Zoufalá Witowská
Sdílet článek:

Něco tak příšerného, jako byla středeční volební superdebata na České televizi, jsem už fakt dlouho neviděl. Špatně bylo snad úplně všechno.

.
Pokud snad mělo být hlavním účelem debaty grilovat Babiše za jeho Panama Papers a dát k tomu příležitost protežovaným Fialovi (Spolu) a Rakušanovi (PirSTAN), nemusela k tomu ČT zvát hnedle pět diváků. Mluvím samozřejmě o ostatních pozvaných.

Pokud si ČT pozvala osm hostů, bylo její profesionální povinností nechat každému z nich přibližně stejný časový prostor, a ne některé nechat mluvit do aleluja a jiné přerušovat a utínat po první větě.

Infantilní nápad s umělou inteligencí byl taková hovadina, že se snad ani nechce věřit, že něco takového může vymyslet příčetný člověk. Asi na Kavkách příčetní lidé nepracují.

To nejstrašnější nakonec. Naprosto zoufalá moderátorka Světlana Witowská. Zpovykaná, sebestředná, utržená ze řetězu. Prostě běs! Předvolební debata fakt není mistrovství světa ve skoku do řeči a moderátor fakt není hlavní postavou večera.

Po skončení téhle nekoukatelné hrůzy jsem přepnul na Primu, kde ještě běžela jiná předvolební debata. Byl to naprostý balzám na duši. Profesionální dramaturgie, profesionální moderátoři.

Suma sumárum: Nemilé osazenstvo Kavčích hor, když to neumíte, běžte radši do Fruty míchat povidla. Vaše Česká televize by i zadarmo byla drahá, natož když si takový paskvil musíme platit povinným výpalným.

Petr Štěpánek

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (19 votes, average: 4,79 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*