Zelenský dnes v Německu převzal „Kalergiho“ cenu
Sdílet článek:

SLOVANKA

Zelenský je opět na výjezdu po Evropě, aby žebral o zbraně  a peníze v zemích, které jsou devastovány ekonomickou krizí způsobenou zelenou politikou EU i sankcemi, ale v případě obou aktuálně navštívených evropských zemí – Itálie a Německa – také invazními muslimskými  hordami.

 

Zelenský se objevil také ve Vatikánu, kde se setkal s dalším podporovatelem globalistické politiky a výměny evropských obyvatel – Bergogliem.

Zelenský je samozřejmě přijímán s nadšením, čímž si dané země náležitě „šplhnou“ i v Bruselu a Washingtonu. Meloniová i Bergoglio mu včera přislíbili neutuchající podporu a dnes je na řadě Německo.

Německá vláda v sobotu oznámila, že připravuje nový plán dodávek zbraní na Ukrajinu v hodnotě 2,7 miliardy eur. Zahrnuje zejména 30 tanků Leopard 1, četná obrněná vozidla, drony, systémy protiletecké obrany, rakety a munici.

Ale to vše a mnohé další se jistě dočtete v mainstreamu.

Zajímavý je především dnešní odpolední program.

Dnes odpoledne v německých Cáchách převezme Cenu Karla Velikého, která každoročně odměňuje osobnost za její přínos k evropskému sjednocení.

Tedy jde o cenu, kterou se odměňují ti, kdo se jakkoli zasluhují o podporu globalizace a vytváření evropského superstátu. Prvním, kdo tuto cenu získal, byl nechvalně známý hrabě Kalergi, podporovatel sjednoceného evropského superstátu s vyměněným obyvatelstvem.

Poměrně detailně jste si o životě a plánech Kalergiho mohli přečíst zde.

Jeho busta je nyní vystavena v sídle EU ve Štrasburku, čímž dávají eurofašisté najevo, že jdou přesně v jeho šlépějích. Mezi dříve vyznamenanými bylo mnoho známých jmen.

Na seznamu najdete Václava Havla, Billa Clintona, Angelu Merkelovou, Emmanuela Macrona, Antónia Guterrese a mnoho dalších podporovatelů globalizované Evropy.

Ovšem mezi „vyznamenanými“ najdete i politický projekt – jednotnou měnu euro. To také o této ceně mnohé vypovídá.

I když je oficiální název „Cena Karla Velikého,“ často se nazývá „cenou Kalergiho,“ protože právě on byl tím, kým byla cena inspirována, ale zároveň i prvním, kdo tuto cenu obdržel.

Tato cena je však především symbolem likvidace evropských národů, výměny Evropanů v duchu Kalergiho a vytvoření jednoho velkého superstátu.

To, že ji nyní získal Zelenský (a ukrajinský lid), jasně vypovídá mimo jiné i o tom, jakou cestou se má v budoucnu Ukrajina ubírat…

 

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (9 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

11 Comments

 1. Jednou se budou ti západní potentáti za to, jak se zbaběle plazili před představitelem banderovského, polonacistického režimu, stydět. Kdyby dnes žil Hitler, byl by zřejmě i on miláčkem západních zdegenerovaných elit jako ten historicky největší, správný rusobijec.

  • T.Kdyby Bandera vstal z hrobu a viděl to nacionalisticke vybíjení sousedniho naroda kterému se upírá existence, tak neuveří vlastnímm očím jaký byl troškař.

   • Až se Ukroši opravdu naštvou, pověsí si svého Vůdce (fuhrera, duce) sami a bude klid, ten co bude po něm ten mír uzavře i za cenu uzemních ztrát a Tobě se to sakra nebude líbit! Pukneš a bude tu na těchto stránkách klid.

 2. Nevěřím, že státy dávají Ukrajině prachy a zbraně zdarma. Až válka skončí, bude Ukrajina (nebo to, co z ní zbyde) patřit západu. Ukrajina bude mít jen dluhy a nic víc. Pokud by někdo chtěl Ukrajině opravdu pomoct, tak by hlasitě volal po míru. Sankce proti sobě (pardon – proti Rusku) a posílání zbraní může Ukrajině jen uškodit. Výsledkem je víc mrtvých Ukrajinců a víc mrtvých Rusů. Ukajina sice vedla zahraniční politiku tak “úspěšně”, že jsou na jejím území ruské tanky a za chyby se platí, ale je třeba Ukrajině opravdu moct ukončit válku i za cenu ztráty nějakého území. Pokud s tím nebude Ukrajina souhlasit, tak ukončit pomoc a nechat jí vyžrat své chyby až do hořkého konce. Pak vyhostit všechny Ukrajince ať nesou svou míru odpovědnosti za volbu politiků. Stačí, že se debilně chová Ukrajina. Nemusíme se opičit.

  • J.No nepředbihejte udalostem.Napadnout obrovsky militarizován a s jadernymi zbranemi a s mnohonásobnou přesilou slabsiho souseda neni zadne hrdinstvi.Hrdinstvi naopak projevuje Ukrajinsky lid bránici svou vlast.Tak by jste naši zem nebránil že? No a po valce se bude muset RF spoléhat na sebe a Ukrajině se dostane pomoci svobodných demokratickych zemí.

    • V.Tak této knihy z které citujete kdyby jste se držel místo pořád válčeni ze je omluvitelné,tak bych Vas musel mimořádně pochválit.

     • Ale já neválčím … svou odpověď adresujte těm politikům, kteří rozpoutávají války – ze všech stran politického spektra …
      Mimochodem, tuto radu raději nedávejte. Bible (zvlášť Starý zákon) je mimořádně krvežíznivé čtení a Bůh se svými nepřáteli zachází krutě a bez slitování …
      Jen pár ukázek:
      Ester 9, 5: Židé pobili všechny své nepřátele; bili je mečem a pobíjeli, až do vyhubení. Naložili s těmi, kdo je nenáviděli, jak se jim zlíbilo.
      Žalmy 18, 38: Budu stíhat nepřátele, dopadnu je. Nevrátím se zpět, dokud je neudolám.
      Žalmy 92, 10: Ano, tvoji nepřátelé, Hospodine, ano, tvoji nepřátelé zhynou, všichni pachatelé ničemností budou rozprášeni.
      Lukáš 19, 27: Ale mé nepřátele, kteří nechtěli, abych byl jejich králem, přiveďte sem a přede mnou je pobijte.

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*