Zánik západní civilizace je neodvratný
Sdílet článek:
Krajkové pánské slipy. Pokud to někdo vyrábí, tak se to asi prodává. Asi existuje poptávka, což je neuvěřitelné. Ale jen to ilustruje postupný zánik západní civilizace.

Ano, podstata všeho zla není v tom, že určité množství psychopatů chce získat obrovskou moc a mít co největší majetky. To vždy bylo a vždy bude. Podstata zle je v tom, že jim to z různých důvodů dovolíme a neumíme se bránit.
.

Co myslíte, jakým bojovníkem je muž, který si oblékne krajkové slipy? A to i v legraci. Normální chlap, které my starší ještě známe z minulosti, by si něco takového na sebe nenavlékl ani z legrace!

Přehnaná podpora citlivosti a tolerance vede jen ke slabosti. Stírají se klasické role muže a ženy a svět se hroutí. Kdysi jsem četla, jak velký vliv má na děti, když jsou odtrženi po narození od matky. Všechen ten tlak na ženu, aby se nenechala ovládat mateřstvím a co nejdříve šla budovat svou kariéru, vede jen k frustraci a zmatku. Škodí to dětem! S tím souvisí i antikoncepce, kterou berou už i mladé dívky. Ničí to jejich hormonální systém, ovlivňuje to i jejich úsudek ve vnímání případných sexuálních partnerů. Všechno špatně… Muži se nechtějí vázat, neumí se prát a učí se plakat.

To je příčina zla západního světa! Ničení přirozených rolí, oslabování přirozených instinktů. Výsledkem jsou frustrovaní a nešťastní mladí lidé, kteří neví co se sebou. Zlo sílí, protože ho nejen že nikdo neumí zastavit, ale ani ho lidé nepoznají.

Slaboši, hlupáci a pomatenci dnes vládnou západní civilizaci. A zpravodajství České televize na to nemá zas tak velký vliv. Je to všude okolo – v popkultuře, ve filmech, v knížkách, ve výchově. To nebude tak jednoduché zvrátit. Bohužel.

 

evahrindova.cz

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (19 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

4 Comments

  1. Naštěstí jsou ještě země na světě, kde je svět ještě normální. Kdysi v 1984 jsem chtěl emigrovat a už mne to bere zase! Líto mně to ale nebude. Moje děti zde již nežijí, tak co tady.

    • Napiste nam pak sve zkusenosti z te mormalni zeme podle Vas,at vime o co prichazime.Pripada mi,ze tak nejak by to rozklizeni ceske spolecnosti nekomu moc vyhovovalo.Pokud je to uprimne zrejme za Vami nikdo plakat nebude.

  2. Tak ti co vývoj v západní společnosti sledují kontinuálně minimálně 30 let to již dávno vědí. A ti co utíkají před realitou to nikdy nepochopí, stejně jako to nechápali za časů Noe, Mojžíše nebo v Římské říši.
    Tato společnost vyrostla na křesťanských hodnotách jichž jsme se díky sekularizaci, ideologii a nepochopení postupně vzdali, zrelativizovali a překroutili čímž ztratily obsah a smysl. Množství bludů, lží a pokrytectví je tak velké, že pilíře na nichž stála tato civilizace se hroutí do svých základů. A jak říká Miroslav Bárta civilizace vznikají i zanikají na základech, které je nesly s hodnotami jež je tvořily.
    Pro ty co mají špatnou představivost doporučuji film z padesátých let „Quo Vadis“ s Peterem Ustinovem, kde je ukázkovým způsobem vykreslena dekadence, tupost, patolízalství a dobře nastartovaný proces postupného a potupného úpadku jedné úžasné civilizace, která zde byla skoro tisíc let.

  3. Nad tim vsim co pisete by zvitezila slusnost a ohleduplnost k druhemu cloveku.Proc tomu tak neni,se musi clovek zeptat cloveka,ktereho vidi v zrcadle.

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*