každý zástupce společnosti Syneos je spárován s jedním zástupcem společnosti J & J a společně prodávají léky lékařům a dalším poskytovatelům zdravotní péče.

„Je to úplně ta stejná práce, úplně stejní zákazníci, úplně stejné vykazování výdajů. Všechno je stejné, jen jsme zaměstnáni u různých zaměstnavatelů. A přesto, my jsme nuceni nechat se očkovat, a oni ne. Říkají nám, že je to proto, že nemůžeme dělat svou práci, ale můj kolega z firmy Janssen může být neočkovaný, mít výjimku, a přesto dělat úplně stejnou práci,“ svěřil se jeden z bývalých obchodních Syneosu deníku The Epoch Times.

Dva nedávno propuštění zástupci Syneosu hovořili s deníkem The Epoch Times pod podmínkou zachování mlčenlivosti, protože dokončují svůj odchod ze společnosti a zároveň si hledají novou práci.

Uvedli, že společnost J & J umožňuje svým zaměstnancům využít trvalé zdravotní a náboženské výjimky z povinného očkování, díky čemuž si svou práci mohou udržet, zatímco výjimky společnosti Syneos byly pouze dočasné.

Zaměstnanci, kteří požádali o výjimky z očkování, dostali 9. prosince od společnosti Syneos dopis, kde firma oznámila možnost čerpání dočasné výjimky a zároveň upozornila, že tato výjimka se skončí 31. ledna 2022. Kdo se do té doby nenechá očkovat, bude propuštěn. Mezitím zaměstnanci nesměli vstoupit do žádné budovy společnosti Syneos v USA, až na Floridu, kde stát společnostem značně ztížil zavádění povinného očkování a dalších pandemických omezení.

Společnost Syneos nereagovala na žádost o komentář k tomuto článku a neuvedla počet zaměstnanců, kterých se propouštění týká. Bývalí zaměstnanci uvedli, že hromadné propouštění se týkalo celé společnosti, včetně poboček v zahraničí.

Proč se rozhodli neočkovat

Obchodní zástupci farmaceutické společnosti Syneos, z nichž mnozí mají přírodovědné nebo zdravotnické vzdělání, absolvují po přijetí do zaměstnání dvouměsíční farmaceutickou školu. Zde se učí vědecké poznatky o lécích, které prodávají. Neprodávali sice vakcíny proti covidu, ale mají praktické znalosti o léčivých přípravcích.

„Řada z nás očkování zpochybňovala, protože neprošlo řádnými studiemi bezpečnosti a účinnosti, které jsou tradičně vyžadovány u všech léků. A protože pracujeme ve zdravotnictví, součástí naší práce je diskutovat o bezpečnosti a účinnosti našich výrobků i výrobků našich konkurentů s lékaři, asistenty lékařů a zdravotními sestrami. Protože u těchto injekcí na covid nebyly k dispozici žádné údaje o bezpečnosti a účinnosti, mnozí z nás chtěli počkat,“ vysvětlil našemu deníku jeden z bývalých zaměstnanců firmy Syneos.

Tito zaměstnanci nevnímali injekce jako něco špatného, jen chtěli získat více údajů, než se rozhodnou. Mnoho lidí si naopak očkovací látku dalo vpíchnout, aniž by o ní pochybovali.

„Vláda řekla, udělejte to, je to ve vašem nejlepším zájmu a můžete se vrátit do normálního života. S odstupem času jsme viděli, že to samozřejmě nejsou skutečné vakcíny, které vás naočkují a poskytnou vám imunitu. A existuje spousta zpráv o tom – i lidé, které známe osobně – kterým tato očkování ublížila, takže je mezi námi velké procento těch, kteří je nikdy nedostali. A jak údajů stále přibývalo, nehodlali jsme se už očkovat,“ řekl jeden z bývalých zaměstnanců.

Někteří již covid-19 měli a důvěřovali svému imunitnímu systému, jiní měli náboženské pohnutky. „Bůh nám dal imunitní systém a už prokázal, že náš přirozený imunitní systém funguje, takže není důvod brát experimentální lék,“ nechal se slyšet jeden z bývalých zaměstnanců.

Jiný bývalý pracovník Syneosu říká, že jde o to nežít ve strachu. „Vím, že covid připravil lidi o život stejně jako chřipka, zápal plic a další viry. Ale nebudu si píchat injekce něčeho, o čem nejsou dlouhodobá data. Není mi příjemné být pokusným králíkem pro farmaceutické společnosti a covid má tak vysoké procento přežití, že to nemám zapotřebí.“

„Tolik lidí prostě žije ve strachu a žije tím, co jim říkají média, a je jen škoda, že si více lidí neudělá čas na nějaký skutečný výzkum. Míra přežití je hodně vysoká a já jsem zdravý, takže prostě nemám důvod se bát,“ uvedl muž.

Zdroj

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (12 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

1 Comment

 1. Zde jsou sportovci, kteří po vakcíně zkolabovali
  Autor: Max Del Papa – Z 5. dubna 2022
  ABBONATI A CULTURAIDENTITA’
  syndrom kapilárního úniku (Cls). “Extrémně vzácný a vážný stav, který způsobuje únik tekutiny z malých krevních cév, kapiláry rychle způsobují otoky paží a nohou, náhlé přibírání na váze, pocit na omdlení, ztluštění krve, nízký krevní albumin a nízký krevní tlak.” Syndrom často souvisí s virovými infekcemi, některými druhy rakoviny krve, zánětlivými onemocněními a některými farmakologickými léčbami.
  POKRAČ. Sinner a Badosa odjížděli z Miami, Daniel Aakervik, sedmnáctiletý norský juniorský šampion v běhu na lyžích a biatlonu, musel náhle ukončit trénink kvůli myokarditidě. V září, po očkování, měl mladý lyžař téměř dva měsíce mnohem vyšší klidovou tepovou frekvenci než obvykle. “Nejdřív jsme nevěděli, co se stalo,” říká otec a trenér Alf Morten Aakervik. Ale je lékařským ředitelem Norské lékové agentury a ví, že myokarditida a perikarditida jsou spojeny s vakcínami Pfizer a Moderna. Ví také, že zpráva z 9. listopadu 2021 hlásila 40 068 podezřelých vedlejších účinků po očkování proti covidu v Norsku. Po dvou měsících od očkování Daniel Aakervik stále není schopen udržet trénink naplánovaný jeho personálem, sezóna skončila, budoucnost nejistá…VÍCE ZDROJ

  https://culturaidentita.it/ecco-gli-sportivi-crollati-dopo-il-vaccino/

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*